Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuję niezależnych opinii! Romans...

Polecane posty

Gość gość

Wyobraź sobie sytuację: facet( dojrzały, duzo starszy od Ciebie, inteligentny!!) z którym sypiasz od roku, notabene żonaty, nagle zwraca sie do Ciebie z prośbą. Ponieważ jesteś w stanie mu pomóc, ur******asz swoją koleżankę i dalej kierujesz faceta do Niej. Podajesz mu, za jej przyzwoleniem, Jej nr telefonu. On Ci dziękuje i tyle. Po kilku dniach koleżanka wpada w odwiedziny i uświadamia Cie, ze twój kochanek ( ona nie wie o Waszej relacji) w podziękowaniu zaproponował , że chętnie zabierze Ją na kawę. Przez trzy dni pisał do niej krótkie wiadomości typu: cześć( i tu Jej imię), przechodzilem akurat obok Ciebie, ale masz tam tlum...( dodam ze pracują niedaleko siebie i w tej samej branży). To co z tą kawą? A na koniec podaje swoje imię. Kolejne krótkie wiadomosci przychodzą przez następne dwa dni. Pyta koleżankę miedzy innymi czy zawsze pracuje w takim systemie zmianowym i przypomina o kawie w plenerze. koleżanka wyraźnie odmawia tlumacząc mu, że nie musi dziękować za tak drobną przysługę a On na to, cytat: "ja chcę, a nie muszę". Jaka byłaby Twoja reakcja na takie zachowanie? Przypominam ze facet jest wyjątkowy, Ty go uwielbiasz i jesteś przekonana o tym że poza Tobą sypia tylko ze swoja żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy ze " uskuteczniasz" w wywalonym słowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mu się znudziłaś, szuka nowej kochanki. Widzisz, on może dla Ciebie być wyjątkowy, ale Ty dla niego nie jesteś, gdybyś była rozwiódłby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja 168
Przykro mi to stwierdzić ale popieram opinię, że facet już się Tobą znudził i szuka kolejnej przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takich rewelacjach dalej sądzisz, że sypia tylko z tobą i żoną? Współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobyl co chciał i teraz się ulotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jemu ze ta kolezanka ma ubaw z jego wieku, stanu małżeńskiego i z tych smsów i ze skarzy się na to ze kolejny łoś się przyplatał zamiast podziekowac grzecznie i iść w pi/zdu. Popros go aby tego więcej nie robił bo źle się z tym czujesz i jest ci po prostu głupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sie go pozbyłam odpowiednio. Reakcja byla natychmiastowa. Ciekawa bylam jedynie czy jego zachowanie, nie tylko w mojej opini, wygląda jak zaproszenie do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jaka jesteś żałosna... w ogóle siebie nie szanujesz sypiając ze starym prykiem i jeszcze żonatym, czujesz się wyjątkowa, bo on jest inteligentny... On nie jest inteligentny, on jest przeciętny, tylko ty idiotką, to już prostytutki się bardziej szanują, bo za darmo tego nie robią tak jak ty... Pewnie jeszcze pisał do ciebie SMSy z kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srał i pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak mu się srać zachciało, to przypominał sobie o niej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatą jesteś to traktuje cię jak szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×