Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceci tylko seksu chcą

Mam dowody,że facetom zależy tylko na seksie

Polecane posty

Gość faceci tylko seksu chcą

Przestałam dawać mężowi d...y i mam od tygodnia wojnę domową, gadamy tylko przez maile i traktujemy się nawzajem jak powietrze. A jak d..ę dawałam było ok. No i co ???? dalej będziecie zaprzeczać że nie o seks chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że o sex chodzi, twój stary wytrzyma jeszcze kilka dni i poszuka na mieście skoro w domu nie dają. A jak zasmakuje młodej to już pójdziesz w odstawkę, będzie wolał kasę na panienki wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze może cię będzie trzymał jak będziesz gotować prac i sprzątać ale też będziesz traktowana jak ukraińska pomoc domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie rżnął młodą tak długo jak długo będzie ją sponsorował czy też obdarowywał prezencikami. A jak kasa się skończy i fiut mu sflaczeje to młoda laska znajdzie sobie następnego jelenia. Staruch zostanie sobie sam.Żona kopnie w dupsko i znajdzie sobie innego. A staruch poprzestanie na ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez seksu można żyć ale bez kasy to raczej trudno, więc cienkie prowo tępej dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co w tym złego? Wolisz z wibratorem, masz wyciętą łechtaczkę, czy twoja oziębłość nie zna granic. Z tym, że ten ostatni przypadek można wyleczyć, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie rżnol młodą jak będzie sponsorował, to chyba lepsze niż sponsorowanie starej która i tak nie daje, a jak mu się noga powinie i straci pracę to stara też ucieknie szybciutko bo mąż nieudacznik rodziny nie umie utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i mi też zależy tylko na dobrym seksie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgadzam. U nas seksu nie było ponad pół roku i żyjemy. Nikt nikomu nic nie wypomina. Może to kwestia tego, że prowadzimy razem firmę i mamy teraz taki zapierdziel że wieczorem oboje marzymy o wypoczynku... Ja nie mam siły - on też. Od rana do nocy tyramy a do tego mamy niepełnosprawne dziecko. Temat seksu zszedł na dalszy plan. Oboje jesteśmy przemęczeni. Boję się tylko że z czasem zaczniemy się traktować jak przyjaciół a nie jak partnerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×