Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZałamanaLaura

operacja nosa czyli nowy ryj

Polecane posty

Przepraszam za chaotyczność wypowiedzi ale jestem cała roztrzęsiona. 2lipca miałam całkowitą korektę nosa. Jestem już trzeci dzień po zdjęciu gipsu i totalna załamka! W chwili gdy ujrzałam się w lustrze krzyknęłam" o k***a! co to jest? Ja nie chciałam tak wyglądać!" Moja twarz wygląda jak z plasteliny jak żółw franklin wyglądam. Trochę też przypominam żywego kena. Mam wrażenie (i tak jest!) że nos jest płaski , krótki i wygląda mega sztucznie. Twarz jest mega opuchnięta a ja wyglądam jak zupełnie inna osoba. Oczywiście dużo gorzej!Dziś mój znajomy mnie zobaczył i się przestraszył . Gęba wygląda jakby mi ktoś patelnią przywalił. Lekarz twierdzi ,że efekt jest z******ty i zaje wyglądam. Wiecie co, to jest skandal zapłaciłam 15tysięcy a k***a a lekarz mnie zbywa i gada że może nie powinnam robić operacji... Jak tak dalej pójdzie to już nigdy z domu nie wyjdę! Napiszcie proszę czy też tak mieliście? Czy to przechodzi? Czy wasze twarze też wyglądały zupełnie inaczej? opiszcie proszę mi swoje doświadczenia... PS Jestem tak załamana ,że proszę mi nie pisać hejtów ani tekstów że przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było iść do dobrego chirurga to by takich problemów nie było zresztą zejdzie opuchlizna to efekt końcowy zmieni się dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ciebie tak urządził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wstaw zdjęcia, bo po samym opisie ciężko coś stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuma
Może nie warto od razu się decydować na operację? Kwasem hialuronowym też można bardzo ładnie modelować twarz: http://misjame.pl/services/wolumetria-twarzy/ Wydaje mi się to bezpieczniejsza metoda, a na pewno człowiek szybciej dochodzi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×