Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niedzwiedz761

Wlasnie rozwalil mi sie związek...Nie wiem czy uda mi sie z tym poradzic...

Polecane posty

Mieszkam w Niemczech...Bilans po kilku latach bycia razem to r*******e serce...W tym roku stuknęła mi 40-stka mamy razem 14-miesięczna córeczkę. Mała bestyjka. Nawed nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo ja kocham i teraz ja stracę bo moja (już teraz była kobieta)zabiera ja do Polski.Znalazla sobie jakiegoś byłego przyjaciela i teraz chca byc razem.Pisza do siebie esemesy,dzwonią a ja na to wszystko muszę patrzyć...Koszmar jakiś.Po raz pierwszy w zyciu nie mam ochoty juz zyc. Poważnie o tym myślę.Na święta wyjezdrzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później twoja córka będzie mieć uraz psychiczny bo jej ojciec się zabił, jak spłodziłeś to weź odpowiedzialność za jej psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zamierzam się wiązać i zakładać rodziny, bo skończyłoby się tak samo prędzej czy później jak wyżej... ale do poj,banego bydła to nie dociera i taki samotny z wyboru facet jest traktowany jak gej albo upośledzony umysłowo. Bo MUSI mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję badz silny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:27 Czy ty głupia c*po umiesz czytać ze zrozumieniem??? Napisał wyraźnie, że dziecko będzie zabrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Znajdziesz sobie nową lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbb
Bardzo mi przykro. Kiedyś mój mąż podobnie robił. Znam ten ból kiedy ma się świadomość ze jest osoba trzecia. Ale o robieniu sobie czegoś złego nawet nie wolno Ci myśleć. Teraz swiat rozpadl Ci się na kawałki. Trzeba to jskos poukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbb
Najpierw będziesz rozpaczal a później zdasz sobie sprawę że taka kobieta nie jest nic warta skoro potrafiła tak zrobić. Co do dziecka to faktycznie wielki ból ale przecież jesteś tata więc też masz prawa do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.na jakie święta wyjeżdżają? tzn ze co przez kilka miesięcy będziecie żyć razem a w grudniu jedzie do innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kiedys zdechnie wiec nic nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź młodszy model i tyle, udało ci się że baba sama poszła, WYGRAŁEŚ bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty możesz ją rozgrzać a on niech jej wsadzi swojego k****a i wali ją na twoich oczach. Potem spust w twoje usta i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.na jakie święta wyjeżdżają? tzn ze co przez kilka miesięcy będziecie żyć razem a w grudniu jedzie do innego?-Tak.Wigilia w wielkim pustym domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary i glupi koleś... poszukasz sobie nowej baby, nowej zrobisz dziecko, co za problem? zachowuejsz sie jak c***a. poza tym moze zostawila cie bo nie chciales sie z nią żenic? masz teraz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×