Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajmy szczescia

czy szczescie wogole istnieje

Polecane posty

Gość szukajmy szczescia

witam mam 27 lat podobno orzystojny a mimo wszystko ciagle sam. niewiem dlaczego bo angazuje sie zawsze a mimo to slysze ze jestem dobry tylko do jednego,to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej do jednego jesteś dobry, a są tacy ludzie na świecie, którzy do niczego się nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkobieta
szczescie jest czyms tak niestalym i krotkotrwalym, ze naprawde nie warto sobie nim zawracac glowy. Natomiast staly i ogromny jest w czlowieku glod szczescia, jego potrzeba i tym glodem czlowiek karmi sie cale zycie. glowa do gory! gdy znajdziesz odpowiednia osobe zaspokoisz chwilowo potrzebe szczescia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajmy szczescia
calkiem mozliwe ze kazdy ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
nawet pisac nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak istnieje
czasami bywam szczęśliwa, to takie chwile dla których warto żyć i na które się czeka, ale cały czas chyba nie mozna żyć w takiej euforii, być ciągle szczęśliwym. Chociaż jakoś specjalnie nie jestem nieszczęśliwa. Staram się na co dzień nie być nieszczęśliwą, po prostu, jakieś drobne przyjemności. Bywało jednak, ż ena te chwile szczęścia czekałam długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajmy szczescia witam mam 27 lat podobno orzystojny a mimo wszystko ciagle sam. niewiem dlaczego bo angazuje sie zawsze a mimo to slysze ze jestem dobry tylko do jednego,to przykre jesli szczescie swoje postrzegasz po przez pryzmat innej, drugiej osoby to ci gawarantuje że go nigy nie znajdziesz:P Szczeskliwy człowiek to taki który kocha samego siebie i uwielbia przebywac sama ze sobą :P inna osoba nie powinna byc obarczana poczuciem naszego szczescia bo to juz jest chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×