Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 30 lat i boje sie seksu

Polecane posty

Gość gość

(ciazy) jak ognia. To glupie, ale tak jest. Tylko ktos, kto ma tak samo zrozumie, pomimo tego, ze nie rozpisze bardzo dlugiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36 lat jestem dziewica boje sie facetow z duzymi fujarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bardzo chętnie poznam dziewice moja fujarka jest normalna a 1 raz traktuje jak coś emocjonalnego co cementuje 2 ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimolindness1989xuqmt
ja mam 36 lat jestem dziewica boje sie facetow z duzymi fujarkami Jasne http://dnld.us/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się boję ciąży i też mam 30 lat, używamy prezerwatyw (jestem przeciwna hormonom). Myślę, że prezerwatywy są skuteczne jak się z nich dobrze korzysta. Można też uprawiać seks w dnie mniej płodne plus gumka, wtedy ryzyko ciąży równe zeru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wybór, skąd ta panika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cię rozumiem! Też tak miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z seksu jakoś nie potrafiłam zrezygnować... Wszystkiego sobie odmawiać? Jakoś nie potrafiłam. Tylko że jak już mi stuknęła 30tka to stałam się strasznie wymagająca. Patrzyłam na faceta i zastanawiałam się jakie wyjdą dzieci z połączenia mojego i jego materiału genetycznego Oczywiście nie chciałam mieć dzieci! Tylko jakoś tak-nie potrafie tego wytłumaczyć, jakoś tak mimo woli się zastanawiałam. I o ile nie wyobrażałam sobie takiego połączenia to ochota na seks mi przechodziła od tak po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wcześniej mi to w ogóle nawet do głowy nie przychodziło że mogłabym zajść w ciążę z którymś z partnerów seksualnych Oczywiście zabezpieczałam się ale nie zawsze.. Teraz jak o tym myślę to wiem że było to mega nieodpowiedzialne Tyle że kiedyś byłam jakaś taka nie płodna chyba:P Poczułam się płodna dopiero przy tym z którym wyobrażałam sobie połączenie naszych genów;) Oczywiście nie chcieliśmy dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panika stad, ze nie lubie dzieci i nie chce byc w ciazy a jednoczesnie boje sie, ze jak zaczne brac hormony, to wystapia u mnie skutki uboczne w postaci pogorszenia wygladu i zmian nastroju i bede wiecznie zla i rozzalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten strach jest tak wieli, ze odbiera mi cala chec do zycia. Prezerwatywa ok, ale potem facet jakby sie przytulil to bym sie bala, ze gdzies ta sperma zostala i ze sie o mnie otrze i nieszczescie gotowe. Czytam, ze hormony to syf. No i do tego jestem dziewica, bo wczesniej nei mialam faceta na stale. Teraz mam, ale przez brak sensu on mnie niedlugo zostawi. I tak juz dlugo czeka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę mieć faceta dlatego, że ładnie byśmy złączyli się w dzieciach, lecz dlatego, że mi zaimponuje, że mi rozmięknie serce dla niego jak macie takie podejscie,to się nie dziwice, że wam nie wychodzi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, co Ty niestety;-( czyli się zdarza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu wyobrażanie sobie jakie wyjdzie dziecko z danego partnera. To jest sprawa nieprzewidywalna. Ja się uważam za atrakcyjną, mój mąż wygląda jak Shreck. Tez sobie nie wyobrażałam połączenia jego i mnie. Nawet bałam się troche dziecko płodzić. I co ? Urodziło się dziecko z dużymi oczętami, chłopiec taki ładny że wielu myślało że to dziewcztnka, ale o dziwo dziecko do nikogo nie podobne, ani do mnie ani do mojego męża. Nie wiadomo po kim ma te oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "Jasne" jest juz wkurzajace... Nie maja jak testowac tej glupiej kafeterii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, sam seks, dla osiągnięcia orgazmu, chyba dobrze, że się boisz. Nie do każdego puka miłość, nie każdy umie się zakochać. Właśnie, zakochani, nawet jeśli się seksu boją, bo ból, albo ryzyko ciąży, to ten strach nie jest taki wielki, bo wierzą, że miłość da im siłę z wszystkim się uporać. Skoro ty nie kochasz, to twój strach przed seksem jest jak najbardziej na miejscu, nie musisz nic z tym robić, a jak lubisz orgazmy, możesz zaspokajać się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje, ze go kocham, ale moze prawda jest inna skoro tak sie boje :( Mam zaawansowana hipochondrie i jak pomysle, co hormony zrobilyby mi pewnie z organizmem, to zadna milosc tego nie uzdrowi ;/ A jak on mnie zostawi (co juz jest do przewidzenia w krotkim czasie), to bede wyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demarhepe1970jrmqf
Bo wcześniej mi to w ogóle nawet do głowy nie przychodziło że mogłabym zajść w ciążę z którymś z partnerów seksualnych Oczywiście zabezpieczałam się ale nie zawsze.. Teraz jak o tym myślę to wiem że było to mega nieodpowiedzialne Tyle że kiedyś byłam jakaś taka nie płodna chyba Poczułam się płodna dopiero przy tym z którym wyobrażałam sobie połączenie naszych genów Oczywiście nie chcieliśmy dzieci! Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie gadanie że ktoś boi sie seksu. Boi sie ale dupczy at taka niespójność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o ciążę a nie o sam seks. ale też tego nie rozumiem. Obecnie metody antykoncepcji są bardzo skuteczne. Nie tylko hormony. Współżyjąc tylko w pewne dni niepłodne nie ma możliwości zapłodnienia. A bardzo łatwo można je wyznaczyć samej albo przy pomocy testera owu np na ślinę albo komputera cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pozostaje tylko do buzi i anal. Nie ma czego się bać. Nie taki diabeł straszny. Spróbuj śmiało. Zobaczysz będziesz wniebowzięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji polecam porady wrózki. Na pewno pomogą. Ja korzystam bardzo często z podpowiedzi wróżki Sofii. Namiar do niej to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie polecić jakiś konkretny model z urządzeń wymienionych 2 posty wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:06 s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nazywa po prostu infantylność i u wytworów obecnej cywilizacji czasem występuje. To można leczyć, ale leczenie jest trudne. Kup sobie ajfona 6, to cię dowartościuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z komputerów cyklu polecam Cyclotest. Jest stosunkowo niedrogi a bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×