Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomogę ci założyć topik

Pan po 40 - tu wpisuj swoje mądre wypowiedzi i opuść

Polecane posty

Gość Pomogę ci założyć topik

topiki nie przeznaczone dla ciebie, bo stary jesteś. Nawet nie będę czytać co odpiszesz bo jesteś przewidywalny i nie taki mądry jesteś jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgvretdhet
Pomogę ci założyć topik on stary,jak i wszyscy. On nawet sobie wstydu nie robi tak jak młodzi faceci,ktorzy wchodza na te forum i piszą,ze lubia dojrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki!!!! jestem tak popularny i lubiany, ze kobiety w holdzie zakladaj mi wlasny topik...super :-) a po drugie to bez przesady co do wieku bo w porownaniu z wiekszoscia pan na tym forum to jestem jeszcze calkiem mlody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgfhj
przeciez koles mądrze pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedł sobie w końcu
Nie pasaowł ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć jestem po 30tce
Jestem 30+ i napiszę wam tylko tyle, że nie będę udzielał na forach mądrych wypowiedzi. Moja edukacja powinna kosztować sporo pieniędzy. A tak, gdy napiszę coś spoza zakresu, to wszyscy pozostali zyskają wiedzę a ja wyjdę na głupka ;-) Dlatego na przyszłośc moje wypowiedzi będą o bardzo prostym poziomie dla prostaków i prostaczek. O ile będzie mi się chciało coś napisać. Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć a ja mysle ,a raczej mam nadzieję, ze wypowiedzi dotąd dodane są od użytkowników w przedziale 12-15 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×