Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z cyklu psychiki

Kobiety po 30stce, dlaczego nie jesteście szczęśliwe

Polecane posty

Gość z cyklu psychiki

jakie jest źródło tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tych tematów osla łako założysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cyklu psychiki
pytam poważnie, bo same nieszczęśliwe wszędzie, więc zróbmy z tym porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw zrob porzadek sam ze soba i przestan przynudzac. sam musisz byc mocno nieszczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cyklu psychiki
kto przunudza? pisze fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam super rodzinke - meza i 2 dzieci ale niespełnione marzenie z lat młodych ;) To było takie marzenie och i ach któremu poswiecilam wiele lat mojego zycia poczynając od lat dziecięcych. Nie udało mi sdie go spelnic dodzis się zastanawiam dlaczego tak się stało bo dalam z siebie 200% . Ale wszyscy mi mwoia , ze pwoinnam być szczrsliwa bo mam meza i dzieci. Niby jestem ale zawsze ten "kamien" w bucie uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczesliwa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co to jest to Twoje "niespełnione marzenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem szczęśliwa, ale ja jestem po 40 .:) co do niespełnionych marzen to zamiast czuć ciągłe niespełnienie można pomyśleć, że byc może jego spełnienie nie przyniosłoby nic dobrego i dlatego się nie ziściło. Poza tym lepiej się cieszyć tym co się ma, niż przejmować tym, czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w pewnym wieku człowiek już nie cieszy sie z tego co ma tylko z tego czego jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat pracuje na infolinii wychodzącej--koszmarna praca, najwiekszemu wrogowi nie życze nie mam meza nie bede miec dzieci mialam spaprane dziecinstwo z ojcem alko i matką nerwowo chorą, wiecznie znerwicowaną i krzyczącą ojciec do dzisiaj daje popalić, ja nie mam sily juz na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd te przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prozaicznie, brak kasy. to znaczy kasa na rachunki jest, na zycie tez, takie proste, bez szalenstw ;) i wiem, ze bedzie tylko lepiej (wlasna firma sie rozkreca), ale mam 36l. i jak bedzie lepiej bede jeszcze starsza, nie chce w wieku 40+lat zaczynac dopiero faktycznie zyc :O juz na te chwile wiem, ze bedzie mi juz wszystko obojetne i teraz poki to jeszcze czuje, mam taki...zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyksztalcenie ale prace ciezka i malo platna, chce z niej zrezygnowac i znalez cos lepszego lepiej platnego, nikt mnie nie kocha i nie lubi, nie mam znajomych, przyjaciol, faceta. Wszyscy mi mowia ze jestem ladna i co, glowno mam z tego zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mam kasy na swój dom ojciec pije musze z nim mieszkać, nie jestem szczęśliwa a powinnam dzieci zdrowe fajny mąż mam prAce i co i nie mam własnego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohare
2016.10.21 mam 30 lat pracuje na infolinii wychodzącej--koszmarna praca, najwiekszemu wrogowi nie życze nie mam meza nie bede miec dzieci mialam spaprane dziecinstwo z ojcem alko i matką nerwowo chorą, wiecznie znerwicowaną i krzyczącą ojciec do dzisiaj daje popalić, ja nie mam sily juz na to wszystko >>> mój kumpel szuka żony, jak chcesz aby zmieniło się Twoje życie to podaj kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadam i wysłucham
gość wczoraj chcesz pogadać to daj jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codzienne bóle w krzyżu i stawach biodrowych, rzadkie brzydkie włosy i brak sensownych facetów na horyzoncie takich pozytywnych rozmownych, no i jakby wypłata byla o 1000zl większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestesmy stare brzydkie i nikt nas nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam wszystkie kociaki po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. śmierć mogalhy nadejść bo z roku na rok będzie tylko gorzej. zrobię jak Marilyn M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciała patrzeć na swoje starzenie się, depresję i chyba w wieku 34 l samobójstwo popełniła - wersja oficjalna,, nie oficjalna - została załatwiona przez ludzi JFK przez podanie siła leków do gardła i alkoholu. z tego co słyszałam z jakiegoś dokumemtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciała patrzeć na swoje starzenie się, depresję i chyba w wieku 34 l samobójstwo popełniła - wersja oficjalna,, nie oficjalna - została załatwiona przez ludzi JFK przez podanie siła leków do gardła i alkoholu. z tego co słyszałam z jakiegoś dokumemtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciała patrzeć na swoje starzenie się, depresję i chyba w wieku 34 l samobójstwo popełniła - wersja oficjalna,, nie oficjalna - została załatwiona przez ludzi JFK przez podanie siła leków do gardła i alkoholu. z tego co słyszałam z jakiegoś dokumemtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 to jeszcze nie taka stara, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi przez ch autoimmunologiczna wszystko siadło w wieku 28k, nie wyobrażam sobie co będzie za 10 lat. peruka pewnie i chodzenie o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;56 W dodatku w pracy mnie ponizaja ,upokazaja, wysmiewaja i ze mna nikt w pracy nie rozmawia a pracuje juz 10l w jednej firmie, wpadlam w depresje i zaczelam chorowac, trace rownowage mam zawroty glowy i nie mam juz sily do zycia, ach nie wiem jak dalej zyc. Jestem sama ,samotna w swojej samotnosci. Wcale sie nie oceniam za ladna jak to mi wszyscy mowia ze jestem taka ladna, wrecz za przecietna nic mi sie w sobie nie podoba, to dlaczego kazdy mi mowi ze jestem ladana?Poltora godziny w jedna strone dojezdzam do pracy, pociagiem praca za 1200zl a z czegos musze zyc, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×