Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzkaibuzka

Osocze mezoterapia iglowa

Polecane posty

Gość buzkaibuzka

Jak w temacie... -czy ktos robil? -jakie efekty? -jaki bol w skali od 1do 10 ? - jak dlugo utrzymuja sie efekty ? - jaka cena ? - w jakich odstepach czasowych zabiegi ? bardzo prosze niech kazda z Pan opisze swoje wrazenia :) Przygotowuje sie do zabiegu i chcialabym sie dowiedziec od tych dziewczyn ktore juz sa po okluwaniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robil ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o osocze to zabieg nie jest przyjemny, natomiast nie jest też jakoś szczególnie bolesny. Jeżeli robisz tradycyjną mezoterapię igłową to można ewentualnie znieczulić się powierzchownie - chociaż to jest raczej dla Twojej psychiki, możesz wziąć jakąś tabletkę przeciwbólową - tylko pamiętaj - nie zażywaj żadnych salicylanów - bo powoduje to zwiększone prawdopodobieństwo powstania siniaczka. Na pewno mniej boli niż laser. Efekty takie sobie - pytanie jaki chcesz osiągnąć efekt i w jakiej kondycji jest Twoja skóra. Panie, które poddały się serii zabiegów są zadowolone przede wszystkim z jakości cery - skóra nie jest już tak pergaminowa, jest grubsza, gęstsza, płytkie zmarszczki ulegają spłyceniu. Skóra w obrębie kośc***oliczkowej ulega ładnemu napięciu u niektórych pacjentów. Jeżeli chcesz się już kłuć - warto połaczyć osocze bogatopłytkowe z Dermapenem - jest to nowoczesna technologia mezoterapii - ponieważ kartridż wykonuje wiele nakłuć na minutę (1400). Jest precyzyjniejszy mniej boli i istnieje mniejsze prawdopodobieństwo powstania siniaczka - jednakże przy tym zabiegu nie znieczula się zewnętrznie maścią. Najlepiej wykonać 3-5 zabiegów co 3-4 tygodnie. Taką sesję możemy np. powtarzać 2 razy w roku. Warto jednakże wcześniej zabieg skonsultować z lekarzem, czy aby napewno taki zabieg spełni Twoje oczekiwania.Cena w zależności od gabinetu jest różna. W Biogenice mamy promocję do końca grudnia zabieg Dermapen na całą twarz i powieki z koktajlem z osoczem bogatopłytkowym to koszt 649 zł. Cena regularna to 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za tak obszerna odpowiedz :) Jesli o mnie chodzi chcialabym wlasnie uzyskac efekt napiecia skory nawilzenia a prosciej mowiac aby nie byla taka ...sflaczala ;) tylko jedrniejsza ,nie wiem wlasnie czy to aby mozliwe po takim zabiegu ale z Tego co tu Pani pisala to chyba raczej tak ? Prosze mi powiedziec czy koniecznie jest powtarzanie zabiegow co 2 tygodnie ? Bo tak slyszalam ...czy moze to byc wlasnie ja Pani napisala co 3 lub 4 tygodnie odstepu czasowego? Mieszkam za granica no i jak dla mnie podroz co dwa tygodnie tyle kilometrow jest malo wygodna nie wspominajac o kosztach. Co jeszcze slyszalam ,ze zabiego sa rozne na zasadzie klasycznej mezo jak i wzdluz zmarszczek na zasadzie volumy. Jesli sie jeszcze Pani tu pokaze to ja prosze bardzo o odpowiedz :) pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekujeeeee ogromnie ! :) Nie ma to jak profesjonalna odpowiedz :) Teraz moge decydowac gdzie i jak zaplanuje moja mezo ! Mialam juz robiona volume i teraz bo efekt sie utrzymuje cudownie myslalam o ujedrnieniu skory aby dodac jej blasku juz nie samym hialuronem bo to zabieg dosc konkretny ale odzywic ja i zagescic jej strukture :) Chcialabym jedynie wiedziec czy taki efekt walsnie uzyskam :) pozdrawiam Pani Sandro i dziekuje za zainteresowanie oraz polecenie mi gabinetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie mezoterapie własnym osoczem (moge polecic klinike Medycynę Urody bo tak akurat mialam) a czy boli to chyba zalezy idnywidualnie od kazdego w koncu to ostrzykiwanie :))) efekt naprawde mnie zadowolil bo skóra była ewidentnie bardziej zregenerowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wykonanie w atrakcyjnej cenie oferuje Pani Agnieszka Kurpias. Umawia się do niej telefonicznie, nie ma problemu z parkingiem. Jest to doświadczona kobieta, zna się na wykonywanej pracy. Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty jej pracy to odsyłam do strony http://www.kosmetyczka.info/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na mezoterapię JUVEDERM VOLITE. Robi mi ją Marcin Zakrzewski z Kliniki Zakrzewscy i dzięki temu, że zabiegi można trzeba wykonywać jedynie raz na pół roku to mam czas robić je regularnie. Bardzo polecam - zabieg jest skuteczny, skóra jest odżywiona i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×