Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fluff

sposob na faceta blizniaka

Polecane posty

Gość fluff

jakiekolwiek porady mile widziane.. bo juz nie wiem czy go udusic czy nadal sie meczyc... rok temu wydawal sie byc zakochany po uszy a teraz to nawet nie chce mu sie ze mna rozmawiac. zaprosil mnie do siebie na swieta.. i caly czas ogladal snookera .. ja rozumie ze finaly sa.. ale bez przesady.. agrrhh :/ lubie go i nie wiem co mam zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest bliźniakiem
chodzi oczywiście o znak zodiaku? :D Jedyny sposób to pokochać z całym dobrodziejstwem inwentarza :D Mój jest dziwaczny, ale ja też w sumie mam swoje odchyły, więc musimy się znosić nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluff
tak.. znak zodiaku ;) on tez jest powiedzmy dziwny, ale kto nie jest. i to mi absolutnie nie przeszkadza. ja nie mieszkam w polsce i widujemy sie srednio co 2 miesiace.. wiec moglby mi troche czasu poswiecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuztr
Bliznieta najbardziej zdradzaja. Nie maja swiadomosc wiernosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluff
nie ktorzy ludzie po prostu zdradzaja.. niewazne jaki znak zodiaku.. a moze jakis pan spod znaku blizniat sie wypowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wyspy na R
Ja jestem spod bliźniąt i rzeczywiście ten znak ma mocne odchyły :P Ale nie zgadzam się co zdradzania. Powiedziałbym, że wiele kobiet mnie interesuje, ale gdy już się zakocham to na amen. I wtedy wszystkie inne przestają istnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluff
on tez sie zakochal.. przynajmniej takie wrazenie sprawial jeszcze jakis czas temu.. wiem bo pamietam w jaki sposob z mna rozmawial i jak na mnie patrzyl.. takie rzeczy po prostu sie czyje.. :) teraz nie jestem pewna nie rozumie skad taka zmiana.. moze stwierdzil ze nie musi sie juz tak starac, zapomina chyba ze kobiety inaczej podchodza do zwiazkow ;) btw nie akceptuje zdrad jak jestem z kims..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napiszę, że...
bliźniaki astrologiczne mega szybko się nudzą- wszystkim i wszystkimi, to taka nasza, bliźniaków cecha :) policz swojego bliźniaka numerologicznie ( zsumuj cyfry daty urodzenia do siebie, a potem sumuj do wyniku poniżej 10) i zobacz jaką ma wibrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mezus jest blizniak. Oj jest humorzasty. Czasami tak mnie wkurza, ze mam ochote mu przylozyc. Sam nie wie o co mu chodzi. Zauwazylam, ze jak sie nad tymi jego humorami lituje to jest jeszcze gorzej, a jak go 'olewam', albo robie sie zla, to jest 'do rany przyloz'. Z nimi chyba trzeba ostro, co dla mnie nie jest latwe, bo jestem rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
niekulturalni. Jak widzą kobiete nigdy nie mówią jej czesc. A swoim kuplom mówią. Nie wiedzą co to dbac o kobietę, szanowac ją. Egości. Wredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nie są romantyczni. Często ranią kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to o Nergusiu
czy radziu czy o kim:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne te kobiety blizniaków
To chyba o Nergalu..Doda mówiła, że egoista..i ją zdradził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluff
moj jest raczej sarkastyczny ;) dobrze ze potrafie sie z siebie smiac.. bo inaczej byloby kiepsko. potrafie byc bitchy i trzymac faceta krotko, ale ja mi nie zalezy :/ ale z nim nie moge sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×