Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam głosu ani niczego

Mam pytanie. Skąd macie pieniądze na operacje ? Przecież to bardzo drogie

Polecane posty

Gość nie mam głosu ani niczego

Kredyty bierzecie ? Czy zbieracie przez kilka lat? Ja pracuje , opłace rachunki , kupie jedzenie, jakies drobne przyjemnosci typu kino,basen,piwo ze znajomymi, czesne za studia zaoczne i nic nie mam ,czasami muszę pozyczac. Skad macie kase? Widze,ze psze tutaj 19latka ktora chce cycki :( A ja chyba zrobie op po 30tce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
No jak to, mamusia i tatuś zaharowują isę na śmierć, by pociesze nic nie brakowało. A pociecha chce się pieprzyć, ćpać, chlać i operować cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffdfdfdfdfdf
nie rob sobie cyckow, taka co sobie robi to zwykla dziwa a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkjnin
operacje robia sobie zazwyczaj puste dziunie, ktore mieszkaja z rodzina u rodzicow/tesciow, zaciagaja kredyt i dziecku butow nie kupia, ale cycki beda mialy zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporęczna zosia
jak to skad? - mąż robi jak wół ,żonka truje mu ze bez silikonu jej zycie sensu nie ma , mąz/partner w koncu ulega - kredyty - ciułanie grosz do grosza przez rok,dwa,trzy - zmywak w UK , pole ze szparagami w Niemczech lub sprzątanie kibli w Norwegii - małolaty ktorym rodzice daja na wszystko Malo ktora kobitka jest nadziana i moze pozwolic sobie na wydawanie kilkunastu tysiecy bez znacznego ubytku z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie będziesz miała...!
Przestań żłopać piwo z koleżankami,a co miesiąc co nieco odłóż i przez 2 lata uzbierasz,na to co zniszczyła natura po urodzeniu dzieci. Ja tak zrobiłam, a też studiowałam zaocznie. Życzę powodzenia. PS.Nic za darmo,zawsze kosztem czegoś, gdyż nie mam ani bogatych rodziców ani męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy poprostu maja na te operacje - nie musza na to odkladac - czasem to facet placi zeby laska miala jakies piersi a nie tylko brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolabogggggga
brodawki ? Ty Webster tez udaj sie do chirurga bo masz gębe jak wiejski kartofel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelki, fotomodelki i panie z agencji towarzyskich maja taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje, wiec moge zaplacic za operacje. po prostu odlozylam kase w trzy miechy i tyle. odmowilam sobie pare ciuchow, kilka imprez i jeden glupi wypad weekendowy za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×