Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Portalrandkowymilosc

Portale randkowe , uwaga na oszustów i kobieciarzy!

Polecane posty

Gość Portalrandkowymilosc

Czy ktoś korzystał/korzysta z portali randkowych i trafił na oszustów? Z jakich miejscowości? Ja ostrzegam przed rozwodnikiem, lekarzem z Tarnowa! Od samego początku kłamstwa, a jak się okazało po dłuższym czasie znajomości, co weekend inna... Również ostrzegam przed nauczycielem w Nowym Sączu. Na początku wszystko OK (marzenie o stałym związku i inne kłamstwa), ale w porę spostrzegłam się, że tylko chodzi o coś innego. Ps. Nick i wiek oszustów podam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak baby kłamią to jest ok? kg tapety na ryja i udawanie modelki?, żałosne, hooj wam w doope, niech was orają cwaniaczki bo tylko na takich zasługujecie chciwe babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiet oszustem jest mniej niż facetów. Problem jest inny. Kobiety na tych portalach mają skrzywienia psychikę. Jak zadasz to zawsze coś im się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety i tak na nich poleca bo kobiety leca na ladne slowka a nie dobrych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet oszustek jest pełno. Piszą że singielka a po kilku spotkaniach (jeżeli do nich wogóle dojdzie) okazuje sie że ma dzieci i jest po rozwodzie. Ja nawet znalazłem kilka z mojego miasta co na jednym portalu randkowym ma naisane że jest panna i nie ma dzieci a na drugim portalu randkowym że jest po rozwodzie i ma dzieci. No i te zdjęcia profilowe sprzed 6-8 lat zamiast aktualnych. Też tego pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×