Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warsztaty terapeutyczno rozwojowe w centrum Warszawy

Polecane posty

Gość gość

W ramach Akademii Rozwoju Osobistego serdecznie zapraszamy na warsztaty terapeutyczno - rozwojowe organizowane przez nasze Centrum: - Ja czyli Kto? Zwierciadło mojej duszy - Życie od nowa, czyli jak przejść przez życiowy kryzys - Życie to teatr - Pokolenie 50 +, czyli piękna i atrakcyjna kobieta dojrzała - Dwoje w gnieździe – I co dalej? – czas rozłąki z dorosłymi dziećmi Szczegóły warsztatów dostępne są na www.ocsd.pl, w dziale Rozwój Osobisty. Więcej informacji: Iwona Kossakowska Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze ul. Chmielna 98 lok. 25 00-801 Warszawa e-mail: iwona.kossakowska@ocsd.pl tel.: 796 334 498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladonna
Ja kiedy przechodziłam przez poważny życiowy kryzys zdecydowałam się na poważny krok i pomoc terapeuty. Trafiłam do pana Krzysztofa Wierzbickiego, który krok po kroku pomagał mi wybrnąć z tej sytuacji i radzić sobie z własnymi uczuciami. http://www.psychologgia-plus.pl/krzysztof-wierzbicki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie frajerów dalej. Nikt myślący nie da się na to naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na bardzo fajnych warsztatach rozwoju zawodowego w www.akademiarozwoju.wroclaw.pl - teraz mają w swojej ofercie warsztaty asertywności wiec też na pewno pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy coś komuś takie warsztaty daly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×