Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasza wina za wszystko

Durne baby chciały prawa no to teraz mają prawa do....

Polecane posty

Gość wasza wina za wszystko

....płacenia podatków, pracy za grosze, poniżania w pracy, stania w korkach codziennie, codzienne stresy, kupowania gòwna z chin, płacenia komuś za wychowywanie ich własnych dzieci no bo praca przecież, bycia dymaną na kase gdzie się nie ruszy a szczególnie u mechanika, padania na pysk po całym dniu harówy( psychicznej lub fizycznej, brania kredytów na 100 lat aby tylko gdzieś wracać na noc, itp itd., a miał być taki raj, wolność i swoboda...... a zrobili podstępem tylko dodatkowych niewolników systemu w postaci durnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna ofiara funny hill i seriali w klimacie wiktoriańskich burdeli dla zubozałej arystokracji. bo koorfa wcześniej istnieli sami dżentelmeni i ich znudzone zony. baby zapiertalały od dawna tak samo jak faceci albo i wiecej. krótko rzecz ujmując miały podobne prawa. cał to zamieszanie mancypacyjne to jest historia s-f w dodatku koorfa wyjątkowo kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feministkom sie wydaje że ich prababcie jeździły po londynie w karocach i ktoś je siła przenosił przez strumienie moczu. uroiły sobie jakiś pariarchat zmowe wszystkich męzczyzn na ziemi jakby koorrfa feudalizm opierał sie na pracy krasnoludków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem sie okazało ze murzyni maja jeszcze gorzej i kobiety przyjęto do wspólnoty czarnych braci a murzynów do ligi kobiet na podobnej zasadzie przyłaczały sie wszystkie od dawien dawna gnebione grupy etniczne czy społeczne a jak któryś miał koootasa to trzeba było jakos to przemilczeć żeby całaideologia nie piertolneła jak domek z kart. na szczęscie pojawili sie komuniści i już nikt nie musiał sie nad niczym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera po swiecie biegaja transwestyci mulaci co mnie nie dziwi bo jak sobie wyrobic jakas tożsamość koorfa w takich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jedną generacje 3/4 będzie pedałami, transami i genderowcami w rurkach, bo o to komuś chodzi aby bydło miało "wolność" ale się nie rozmnażało, a babom wcisneli kit z okien że niby praca ich wzbogaca, buehehehe...... niestety raju jak nie było tak nie ma a baby od rana do wieczora ryją jak zwięrzeta na wsi za pół stawki facetów, takich praw się dorobiły, no fakt teraz mają na szmaty i makijaż kase aby świecić doopami i łapać debili sponsorów na tą iluzje, wytruć tą patologie jak szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dziadzidła w chałupie również potrafią poniżać i to gorzej i bardzie dosadniej od pracodawców. Potrafią przy*** w twarz bo zupcia nie smakuje albo dlatego że kobiecie nie che się sexu- przypadek radnego Piaseckiego z PiS. Nie kupuję g.. z Chin, nie jadam czipsów. Moje dziecko również. Najczęściej szyję sobie ciuchy u krawcowej- stać mnie bo zarabiam. Jeżdżę taksówką, pociągiem, rowerem. Kredytu nie mam. dziś Dawniej zapieprzały i nic nie miały do powiedzenia. Dziś zapieprzają i mają coś do powiedzenia. Mogą kierować swoim losem. Albo... albo..... Dawniej była tylko jedna droga: zamążpójście i dziadzidło nad karkiem i na d.u.p.i.e . dziś Moja prababka mogła robić co chciała bo pochodziła z bogatej rodziny i miała tylko troje dzieci, była wykształcone... ale pra prababka miała 19 dzieci ( niestety dla niej wyjątkowo zdrowe i wszystkie przeżyły) i całymi dniami tylko siedziała nad maszyną i przerabiała łachy dla dzieci. Nie miała nic do gadania. Antykoncepcji nie było, wykształcenia nie miała i dziadzidło tylko chciało na niej jeżdzić. Nieszczęsna miała pecha być płodna jak królik. Nic z życia nie miała. Tylko obsługiwanie dziadzidła, gotowanie, sprzątanie, szycie i mycie. Zapewne gdyby dziś żyła byłaby cholernie szczęśliwa bo mogłaby decydować o swojej d.u.p.i.e i być niezależną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tera"... O ja... skąd ty pochodzisz ciulu że posługujesz się tym słowem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:33 1:35 5:52 Jesteś porąbanym przygłupem. Chyba masz problemy z tożsamością że tak jedziesz po wszystkich. Idź do psychiatry. Byle szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś I co mnie to obchodzi? Ja nic do osób transpłciowych, gejów, lesbijek i chłopcach w rurkach nic nie mam. Przynajmniej są bardziej kulturalni od tych wstrętnych, wulgarnych, przygłupich "macho" twojego pokroju. Ja nie ryję za pół stawki. Mam własne pieniądze i nie muszę żadnego k********.a prosić o kasę. Idz się sam otruj prymitywie. O jednego debila mniej będzie w tym kraju. Co będzie za 3/4 generacji g.... mnie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×