Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwelaXXXX

jakie są koszty aparatu na zęby???

Polecane posty

Gość EwelaXXXX

Mam krzywe zęby i zdcydowałam się pójść do ortodonty; niedługo mam wizytę ale zastanawiam się ile może kosztować taki aparat, bo nie wiem czy wogóle powinna próbować leczyć ten fatalny zgryz jeśli nie będzie mnie na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia111
u mnie bylo 1400zl za jeden luk, wizyty co 4-6 tyg. to koszt 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
ja place 1500x2 (góra i dól) a potem za kazda wizyte 100 zł. chyba a za zmiane łuków 150 zł. no i na koniec bedzie jeszcze aparat retencyjny po zdjeciu stałego za 400 zł. Za aparat place w ratach bo wylozyc od ręki 3tysiące jest cięzko ;) ps. naprawde warto zainwestowac w piekny usmiech, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebolekkk
ja tez zastanawiam sie nad załozeniem aparaciku ale ja bym chciała taki od wewnetrznej strony (tak zeby go widac nie było) ale nie wiem gdzie w warszawie mozna najtaniej taki założyc,moze ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himi
u mnie za aparat zwykły metalowy za jeden łuk płaci się 1300złotych, za kolorowy 1600zł, za mniej widoczny 1800 i za najmnien widoczny 2000złotych. Polecam, później będziesz miała zdrowe, piękne zęby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z kolei
płace 1700 za metalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam proste zęby,ale mam dużą przepustke na sierodku,Czy jest taka możliwość a bym miała aparat tylko na tych zębach gdzie jest szparka???Prosze o opdpowiedz pliss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja marze o aparacie
ale mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam 1600 za jeden łuk.. metal czyli 3200 za wizyte od 70 do 150.. zalezy czy jest o tylko aktywacja czy wymiana łuku.. ściaganie nie pamietam bo jeszcze sie nei doczekałam, ale z czyszczeniem to coś chyba kolo 800 pln. Jestem z krk.. bo ceny też zaleza od miasta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1213
hej mam takie jedno pytanie ponoć do 14 roku życia aparat jest za darmo ale wizyty nie czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia87
wiesz co nie wiem czy to prawda,ale nie wydaje mi sie zeby to było możliwe.o sama zobacz wyżej ile to kosztuje. ja tez bym chciala mieć taki aparat, niestety nie wiem cze na mim zaj** zgryzie da rade. I niby od 8 roku życia jeździłam do ortodonty i co. Chyba to był naciągacz a nie ortodąta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1505
Za swój aparat razem zapłąciłam góre i doł 3.000zł. wizyte mam praktycznie co miesiąc,koszt wizyty nie wazne co mi robia i tak płacę 200zł. teraz bedą mi go zdejmować tylko nie stac mnie na zdjęcie go,ponieważ zdjecie kosztuje az 750zł. strasznie tania ta klinika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędności kosztem najmłodszych Przykra wiadomość dla rodziców, którzy dbają o zdrowe uzębienie swoich dzieci. Ministerstwo Zdrowia postanowiło ograniczyć bezpłatne leczenie ortodontyczne z zastosowaniem aparatów do dzieci, które nie ukończyły trzynastego roku życia. Do tej pory świadczenia takie przysługiwały wszystkim osobom do szesnastu lat. W Polsce, gdzie - jak twierdzą lekarze - próchnica jest prawdziwą plagą społeczną, zrezygnowano też z profilaktyki przeciwpróchnicznej. Niekorzystne dla najmłodszych pacjentów zmiany krytykują stomatolodzy. Ich zdaniem, dzieciom powinien zostać zapewniony nielimitowany dostęp do świadczeń stomatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędności kosztem najmłodszych Przykra wiadomość dla rodziców, którzy dbają o zdrowe uzębienie swoich dzieci. Ministerstwo Zdrowia postanowiło ograniczyć bezpłatne leczenie ortodontyczne z zastosowaniem aparatów do dzieci, które nie ukończyły trzynastego roku życia. Do tej pory świadczenia takie przysługiwały wszystkim osobom do szesnastu lat. W Polsce, gdzie - jak twierdzą lekarze - próchnica jest prawdziwą plagą społeczną, zrezygnowano też z profilaktyki przeciwpróchnicznej. Niekorzystne dla najmłodszych pacjentów zmiany krytykują stomatolodzy. Ich zdaniem, dzieciom powinien zostać zapewniony nielimitowany dostęp do świadczeń stomatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablaczewicz
Koszty aparatu są mniej więcej takie same w całym kraju, trzeba sobie z tego zdać sprawę (wyższe jedynie w największych miastach). W takim wypadku liczy się więc najbardziej jakość usług - ja leczyłem sie w Ortodencie w Rzeszowie i teraz mam super proste i białe zęby, w siebie i swój wizerunek warto zainwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała mieć proste zęby. Niestety nie stać mnie na to... . Szukałam jakiś sposobów żeby to jakoś sfinansować. Niema jednak chyba takiej możliwości. Rozumiem zapłacić za aparat, ale żeby za wizyty u ortodonty płacic to już przesada. Jeżeli macie jakieś informacje to dajcie znać. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszta założenia aparatu są dobierane indywidualnie według zakresu leczenia, który ustalisz z ortodontą. U mnie to było 1800 zł plus wizyty, ale u Ciebie to może być więcej lub mniej. Warto o to wcześniej zapytać. Jeśli szukasz doświadczonego ortodonty, który ma własny i dobrze wyposażony gabinet to polecam kontakt z http://kaiserziorkiewiczbeata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×