Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jndboal

LASEROWE USÓWANIE ROZSTĘPÓW w DermaMed Wrocław-proszę o opinie

Polecane posty

Gość jndboal

weszłam na ich stronę i cena to od 400zł w zależności od obszaru-chciałabym się dowiedzieć czy ktoś już z tego korzystał, czy był zadowolony, ile zapłacił i za jaki obszar i czy rozstępy były świeże czy stare,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta009
Mowa o ich gabinecie na Żeromskiego? Ja chodzę regularnie na rózne zabiegi. Ale ostatnio na Venus Legacy na pośladki. Rzeczywiście zabieg fajnie modeluje sylwetkę. Można się szybko cellulitu pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexxi
no ja tam byłam na paru zabiegach - głównie na twarz i bardzo sobie chwalę! miła atmosfera, profesjonalne podejście no i widać ze się znają na rzeczy! nie mam zastrzeżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba mieć zabiegów żeby rozstępy zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czitka
no to zależy jaki zabieg i jak bardzo widoczne masz rozstępy. ja miałam z 5 w dermamedzia ale bardzo mi pomogły bo są o wiele mniej widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżilka
no wlasnie a teraz czas upałów, kostiumów kąpielowych...no i te rozstępy widać...ja się smaruje jakimiś maściami ale chyba zabiegi bardziej pomogą. muszę zadzwonić do dermamedu i się dowiedzieć jak to u nich wygląda i czy jak teraz zaczne to mogę na slońce wychodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaszaJestem
Wszystko zależy od podatności skóry i właśnie starości rozstępoów, moim wystarczyły 3 zabiegi, to chyba też zalezy od sprzętu, a dermamedzie mają bardzo dobry i profesjonalny sprzęt (trochę się na ten temat naczytałam zanim zdecydowałam się na zabieg). Poza tym w Dermamedzie jest fajna atmosfera, a ceny przystępne- w przeciwieństwie do niektórych gabinetów, gdzie nie dość, że obsługa jak w PRLu, to jeszcze ceny jak za zboże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie zamiar caly watek tak ciagnac i podszywac sie pod zadowolone klientki???? :o co za koltuny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UsÓwanie???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate994
szczerze nie znam Dermamedu ale ogólnie wiem ze moga pochwalić się certyfikatem medycyny estetycznej, wiec chyba całkiem dobra klinika to jest:) w sumie chyba lepiej iść do takiego który moze się takim papierkiem pochwalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandziaWerandzia
no ja poszłam właśnie ze względu na to, że certyfikat mieli. długo rozeznanie robiłam bo jednak poważne pieniądze miałąm wydać, nadziałam się na taką stronkę certyfikowani no i tam ich znalazłam. Przynajmniej byłam spokojna, no i efekt jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w Dermamedzie na Krzyckiej bez większego problemu usuneli stare blizny, jeszcze z czasów dzieciństwa, które niestety wraz z wiekiem się nie zmniejszały. Nie jestem za usuwaniem zmarszczek czy podobnymi zabiegami ale wybieram się do nich w sprawach dermatologicznych - świetni specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również znam ich klinikę na krzyckiej i mogę polecić odwiedzenie tego miejsca. Co prawda odwiedzam ich tylko w zakresie dermatologii ale podczas rozmów z innymi kobietami w zakresie medycyny estetycznej slyszę wiele pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marirka
a tak Dermamed jest fajnym miejscem..... rozstępów nie usuwałam ale cellulitu sie pozbywałam. Także ja jestem bardzo zadowolona i spokojna o to że krzywdy nie zrobią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wiele fajnych salonów można znaleźć w wyszukiwarce www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałm z zabiegu laserowe usuwania rozstępów w klinice Proclinic we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolon z efektów. Po kilku zabiegach rozstępy stały się praktycznie niewidoczne a ja mam dużo lepsze samopoczucie. Polecam http://proclinic.pl/oferta/redukcja-rozstepow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia

Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek.  We Wrocławiu najlepszym miejscem do takiego zabiegu jest klinika Esderm, która świetnie leczy rozstępy laserem frakcyjnym. Sama u nich z tego korzystałam i efekty mnie bardzo zadowalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Zdecydowanie zgadzam się z Danusią. Esderm jest pewnym i profesjonalnym miejscem do tego zabiegu. Sama u nich przeprowadzałam ten zabieg i efekt mi się bardzo podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×