Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asia5545

Nie uwazacie, ze skonczyla sie ta moda na farbowane blondyny?

Polecane posty

Nie uwazacie, ze skonczyla sie ta moda na farbowane blondyny? za granica to od razu rozpoznaje sie w tlumie Polki po razacym bladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8587575
Też to zauważyłam Co raz mniej blondynek Wszystkie moje blond znajome przefarbowały wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - ja tez kiedys przez 10 lat bylam blondyna, potem "razaca" blondyna, potem farbowalam przez 2-3 lata sie na balejage po czym rok temu uznalam, ze zaczynam sie wyrozniac w tlumie i wrocilam do naturlanego koloru.Czasem farbuje zmywalnymi farbami - kasztan, itp. Moda sie zmienia i trzeba isc z moda. A Polki ciagle to samo - jak sie spotka za granica takie, to zwykle wsciekly blond. Troche mi sie to wydaje ... wies spiewa wies tanczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekkkaaa
ja wolę blondynki a moda mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pudlu to pisza bzdury ps\ co innego naturalne blondynki. Takie zawsze sie bede podobaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy wypisujecie za bzdury
przechodzi moda na farbowane blondyny? a na farbowane czarne lub rude nadchodzi? jak ktoś się dobrze czuje w określonym kolorze to na taki farbuje włosy i tyle. a żółtych blondyn raczej nie spotykam, tak samo jak raczej nie spotykam innych nie udanych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzni wola blondynki (najlepiej z duzym biustem) i zadna moda tego nie zmieni. A Ty autorko topiku sie osmieszasz tylko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kiedy ta moda się zaczęła? bo jak ja mieszkałem w londynie 5 lat temu to także tylko Polki i Rosjanki tleniły sobie łepetyny- widać znak rozpoznawczy pozostawiły ten sam do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Amerykanki to nie
rozjaśniają włosów? co druga aktorka jest tleniona i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie glupoty
ale macie problem, co ma moda do rzeczy, jak komuś się podoba blond to niech se kurwa go nosi. do majtek też ludziom zaglądacie czy ogolona na zero, paseczek serduszko czy kłaki, bo jest jakaś tam moda? ja sie farbuje na cazarno bo mi się ttak podoba i w dupie mam to czy jest modnie czy nie:) fakt, nie wszystkim dziewczynom ładnie w blondzie, ja np. nienawidzę żółtego-blond odcienia bo jest brzydki ale to nie moje włosy. niektórzy mogli by posłuchać rad innych jakiejś stylistki fryuzjerski czy coś, ale żeby tu mówić o modzie to gruba przesada. jak komuś ładnie w blondzie to niby czemu ma nmie miec blond włsów . ewentuaqlnie odcień zmienić jak jest źle dobrany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acanak
aktorki , prezenterki tv np we Włoszech ? malowane biondy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×