Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama 75

po jakim czasie zobaczylyscie efekt po zabiegach foccus??

Polecane posty

Gość kama 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
hmm...nikt nic nie opowiedzial, prosze o dopowiedz jakas osobe, co podala sie tym zabiegom na twarz, ja jestem po 3 w odstepie 3 tyg kazdy (tyle mi polecil lekarz na tracenie kolagenu w dolnej czesci twarzy)..na razie efektu nie widac, minelo 6 tygodni od pierwszego zabiegu..ponoc efekty pojawiaja sie po 2, 3 miesiacach, ale nie moge nigdzie znalezc na ten temat wiarygodnych informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
Focus RF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam efekty szybko po 2 zabiegach, skóra nabrała gęstości i nie mam worów pod oczami ani wielkich chomików. Robiłam sobie zdjęcie przed i po. Wtedy dopiero dostrzega się różnicę. Jak patrzysz codzien w lustro to sie przyzwyczajasz do swojego wyglądu. Weż jakieś swoje zdjęcie przed i zrob sobie teraz. Wtedy moze zauwazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
ja zrobiłam 10 i jest super ,skóra się zagęściła wyjaśniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
po dwoch hmm? no wiesz mi chodzi dokladnie o to, zeby skora wokol ust, na brodzie sie napiela, zebym usmiechajac sie i zreszta nie tylko usmiechajac sie ale i bez usmiechu tez, nie miala takich zmarch na dolnych policzkach... cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
glownie chodzi mi o to, zeby ktos mi udzielil informacji czy podeslal jakiegos linka, gdzie jest napisane dokladnie ile czasu max uplywa od zabiegow aby daly oczekiwane efekty, tzn kiedy kolagen sie nadbuduje itd..i czy to jest sparwa indywidualna czy u kazdego to zabiera tyle samo czasu? i czy to oznacza, ze jesli po trzech zabiegach nie widze rezulatatu to juz go nie zobacze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś słyszałam że po pół roku, ale zalecanych jest ok. 10 zabiegów, nie tylko na fokusie. Chyba tylko thermage robi się raz bo jest bardzo głęboki i o duzej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
wiesz joanna 10 zabiegow na twarz jest zalecanych dla starszych pan, ja mam 33 lata i mnie dwoch lekarzy polecilo, jeden lekarz dwa zabiegi, a ten drugi trzy, a ja do tego czytalam na amerykanskich stronach, ze najlepiej na twarz zrobic cztery, a na cellulit 10, mysle, ze w polsce troche przesadzja z ta liloscia, chyba chca naciagnac klientki, ale to tylko moje przypuszczenia..albo maszyny slabsze? ale chyba maszyny sa jednakowe wszedzie? nie wiem... ale dzieki za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWIE STARSZA PANI
To raczej chodzi o \"wiek\" skóry, a nie metrykalny. Może jednak powinnaś wziąć więcej tych zabiegów, żeby mieć zadowalający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
musze sie pochwalic, ze moja skora sie nacianela, wygladam o wiele lepiej..a ma byc z czasem jescze lepiej, takze juz jestem spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×