Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry89

Zeltiq

Polecane posty

Gość cherry89

Cześć Myślę o likwidacji tłuszczyku z moich ud, była któraś z Was może na tym zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...tak
wczoraj na siłowni dwa razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
I czego się dowiedziałaś/eś? Warto czy raczej nie? Cięzko jest się pozbyć tłuszczu z ud przy budownie gruszki nawet na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedznia
dieta i ćwiczenia czynią cuda! potrzeba tylko wytrwałości i systematyczności, a efekt rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Wiesz cieżko jak się choruje od 14 r. ż na niedoczynność tarczycy schudnąć, ja całe życie jestem na diecie 1200 kcal ruszam się i jakoś nie schudłam ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cherry
krio jest bardzo dobre, ale cena zeltiqa to chyba przesada. Ja robiłam cooltecha (jak poprzedniczka). Zasada działania jak u zeltiq, ale tańszy (przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
O dzięki dziewczyny :) Bo kurcze płakać mi sie chce każdego dnia jak to widzę. Jest to tylko w kształtosferze i cenę widziałam 1000 zł. Z opisu wygląda na to że działa tak samo zadzwonię tam dziś lub jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka81
Cześć.jak dla mnie zeltiq to droga impreza.Jestem po kriolipolizie na brzuchu i robiłam to na criowave .podobno też rewelacyjne efekty na które niestety musze poczekac:)nic mi nie zasysało skóry,a po mrożeniu miałam jakąś fale uderzeniową,która ma przyspiszyc efekty zabiegu.czekam na nie z niecierpliwością..jak się pojawią to szczerze polecę ten zabieg!Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika586
Jestem ciekawa teogo zabiegu crovawe czy sa juz jakies rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrinka013
no wlaśnie, cdzy tos już był poddawany zabiegowi CrioWave? Efekty są rzeczywiscie widoczne juz po 1 zabiegu ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa, moim zdaniem nawet bardzo dobrze :D w CrioWave chodzi o to, że tuz po zabiegu koriolipozy (która powoduje nieodwracalne obumieranie komórek tłuszczowych, czyli tzw apoptozę ), stosuje sie fale uderzeniową, która te komórki rozbija. Takie połączenie likwiduje cellulit i widzisz rezultat po pierwszym zabiegu. Moim zdaniem to o wiele skuteczniejsze niż jakieś drogie kremy czy masaże. Oczywiście jesli chcesz dodatkowo wspomóc walkę z cellulitem, to dieta i ******* pewno nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrinka013
a Ty robiłaś ten zabieg>? bo widze, że wiedza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie ja, ale wolę wiedziec dokładnie na czym polegaja zabiefi, ktorym sie poddaje :) poza tym nie wydaje mi sie, zeby to był jakis trudny proces :) CrioWave sam w sobie jest jednocześnie bardzo nieskomplikowany i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie CoolTech jest NAJLEPSZĄ na rynku maszyną do kriolipolizy. I jeżeli szukacie jakiejś tańszej alternatywy - róbcie to z głową. Omijajcie szerokim łukiem wszelkiego rodzaju podróby CoolTecha... One tylko psują rynek:/ Jeżeli chcecie prawdziwe dobre efekty - tylko CoolTech. A jeżeli chcecie wyszuplić portfel - i nic więcej - korzystajcie z chińskich podróbek i tanich zabiegów niby-kriolipolizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu krio cool techem, robilam brzuch,uda i boczki. W sumie juz jakiś czas temu, pierwszy w zeszlym roku jakoś kwiecień. Poźniej lipiec . Teraz ponownie, ale na boczki. Jestem bardzo zadowolona z efektow wiec polecam te maszynę. W Warszawie jest wybor gabinetów. U Szczyta to chyba najdrożej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x21
Jakie urządzenie jest lepsze Zeltq czy Cooltech? Zeltiq schładza większą minusową temperaturą? Które z urządzeń moze objąć większy obszar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ZeltiQ to się nie wypowiem bo nie robiłam, ale byłam na Lipocryo i Cooltech. Powiem tak, po obu sa efekty ale po Lipocryo mam niezbyt ładne wgłębienia, nierówno tłuszcz "zszedł" a po Cooltechu efekt był dużo lepszy, więcej tłuszczu zeszło i nie ma nierównych wgłębień. ponoć niektórzy widza efekty po 2-3tygodniach, u mnie dopiero było widać po 5,5-6 tygodniach. w talii zeszło mi 4,5cm (z 78,5 na 74cm), ale może jeszcze cos spadnie. nie napiszę gdzie robiłam żeby nikt mnie nie posądził o reklamę/antyreklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka709
hej, ja robiłam zeltiq i jestem zadowolona. robiłam boczki, bo mimo że nie jestem gruba to mam taką figurę, że one wystawały mi zawsze ze spodni. Na początku może nie było od razu widać efektu, ale po 3 miesiącach była naprawdę duża różnica. Za to przez pierwsze dni nie miałam czucia w tych odsysanych miejscach, ale to podobno jest normalne. ja robiłam w viva-derm, poleciła mi koleżanka z pracy i jestem zadowolona. zeszło mi 6 cm mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamrożona
Też się skusiłam.. 1,9 tys. za dolną część brzucha.. masakra. Po 4 tygodniach widzę lekką różnicę, ale szału nie ma :( poczekam jeszcze parę tygodni i zdecyduję czy w ogóle jeszcze podchodzić na resztę bandziocha i boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na maksa polecam CoolTech w Epi Centrum w Olszynie. Miałam i naprawde mm kilka centymetrów mniej w obwodzie. Póki co jedno przyłożenie, ale za jakiś czas wybieram się na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8
Poddałam się zabiegowi zeltiq po przeczytaniu wielu opinii w renomowanym gabinecie. Jestem średnio szczupła miałam jednak lekko wypukły brzuch. Sam zabieg jest w zasadzie bezproblemowy zwłaszcza jak ktoś korzystał z endermologii. Zassanie jest bezbolesne, zimno czuć lekko. Po zakończeniu brzuch jest bolesny i tkliwy. Następny dzień miał być najgorszy , bo brzuch boli ale u mnie minął tydzień i nie jest lepiej. Brzuch jest obrzęknięty, bolesny, swędzi, jest też tkliwy, fragmentami czuć zgrubienia pod skóra. Rozumiem, ze tam się wytwarza stan zapalny skutkiem którego jest zanik komórek tłuszczowych ale nikt nie uprzedza, że dyskomfort i odczucia bólowe są dość znaczne i trochę utrudniają codzienne funkcjonowanie. Narazie brzuch wyglada gorzej. Opiszę jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka8
Ponad miesiąc od zabiegu mogę śmiało powiedzieć, ze to wyrzucone pieniądze. Brzuch jest praktycznie taki sam, roznice widac na powierzchni 2x2 cm, pośrodku brzucha co wcale nie wyglada dobrze. Duży wydatek, duży dyskomfort po zabiegu, duże obietnice ze strony kliniki i efekt żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam zeltiqa w Vesunie w Krakowie i jestem zadowolona to naprawdę działa tyle ze na efekty trzeba poczekać nawet do 3-4 miesięcy. Tak mnie poinformowała moja kosmetolog Ola i u mnie tak było. Musi upłynąć czas. Ja zabieg polecam bo nic nie dało mi takich efektów jak kriolipoliza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×