Odpowiedz na ten temat

Durne baby chciały prawa no to teraz mają prawa do....

• wasza wina za wszystko 2017.10.12 [01:00]
    ....płacenia podatków, pracy za grosze, poniżania w pracy, stania w korkach codziennie, codzienne stresy, kupowania gòwna z chin, płacenia komuś za wychowywanie ich własnych dzieci no bo praca przecież, bycia dymaną na kase gdzie się nie ruszy a szczególnie u mechanika, padania na pysk po całym dniu harówy( psychicznej lub fizycznej, brania kredytów na 100 lat aby tylko gdzieś wracać na noc, itp itd., a miał być taki raj, wolność i swoboda...... a zrobili podstępem tylko dodatkowych niewolników systemu w postaci durnych bab.
  • gość 2017.10.12 [01:28]
    następna ofiara funny hill i seriali w klimacie wiktoriańskich burdeli dla zubozałej arystokracji.
    bo koorfa wcześniej istnieli sami dżentelmeni i ich znudzone zony.
    baby zapiertalały od dawna tak samo jak faceci albo i wiecej.
    krótko rzecz ujmując miały podobne prawa.
    cał to zamieszanie mancypacyjne to jest historia s-f w dodatku koorfa wyjątkowo kiepska
  • gość 2017.10.12 [01:30]
    feministkom sie wydaje że ich prababcie jeździły po londynie w karocach i ktoś je siła przenosił przez strumienie moczu.
    uroiły sobie jakiś pariarchat zmowe wszystkich męzczyzn na ziemi jakby koorrfa feudalizm opierał sie na pracy krasnoludków
  • gość 2017.10.12 [01:33]
    potem sie okazało ze murzyni maja jeszcze gorzej i kobiety przyjęto do wspólnoty czarnych braci a murzynów do ligi kobiet na podobnej zasadzie przyłaczały sie wszystkie od dawien dawna gnebione grupy etniczne czy społeczne a jak któryś miał koootasa to trzeba było jakos to przemilczeć żeby całaideologia nie piertolneła jak domek z kart. na szczęscie pojawili sie komuniści i już nikt nie musiał sie nad niczym zastanawiać
  • gość 2017.10.12 [01:35]
    tera po swiecie biegaja transwestyci mulaci co mnie nie dziwi bo jak sobie wyrobic jakas tożsamość koorfa w takich warunkach
  • gość 2017.10.12 [05:52]
    za jedną generacje 3/4 będzie pedałami, transami i genderowcami w rurkach, bo o to komuś chodzi aby bydło miało "wolność" ale się nie rozmnażało, a babom wcisneli kit z okien że niby praca ich wzbogaca, buehehehe...... niestety raju jak nie było tak nie ma a baby od rana do wieczora ryją jak zwięrzeta na wsi za pół stawki facetów, takich praw się dorobiły, no fakt teraz mają na szmaty i makijaż kase aby świecić doopami i łapać debili sponsorów na tą iluzje, wytruć tą patologie jak szczury
  • gość 2017.10.12 [21:55]
    dziś [01:00]
    Dziadzidła w chałupie również potrafią poniżać i to gorzej i bardzie dosadniej od pracodawców. Potrafią przy*** w twarz bo zupcia nie smakuje albo dlatego że kobiecie nie che się sexu- przypadek radnego Piaseckiego z PiS.
    Nie kupuję g.. z Chin, nie jadam czipsów. Moje dziecko również. Najczęściej szyję sobie ciuchy u krawcowej- stać mnie bo zarabiam. Jeżdżę taksówką, pociągiem, rowerem. Kredytu nie mam.
    dziś [01:28]
    Dawniej zapieprzały i nic nie miały do powiedzenia. Dziś zapieprzają i mają coś do powiedzenia. Mogą kierować swoim losem. Albo... albo..... Dawniej była tylko jedna droga: zamążpójście i dziadzidło nad karkiem i na d.u.p.i.e .
    dziś [01:30]
    Moja prababka mogła robić co chciała bo pochodziła z bogatej rodziny i miała tylko troje dzieci, była wykształcone... ale pra prababka miała 19 dzieci ( niestety dla niej wyjątkowo zdrowe i wszystkie przeżyły) i całymi dniami tylko siedziała nad maszyną i przerabiała łachy dla dzieci. Nie miała nic do gadania. Antykoncepcji nie było, wykształcenia nie miała i dziadzidło tylko chciało na niej jeżdzić. Nieszczęsna miała pecha być płodna jak królik. Nic z życia nie miała. Tylko obsługiwanie dziadzidła, gotowanie, sprzątanie, szycie i mycie. Zapewne gdyby dziś żyła byłaby cholernie szczęśliwa bo mogłaby decydować o swojej d.u.p.i.e i być niezależną kobietą.
  • gość 2017.10.12 [21:57]
    " Tera"...
    O ja... skąd ty pochodzisz ciulu że posługujesz się tym słowem ?
  • gość 2017.10.12 [21:59]
    1:33
    1:35
    5:52
    Jesteś porąbanym przygłupem.
    Chyba masz problemy z tożsamością że tak jedziesz po wszystkich.
    Idź do psychiatry.
    Byle szybko.
  • gość 2017.10.12 [22:03]
    dziś [05:52]
    I co mnie to obchodzi?
    Ja nic do osób transpłciowych, gejów, lesbijek i chłopcach w rurkach nic nie mam.
    Przynajmniej są bardziej kulturalni od tych wstrętnych, wulgarnych, przygłupich "macho" twojego pokroju.
    Ja nie ryję za pół stawki.
    Mam własne pieniądze i nie muszę żadnego k********.a prosić o kasę.
    Idz się sam otruj prymitywie. O jednego debila mniej będzie w tym kraju.
    Co będzie za 3/4 generacji g.... mnie obchodzi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...