Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evva79

Podniesienie piersi w znieczuleniu miejscowym

Polecane posty

Gość Evva79

Podczas karmienia piersią cyce urosły do miski J, teraz mam G. Smętnie wiszą. Chcę je podnieść w górę, usunąć skórę która pozostała mi po karmieniu. Nie chcę dokonywać resekcji gruczołu, chodzi mi jedynie o usunięcie skóry. Może któraś z Was to przerabiała? Bardzo chciałabym zrobić to w znieczuleniu miejscowym, wiem, że jest taka możliwość. Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam takiego zabiegu ale wiem że w znieczuleniu miejscowym robią jedynie Łątkowski, Kazimierz Kobus i Mariusz Wysocki z Polanicy tylko oni robią zabiegi w znieczuleniu miejscowym takie które inni chirurdzy robią w znieczuleniu ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Polanica jest bardzo daleko ode mnie. Może jest ktoś jeszcze inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam innego chirurga który by robił zabiegi w znieczuleniu miejscowym ale wiem że ci chirurdzy których wymieniłam są naprawdę najlepsi i obawiam że to jedyni chirurdzy którzy operują w znieczuleniu miejscowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielecki robił mi w znieczuleniu miejscowym. Też z Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Napisz proszę coś więcej o swoim zabiegu? Jak wyglądało znieczulenie? Czy czułaś duży dyskomfort? Długo to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw rysowanie na stojąco. Nawet było to miłe. Potem kazali się położyć , mycie brązową cieczą. Przykryli mnie stertą zielonej bielizny i teraz najmniej przyjemna część znieczulenie. Ok 10 min ale do przeżycia. Sam zabieg ok 2 godziny. Czułam że jest operacja ale nie bolało. Był moment że trochę przysnęłam. Potem na siedząco opatrunek i miękki stanik. Po operacji bólu właściwie nie było. Jak mnie maluszek za mocno przytulił to był niewielki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Dziękuję za info. A znieczulenie miałaś dożylne czy miejscowo cyce ostrzykane? Bolesne to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Gdybyś jeszcze dodała, dlaczego akurat zdecydowałaś się na zabieg bez narkozy. Ciekawa jestem powodów. No i ile zapłaciłaś. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do żyły podali mi chyba coś uspokajającego bo przysypiałam ale cycki miałam nakłuwane znieczuleniem Przyjemne to nie było ale można przeżyć. Cena chyba ok 6000 PLN ale to było 5 lat temu więc cena na pewno inna. Miejscowe znieczulenie dlatego bo panicznie boję się narkozy. przy zab.ginekologicznym nie mogli mnie dobudzić. W tym samym czasie dr robił dwa nosy i jeden też był w miejscówce a drugi w narkozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Dziękuję. Podaj jeszcze imię i nazwisko lekarza. Czy on przyjmuje gdzieś jeszcze czy tylko w Polanicy? No i przede wszystkim, jak efekt? Zadowolona jesteś? Zrobiłabyś to powtórnie? Czy poszłabys inną drogą? Przepraszam za nawał pytań. Jesteś pierwszą osobą, z którą rozmawiam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Andrzej Bielecki. Pracował w Polanicy. Teraz pracuje w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva79
Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do gabinetu medycyny estetycznej i tam skonsultuj sprawę. :) ja niedawno powiększałam biust w http://piotrromanczuk.pl , efekt jest bardzo dobry, podejście do pacjetna też - wszystko dobrze mi wytłumaczyli i doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×