Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heliconia_Rostrata

Wymarzyłam sobie mężczyznę Oto ON

Polecane posty

Gość Heliconia_Rostrata

ma niebieskie oczy jest blondynem wysokim jest szczupły lubi komputery jest świetny w seksie ma pracę którą kocha lubi przyrodę lubi zabawę i muzykę jest bałaganiarzem zbiera gadżety nieprzydatne nikomu tylko jemu :-) ma fantazję jest uśmiechnięty lubi żartować lubi długo spać jest czuły sprawia niespodzianki szanuje mnie i kocha oto mój ideał :-) Kocham Go choć Go ze mną nie ma tęsknię za Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarnko prawdy
Fajnie...ale najpierw opisałaś wygląd zewnetrzny a na koncu dopiero ze Cie kocha i szanuje.....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heliconia_Rostrata
tez to zauważyłam i przez to pewnie nie mam faceta :-( a sama nie jestem miss świata :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heliconia_Rostrata
jeszcze raz jest czuły sprawia niespodzianki szanuje mnie i kocha lubi przyrodę lubi zabawę i muzykę jest bałaganiarzem zbiera gadżety nieprzydatne nikomu tylko jemu ma fantazję jest uśmiechnięty lubi żartować lubi długo spać lubi komputery jest świetny w seksie ma pracę którą kocha ma niebieskie oczy jest blondynem wysokim jest szczupły oto mój ideał Kocham Go choć Go ze mną nie ma tęsknię za Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko ze
ma niebieskie oczy ---- jest blondynem wysokim ---- jest szczupły v lubi komputery v jest świetny w seksie v ma pracę którą kocha ---- lubi przyrodę ----- lubi zabawę i muzykę ---- jest bałaganiarzem ------ (ubrania i kubek tylko, reszta cacy) zbiera gadżety nieprzydatne nikomu tylko jemu --------- ma fantazję ---- jest uśmiechnięty v lubi żartować v lubi długo spać v jest czuły ------- sprawia niespodzianki ------- (chyba, że odwoływani randek) szanuje mnie i kocha --- (ale mozemy spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni i znalazłaś
go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anti bacterial
to teraz ja: - zakochany we mnie do szalenstwa - opiekunczy - kocha przyrode i lubi wycieczki - ma duze poczucie humoru - zaradny i pomocny - kocha swoja prace - wysoki, dobrze zbudowany - piwne oczy - zadbany - lubi sport - tolerancyjny ok teraz czekam na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera ja
Jest szczupłą i drobną kobietką do 165cm biust 65D albo 60D płaski brzuszek i szczupłe nogi lubi chodzic w krótkich spudnicach dosyć szczupła na twarzy z charakterystycznymi rysami "suczki" romiar buta 37-38 nie ogranicza mnie lubi f1 i motory lubi mi gotować i dbać o dom i dzieci ma wyższe wyksztalcenie i dobrą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz na mnie kolej
:) wzrost 175-185 oczy niebieskie lub zielone przystojny meski zaradny inteligentny poczucie humoru odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz na mnie kolej
tera ja :D szczupła twarz z rysami suczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz na mnie kolej
dodatkowy atut jego dobrze gotuje lubi podróże ze mną znajdzie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benuteszusklazerto
Tak sie zastanawiam, czemu Twoj ideal lubi komputery i lubi dlugo spac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
jest łysy wyspo rtowany ma owłosiona klatkę kocha mnie dobrze pływa jeździ dużym samochodem lubi psy zna 3 języki uuups zapomniałam , ze mam męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...fajny temat a poważnie..na innym forum padło, że kobiety szukają przystojnych, wysokich dobrze zbudowanych...g**no prawda.. ja nie umiem określić jaki ma być mój facet ale wiem kto przykuwa moją uwagę....szczupły, niewysoki, ciemny..najlepiej w okularach nie wiem skąd ale wiem, że nie mogłabym być z "dużym" facetem...chyba nie czułabym się przy takim bezpiecznie..wręcz mnie odstraszają tacy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Dzis był u mnie mój wymarzony mężczyzna. Obiecał, ze jeszcze przyjdzie. Ale co z tego, łączą nas stosunki wyłącznie słuzbowe. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haha hahha
ten temat jest zajebisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegeg
I ja, i ja: - ma pieniądze, - oprócz powyższego ma dużo pieniędzy, - no i oczywiście ma całą masę pieniędzy. Innego już mam i ciągle niestety muszę marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadius30
-kocha mnie -opiekuncza -tolerancyjna -opanowana -zadbana -o podobnych pogdalach -wyrozumiala, -ktora dlugo spi -spontaniczna -wiedzaca czego chce -pewna siebie -ktora w trakcie klutni nie mowi :sluchaj, nie to nie, to czesc!" -uparta -rozsadna -nie smiejaca sie z kazdego zartu lub kazdeo slowa, -ktora patrzy na mnie z miloscia w oczach -romantyczna -ktora puszcza wodze wyobrazni w trakcie rozmowy -ktora lubi rozmawiac o kosmosie -ktora slucha z zaangazowaniem -ktora nie posluguje sie zadnym slangiem ktorej nie trzeba niczego zbyt szczegolowo tlumaczyc, zby zrozumiala :-) -ktorej zalezy na partnerze i na wspolnych relacjach, dobrych relacjach w zwiazku... kobieta o kolorze oczu bez znaczenia bez nadwagi, o nie za duzym biuscie, dlugich zesach, kolor wlsow bez znacznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
Mozecie wierzyc lub nie, ale ja naprawdę kiedys zrobiłam taki spis jakiego mam mężczyznę i trochę trwało, ale własnie spotkałam mój "wypisany" ideał... pomijam, ze nigdy nie umieściłam w spisie wyglądu poza tym, ze ma być czysty i schludny i szczupły... najważniejsze było to, że mnie kocha i ma mieć zajefajny charakter, pracę itp..... Trzymam kciuki za Wasze afirmacje aby się szybko urzeczywistniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Arkadius30 Temat: Wymarzyłam sobie mężczyznę Oto ON:-) a po za tym muszę ci powiedzieć, że... 1. masz szczęście...bo obok ciebie jest pewnie dużo takich kobiet 2.masz pecha...bo pewnie ty tego nie zauważasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana oportunistka
a mój wraca o 19 i wiem ze jest najlepszy, dla mnie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ha ha ha fajny temat ja musialabym Wam wkleic fotke bo moj ideal jest przy mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest rakiem
jest super facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heliconia_Rostrata
heheh fajnie że mój topic żyje i że sie podoba :-) ja opisałam kogoś z kimś byłam :-) zapomniałam tylko jednego dodać, chyba najważniejszego.... był zonaty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgan32
no dobrze...a co mile panie sadzicie o mnie? 32 lata lysy gruby okulary nudny ulegly niezbyt romtyczny lew-znak zodiaku czy ktoras chcialaby takiego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgan32
bo ladna kobieta, Polka, po studiach, mila, 49 lat, rozwiedziona z trojka prawie doroslych dzieciakow jest ze mna....i zastanawiam sie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
A moze chcialybyscie takiego: Czarnuch z Nigerii polinteligentny nie ma kasy leci na wasz paszport zeby zostac w Europie jest muzulmaninem siedzi na doli w Anglii jest azylantem podobno ma duzego chce zrobic nastepnego malego muslimka zeby zostac w Europie chce wreszcie przespac sie z biala kobieta bo to dla niego rarytas slucha rapu czyli odglosow afrykanskiej dzungli jest spokrewniony z gorylem ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgan32
jezeli chodzi o mnie to szczera prawda! ona naprawde ladna i wyksztalcona (49 lat) Polka a ja kompletny pasztet, Szwed, bez wyksztalcenia i tak ogolnie mniej niz przecietny. No i co? ona jest ze mna chociaz bogaty tez nie jestem. No i powiedzcie mi, gdzie tu logika? Wszyscy sie temu dziwia i ja tez bo kiedys mowila, ze jestem calkowitym zaprzeczeniem faceta jej marzen...wiem bo mowila mi o tym jej kolezanka jak sobie wypila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgan32
wiec po co te marzenia? jak przyjdzie potrzeba i ochota to i pies kota wychrobota..tak juz jest w zyciu...ale pomarzyc sobie mozecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×