Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszy ach te uszy

uszy w warszawie

Polecane posty

Gość uszy ach te uszy

dziewczyny, moze ktoras robila korekte odstajacych uszow w warszawie? prosze o polecenie kliniki, lekarza i wasze opinie :) zalezy mi na zasiegnieciu mozliwie wielu opinii zanim podejme decyzje gdzie isc na opracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy ach te uszy
no nie wierze, na pewno ktos robil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz
na forum twoje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy ach te uszy
ale ja bym chciala wiecej opini - przeciez w warszawie nie operuje tylko dr Broma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a
jezeli chcesz wiecej opinii i interesuja Cie inni lekarze wiec czekaj smialo moze ktos Ci kogos poleci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawwka
Pani doktor Sylwia Daniluk - klinika Sfera w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz szczesliwa
dokladnie-dr Sylwia daniluk, sparwiła ze moje uszki są pieknie przylegajace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ani u pana Bromy, ktory jest jedynym filarem MODEL - MED, dosc zreszta sprochnialym. Ani u filarow polskiej chirurgii plastycznej, prof. J. JETONA i prof. J.STRUZYNY. Chamstwo i partactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka34
anna6 czy robiłaś uszy u Bromy? Co to sie porobiło ze jacyś chorzy na głowę paranoicy lataja po forach i robia komus koło dupy :( Jak mozesz komus odradzac tego Doktorka skoro nic u niego nie robiłas, to chore :( Ja robiłam u niegi piersi i usta, moja znajoma tez korzystała z jego usług i jestesmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka, juz Ci na ten temat odpowiedzialam, ale skoro do Ciebie nie dociera, to sprobuje inaczej: Powiedzmy, ze ide sobie ulica i przechodze kolo - uczciwszy uszy - burdelu. Patrze tak sobie, patrze, a Ty stoisz w oknie i gapisz sie na przechodniow. CO MOGE W TEJ CHWILI O TOBIE POMYSLEC? Ze albo dajesz d...za pieniadze, albo zatrudnili Cie do podlewania kwiatkow. I tak, i tak jest zle, bo praca w burdelu jeszcze nikomu nie przyniosla zaszczytu. A co myslec o lekarzu, ktory pracuje w burdelu zwanym MODEL - MEDEM? Zaden szanujacy sie lekarz nie bedzie wiazal swej kariery z taka \"lewa\" klinika, ktora dziala pokatnie i oszukuje pacjentow. A pan BROMA zadnym krysztalem nie jest, bo nawet w tym forum mozna przeczytac, ze zrobil ludzi w konia i odmowil poprawek. M.in. okaleczyl pacjentce piersi. Ja wiem - bledy w sztuce sie zdarzaja kazdemu lekarzowi, ale UCZCIWY lekarz albo je poprawi, albo zwroci pieniadze. W MODEL - MED odmawia sie poprawek i nie zwraca pieniedzy, bo wlascicielka, pani MODZELEWSKA, umywa od wszystkiego raczki, a lekarz cieszy sie, ze dostal swoja dole i ma Cie... gdzies. A teraz wyobraz sobie, ze to Ty wydalas 7,5 tys na operacje i ktos Cie okaleczyl tak jak mnie. Siedzialabys cicho po czyms takim? Wiec nie reklamuj pana Bromy, bo nastepna jego ofiara moze byc ktoras z Twoich przyjaciolek. I dziekuje Ci za komplement o paranoikach. Obrazanie kogos zamiast rzeczowych dyskusji to metoda zywcem wzieta z PRL (poczytaj sobie UWAGA ANNA6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wysylam zdjecia po operacji brzucha w MODEL - MED. Co maja uszy do brzucha? Wlasciwie nic, tyle ze chodzi tu o kliniki oraz lekarzy, KTORYCH NALEZY UNIKAC. Bo niezaleznie od tego, co Ci spartacza, nie doczekasz sie poprawek, stracisz tylko pieniadze i nerwy. Moja historie znacie z innych watkow, teraz tylko opis zdjec: Fotki w spodniach czerwonych zostaly zrobione 2 tyg. po operacji. Fotki wzielonych - rok po operacji i \"poprawkach\" pana JETHONA, konsultowanych przez pana STRUZYNE, asa polskiej chirurgii plastycznej. Zobaczcie te szwy, przesuniety w prawo pepek, nie odesszany tluszcz. ADRESY: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia anna6
Do Anny Jestes beznadziejna, operowal cie dr Jethon a jedziesz po wszystkich tam pracujacych. Czepiasz sie m.in dr Bromy. Niby dlaczego? On ci nie robil op, on ci wcale nie musial poprawiac, on w zaden sposob nie odpowiada za to co cie spotkalo i powinnas sie z tym pogodzic. Zreszta podpisywalas dokumenty jakie moga wystapic komplikacje po op, wiec wiesz ze w twoim wypadku/pewnie do mlodych nie nalezysz sadzac po fotach/ one sie pojawily i lekarze wcale nie musza ci zwracac pieniedzy. Usluga zostala wykonana i za nia zaplacilas. Mam nadzieje, ze powroci ci rozum, i dasz lekarzom spokoj. Ludzie maja wieksze problemy niz ty i powinnas sobie odpuscic bo twoje zachowanie to jakies wariactwo. Ciagle wklejasz te swoje zdjecia i jedzie po Model-Medzie, gdzie wiele osob jest zachwyconych i lekarzami, opieka, cala klinika. Ja sama nie mam do nie zastrzezen i pare osob ktorych tam poznalam rowniez. Anno nie u wszystkich marzenia sie spelaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×