Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita487

DLACZEGO mnie to spotkało

Polecane posty

Gość Rozbita487

Witajcie. LUDZISKA od kilku dni coś nie daje mi spokoju. Dlaczego on, czlwoiek ktorego kochalam ktoremu tak wiele z siebie dalam; czemu on poddal sie czemu zrezygnowal, czemu nie walczyl skoro kochal.Odeszlam by oprzytomnial. nie rozumiem jak można zachowywać się jak on tzn.być troskliwym pomagac jak miałam problem zapraszac do siebie na obiady poznać z rodzicami chcieć ze mną zamieszkać i mieć dzieci mówić że się kocha i nie chcieć zawalczyc o związek przeprosić obiecać poprawę  liczyłam ze zerwanie go zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zerwałaś, to znaczy, że nie chciałaś z nim być. Czego teraz kwękasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita729
Wielokrotnie zapewniałam ze kocham ze nie ma innego : a on "masz kogoś masz kogoś", dlaczego nie odbieralas przez godzinę, pewnie spotkalas się z kimś,dlaczego mnie ignorujesz.  I wiele wiele innych. Nie chciał mi ufac. Zarzucał ze go oszukuje. Układal w glowie historie,przykładowo co ona robiła o tak późnej porze w mieście,w tle słyszałem samochód ciekawe gdzie jeździła o tej porze powinna być w domu.Dręczyl mnie i meczyl podejrzeniami domyslami. Wszystko to co słyszałam z jego ust bardzo bolało. Upominalam ze jak się nie zmieni to koniec. Obiecywał ze nie będzie a to tylko obiecanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi problem. Napisałabym ci jaka tragedia spotkała mojego kuzyna, ale nie nam siły tego opisywać...to jest tragedia. Twoje problemu to żadne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita743
Postanowiłam odejść ponieważ rozmowy które z nim podejmowałam nie przyjmowały rezultatu. Wielokrotnie tłumaczyłam nawet ze łzami w oczach ze jego zarzuty to ze mi nie ufa i sugeruje zdrady ze sprawia tym przykrość. W końcu po jednym z takich incydentów postanowiłam zakończyc. Koniec koncow zostawilam go z slowami by nie pisal nie dzwonil dal o sobie zapomniec i szanse poznac kogos kto zrobi wszystko bym byla szczesliwa. Zrobilam to Z nadzieją ze zrozumie przeprosi wróci i tak czekam już 3 mieśiace. Nie zareagował na te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kobieto,kobieto.... ,,Nie chciał mi ufac. Zarzucał ze go oszukuje. Układal w glowie historie,przykładowo co ona robiła o tak późnej porze w mieście,w tle słyszałem samochód ciekawe gdzie jeździła o tej porze powinna być w domu.Dręczyl mnie i meczyl podejrzeniami domyslami. Wszystko to co słyszałam z jego ust bardzo bolało. " -i tego Ci brak? Spotkalo Cie to dobrego,że się od niego uwolnilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita729
On był moja wielka miłością tak szczerze pierwszy raz kogoś tak silnie pokochałam. Wiele pięknych chwil z nim przezylam. Wszystko co pierwsze. Pierwszy pocałunek seks bliskość. Pierwszy raz powiedziałam kocham i usłyszałam od kogoś. Byłam w stanie zrobić wszystko by to ratować. Tymczasem taki cios. Ale to tylko życie. Mija 3 miesiace tyle czasu i brak odzewu. Pewnie zechciał zapomnieć po prostu l. Myślałam że znacze więcej. Czekałam nawet na to " przepraszam ". Nie doczekam się chyba już. Śmiało mogę nazwac to kopem od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kop, to szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita743
Nie potrafię teraz z nikim stworzyć normalnej relacji z nikim. Nowe znajomości kończą się po jednym góra dwóch spotkaniach. Nie mogę dojść do siebie. Pewnie dlatego ze odeszłam nie dokonca zdecydowana i pewna tego co robię. Odeszłam myśląc że to nim wstrząśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Bogu dziekuj za takiego kopa od zycia, bo uwolnilas sie od psychola bardzo niskim kosztem, nie neka Cie, nie nachodzi, itp. Tacy ludzie sie zmieniaja tylko na gorsze, a uczucia do nich sa owszem, silne, ale chore. Wiec pora sie wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.53 faceci też zrywają i kwękają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie mam sil.. A z nim potarfilas stworzyc normalna relacje?Chyba do normalności to jej duzo brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita743
To boli ale i pokrzepia to był mój 1 facet . Pierwszy pocałunek i pierwszy seks z nim przeżyłam. Jezu czy to co czuje a czuje się podle minie ? Jeśli tak to kiedy. Mija 3 miesiace. Ja byłam gotowa mu pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach kochany augustynie wszystko minie, minie, minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita729
Kieeeeeeeeedddddddy.czy ja kiedyś całkowicie się odkocham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placz i modl sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbita729
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbita :-( u mnie to samo, prawie 4 Mc. Jak to strasznie boli... Ja już nie chcę żyć. Codziennie marzę o tym że to się do mnie odezwał, żeby znów wrócił i był ze mną. Resztki rozsądku i godności nie pozwalają mi na kontakt z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata? No tak bybpasowalo do problemu i powodu rozstania. Nie przejmuj się! Szybko poznasz nowego i bycnmoze bogatsza o doświadczenie wybierzesz mniej zaborczego! Pewnie dobrze że zerwałas! Chciałabyś tłumaczyć sie całe życie? Albo by dał Ci spokój siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prowo a ona nie ma 22 lat! natalia marne prowo, tym razem ci nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×