Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skąd się biora wpadki u kobiet po 30?

Polecane posty

Gość gość

Przecież zajść w ciążę można tylko 7 dni w miesiącu... z czego 2-3 są takie na 100% płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczęściej z desperacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego misiu pysiu, ze mam nieregularne miesiączki i nigdy do końca nie wiadomo kiedy ten szczęśliwy dzień płodny może się pojawić. ten termin może przesunąć cokolwiek- wysiłek fizyczny, stres, przeziębienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko teoria. W praktyce - np. moja żona zachodzi zawsze kiedy skończę w niej bez gumy, a także wtedy kiedy prezerwatywa pęknie (to ostatnie zdarzyło się kiedy miała 35 lat) więc mamy troje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyrachowania często. By faceta związać. Patent "na dziecko" często bywa skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki nie znają antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mają znać skoro od 1993 Kościół Katolicki ma monopol na edukację seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma kościół do antykoncepcji.?Trzeba mysleć i chcieć,a nie myśleć jak prababcie z XVI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np z gwałtów małzeńskich. Nie, nie jakichs brutalnych, po prostu biedny miś juz nie moze wytrzymac, a ty jestes nie dawno po porodzie, karmisz , a on sie zarzeka,ze bedzie uważał, chce sie tylko troche sie przytulic, jak nie , to bedzie lazil nadety i obrazony na ciebie i dziecko. No i potem liczy sie ze to MOJA wpadka, nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku kobiety już nie myślą o antykoncepcji a mają potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie chce mi się wierzyć że można zajść w ciąże tylko 7 dni w miesiącu,jakby tak było nikt nie bawiłby się w szkodliwa antykoncepcję ,doszedłby które to te 7 i już a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym sam plemnik może żyć w środku kilka dni też nawet 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, plemnik może żyć nawet 7 dni, czyli okazuje się że już nie 7 dni a w 14dni można zajść, dodatkowo wystarczy że kobieta się przezięi czy też zestresuje i już ma przesuniętą owulacje i zamiast jajeczkować powiedzmy dnia 14 bedzie jajeczkowa 17, i na nastepne dni nam sie wydłuża, jedynie gdzie można być pewnym że kobieta nie zajdzie to ostatnie 6/5 dni przed okresem o ile ma regularne cykle ja sama raz sie tak zestresowałam że w ogóle w jednym miesiącu nie miałam okresu, bałam się że ciążą, od razu zrobiłam test - wyszedł negatywny, do ginekologa żeby się upewnić i wyszło że przez stres nie jajeczkowałam i nie miałam miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano z tego ze antykoncepcja zawodzi. U mnie spirala. Ale wcale nie narzekam i to dziecko to dla mnie nie wpadka a mój osobisty cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet spirala zawodzi,niele, a ja czytałam wypowiedzi ginekologa ze tabletka po" wcale nie działa i ze szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala 99.98% efektywna była zasługą ciąży numer 4 mojej żony, nazwa spirali wypadła mi z głowy. Spirale po prostu nie są 100% i nie liczyć nawet na 50%, raczej liczyć na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z myślenia, że w tym wieku już nie da się tak łatwo zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w Polsce nie znają antykoncepcji i jej nie chcą znać.Nie mówiąc o jej stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, czy źle? Widzę szarość :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku kobiety powinny mieć założoną stałą antykoncepcje spiralę lub implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala jest wskazana dla kobiet które rodziły już dzieci, bo po założeniu może dojść do bezpłodności. Zresztą każda antykoncepcja ma swoje plusy i minusy. Ja pomimo ze jestem po 30 nigdy nie rodziłam, zdecydowałam się na spirale ,bo tabletek nie mogę brać a faceci niektórzy niechca zakładać dla wygody gumek. Facet jak nie chce stosować gumki powinien wyskakiwać nie każda kobieta ma zdrowie żeby się truć trucizna no jeszcze są globulki ale niektórzy tacy faceci to tacy *****cze co chcą codziennie do zajechania i trzeba mieć hurtownie gumek lub piulek niewyobrazam sobie cale życie pakować się pigułkami i przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co robic jak chce sie kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku kobiety mają wielką chcicę i nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak niby kobiety nie myslą,to zwalnia faceta z myslenia by sie zabezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Po trzydziestce nie uprawia się seksu? Ja miałam 34 jak wpadłam :) Z trzecim dzieckiem! Do tej pory nie wiem jak to się stało, a wpadka ma juz 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;04 a co go ma zwolnic? są gumy i zawsze może wyskoczyć i zlać się na brzuch a jak nie zdąży to za 9 mies idzie z panią wybierać woź cztero kołowy, chyba ze alimenty ma wybór? ja tam pigułek nie biorę nie mogę, jak facet zrobi dzidzie, to niech bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytac ze zrozumieniem umiesz? juz ty sie nie wymądrzaj-niejeden nawial i szukaj wiatru w polu gdy sie o ciąży dowiedzial a ty gadasz,ze jemu by się oddało. Dziecko to pakunek,paczka do przekazania/dostarczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki nie chcą myśleć i stąd problem.Młode dziewczyny mają mniej wiedzy jak ich babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak glupio, jakby mlode dziewczyny nie wpadaly. Przeciez najwiecej wpadek jest u mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×