Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egoistki nie potrafią

I znowu samotne zasypiają w zimnym łóżku

Polecane posty

Gość egoistki nie potrafią

bo mają mase nieosiągalnych wymogów, albo po prostu boją się związków, bo w związku muszą się zaangażować i oddać troche własnego "ja", a one chcą być "wolne" więc są i będą same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnawprost
przecież wielkie łózko bez krętacza poscielowego to gwarancja dobrego wyspania ja lubie spac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( etapy jakby tygrysica spała - wstępny foch, na drugim brzegu legowiska, tryb feministka - zasypianko-przytulanko do torsu, wersja kobieta zdobyta przez wojownika - spychanie nogami przytulacza na ziemię, tryb niezależny od ideologii, spontanicznie odkryty tygryskowy egoizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłe ciałko w wyrku
gośćnawprost dziś przecież wielkie łózko bez krętacza poscielowego to gwarancja dobrego wyspania ja lubie spac sama Zgłoś dwa słowa: wygodna egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie dodałam że tak samo lubię spac nie sama :-) to już będę musiały być jakies 4 słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no napisz jeszcze coś o tych egoistkach autorze, lubię gnoic takich jak ty hahahan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge cie zgnoić cipuszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam "dochodzącego", który mieszka w mieszkaniu przez ścianę. Chciał nawet, żebyśmy przez tę ścianę zrobili drzwi (dowiadywał się, że można), wzięli ślub itp. A ja nie chcę. Dlaczego? Dlatego, że nie mam ochoty po nim sprzątać, gotować dla niego, prać, wściekać się, że wydaje moje ciężko zarobione pieniądze na jakieś męskie gadżety. Zarabiam 3/4 tego, co on i mam już sporo odłożone (zarabiamy naprawdę sporo), a on? Owszem, wystarcza mu do wypłaty, ale widzę, ze przed każdą wypłatą delikatnie "zaciska pasa". Nie wiem, jak on to robi, bo ja naprawdę żyję na luzie i nie oszczędzam, a zawsze mi zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"nie mam ochoty po nim sprzątać, gotować dla niego, prać, wściekać się, że wydaje moje ciężko zarobione pieniądze na jakieś męskie gadżety. " v Nie martw się znajdzie się taka, która będzie uwielbiała gotować i sprzątać dla niego a Ty zostaniesz sama jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ico mam plakac? puknij sie w Puste lep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo na nim pasożytują lub pasożytowały takie jak ty, dlatego on goły a ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewnie że się znajdzie i będzie z zadowoleniem te rzeczy robić, a ty z krzywym ryjem i narzekająca do końca swoich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza wewnętrzna
księżniczki więdną psychicznie jak świeżo ścięte róże, na chwile na początku piękne ale w krótkim czasie upadają i zostaje tylko zwiędnięta powłoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistki tak mają, wolą narzekać i w poduche ryczeć zamiast realnie podchodzić do realnego życia i z kimś je dzielić, księżniczki idealistki które za dużo TV oglądają i mają papke zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×