Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko w trakcie depilacji

włoski po depilacji laserowj SĄ!

Polecane posty

Gość sloneczko w trakcie depilacji

Witam.W grudniu poddalam sie zabiegowi depilacji laserowej po raz pierwszy.W styczniu po miesiacu czasu drugi raz depilowalam linie bikinii.Wlosy mam czarne a skore jasna wiec teoretycznie idealnie do zabiegu depilacji laserowej.Zastanawiam sie jednak czy poddac sie trzeciemu zabiegowi.Wloski ktore depilowalam sa nadal tyle tylko,ze slabsze, delikatniejsze ale czarne.Prosze o porade.Czy to,ze po dwoch zabiegach wloski sa tylko jasniejsze i slabsze to normalny proces, czy jest szansa,ze po trzecim zabiegu wypadna?zastanawiam sie czy warto bo zabiegi sa kosztowne a efekty po dwoch razach raczej mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim laserem sie depilujesz
??? Lightsheerem potrzebne sa co najmniej 4 zabiegi, IPL jeszcze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ipl czy laser niewazne co
zawsze potrzebne jest 4-5 zabiegow, to nie zalezy od urzadzenia a od organizmu , hormonow, czesto to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, żebyś przeczytała sobie wszystkie wypowiedzi z tematu: LASEROWE USUWANIE WŁOSÓW - dwa zabiegi z tego co czytałam to zazwyczaj za mało. Ja dopiero wybieram się na zabieg, ale nastawiam się na miniumu cztery spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IPL wymaga większej ilosci powtórzeń niż laser, nie wiem jak w pl, ale w niemczech INFORMUJĄ o tym przed rozpoczęciem przygody z epilacją (nie DEpilacją!) - podaję przykłąde tego kraju, ponieważ akurat z dziewczyną stamtąd konsultowałam wyższość jednej metody nad drugą. wybrałam laser może masz zbyt często zabiegi - ja mam co 2 miesiące i włosy są usuwane. może za sałaba moc laseru, może depilujesz zamiast golić.. nie wiem, przyczn moze być masa.. poczytaj wątek podany wyżej, może znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię problemy, jeśli nie, spróbujemy coś poradzić na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał kluska
W Niemczech informują bo wszystkie bogate kraje mają przepisy prawne (Polska nie ma tego) że pacjent ma być dokładnie informowany o ryzyku że się nie uda zabieg. Nie wolno mówić tak jak u nas że np: niektórym brzuch się zmniejsza po usuwaniu tłuszczu o 2 cm a niektórym o 8 cm. Ma być powiedziane ile procent ma 2 cm a ile 8 cm bo na końcu się okazuje że jakaś gówniana metoda jest nic nie warta bo 95% ludzi ma 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×