Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczor panienski

Polecane posty

Gość gość

Moja przyjaciolka niedlugo wychodzi za maz. Spedze z nia jej weekend panienski zwiedzajac i bawiac sie w pewnym pieknym miescie. Kupilam jej dosyc drogi prezent z tej okazji - cos z bizuterii. W takim razie, zastanawiam sie, czy jestem zobowiazana jeszcze cos jej finansowac w trakcie tego weekendu. Wiem ze na ogol to kolezanki finansuja tego typu imprezy ale my tam bedziemy tylko we dwie, wiec wydaje mi sie, ze pokrywanie wszystkiego na pol jest najlepsza opcja. Tym bardziej, ze juz wykosztowalam sie na prezent, i jeszcze oczywiscie dam drugi na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz finansować striptiserów z dużymi fiutami aby było co obciągać, aha oraz alkohol i ćpanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczor to tylko pojecie umowne zarezerwuj sobie tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie powinno być tak, że finansowo robicie wielką zrzutę od wszystkich obecnych (oczywiście wykluczając solenizantkę ) Jeżeli wychodzicie na miasto to skorzystajcie z mojego pomysłu, który wykorzystałyśmy na takim wieczorze mojej siostry i załóżcie w tą noc wszystkie na siebie takie koszulki http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/Koszulka-Od-jutra-bede-grzeczna/211 albo podobne :) W końcu macie się dobrze bawić i ma być wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim wieczorze zostałam zaproszona przez dziewczyny do gabinetu kosmetycznego (to było w Krakowie w salonie http://jadoreinstytut.com/ ) i miałam tam kilka zabiegów wyszczuplających, manicure i opalanie natryskowe. Dziewczyny mogły mi towarzyszyć, wszyscy pracownicy rozumieli tą 'wyjątkową sytuacje', było bardzo wesoło :) nawet później już sama dokupiłam sobie pedicure do kompletu i byłam gotowa na ślub :D z tego co wiem to dziewczyny robiły zrzutę, potem już mi nic nie stawiały ani nie kupowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam bardzo ładny prezent od moich przyjaciółek na wieczór panieński zabieg BIO-REVOLUMETRIA tzw lifting bez skalpela. Mam juz swoje 35 lat wiec można coś poprawić i ulepszyć. Teraz już nie zdążę przed ślubem ale na bank się wybiorę do tego gabinetu www.klinikabochinska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie dziewczynki...Uchodzcy przypedom i was wydupczom jak kozy w zagrodzie :D Inaczej...Będzie dupsko w robocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki same wypinaja sie i obciagaja muzulmanom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×