Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beataaaa756

20 LAT- POPĘKANE NACZYNKA NA NOGACH- DIOSMINEX?

Polecane posty

Gość beataaaa756

witajcie. mam 20 lat, nie pracuje, nie bylam w ciazy,nie biore tabletek anty, a mam okropne pajączki na nogach. bylam z tym u lekarza rodzinnego i babka mi zapisala Detralex, ale tego nie ma juz w aptekach, ale ten sam sklad ma Dioseminex. czy to mi cos da jesli np bede to brala 2 miesiace? wiem, ze te naczynka nie znikną, ale zeby mi nowe nie pekaly... u nas w rodzinie sklonnosc do zylakow jest dziedziczna, ale do cholery, ja mam 20 lat... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Ja łykam Rutinoscorbin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdfgft5555
TO ZYLAKI NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa756
taaaa, jak bede starsza to na pewno bede miala zylaki, ale narazie ich nie mam, za to mam te naczynka cholerne. myslicie ze rutinoscrobin pomaga? ten diosminex drogi, ok 60 zl za 60 tabl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa756
pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar.Wi
Diosminex jest świetny na popękane naczynka na nogach! Próbowałam już chyba wszykiego, lekarz polecił mi właśnie ten lek i jestem zachwycona. Po pajączkach nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diosminex, Phlebodia, Diohespan, Otex, Dih- wszystkie działają tak samo albo jakieś wyciągi z kasztanowca. Te pierwsze sama biorę, bo mam prace stojącą i jestem b.zadowolona. Uszczelniają naczynia i poprawiają krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beataaa popytaj o tańsze odpowiedniki tego Diosminexu, Diohespan i ma to samo w składzie, a nawet lepiej bo ma większą dawkę diosminy i jest tańszy, apteki mają czasem promocje, wiec warto sie dowiadywać na bieżąco u mnie w aptece często są takie promocje i biorę co jest najtańsze w danym miesiącu, a efekty są takie same nie zależnie od preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djel
NIE SŁYSZAŁAM ŻEBY JAKIKOLWIEK LEK PORADZIŁ SOBIE Z JUZ ISTNIEJĄCYMI NACZYNKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Diosminex mimo wysokiej ceny. Jak dowiedziałam się ile kosztuje lek, to faktycznie troche mnie zmrozilo i poprosilam panią w aptece o zamiennik. Ale kobieta przekonywala mnie, że ten lek w całości jako jedyny ma badania przeprowadzone na polskich pacjentach, co oznacza, że jest sprawdzony i bezpieczny. Wole nie ryzykować z innymi środkami. Płace, ale mam pewność, że jest ok., poza tym jestem zadowolona z efektów. Pajączki ustępują, diosminex biore już od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklamą zaleciało... No i co z tego, że producent Diosminexu przeprowadzał badania niby wyłącznie na Polakach? A jak się przeprowadza na Czechach czy Słowakach, to już badania nie są w pełni bezpieczne i potwierdzone? :) Każdy lek zanim zostanie dopuszczony do obrotu musi przejść badania kliniczne z udziałem ludzi, czym potwierdza się jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie odpowiednie bezpieczenstwa i skutecznosc na poziomie placebo,zeby za bardzo nie podleczyc chorego,zeby nie stracic klienta wiec to trzeba zrobic bardzo precyzyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diosminex jest tani w aptece internetowej ' Jak zdrówko ', cena koło 24 zł za 60 tabletek . Pozdrawiam , życzę zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoriapraktyka
Najlepszy będzie galvenox żel. Bogaty skład, najlepsza forma, stosujesz bezpośrednio na miejsce gdzie pojawiają się pajączki i masz ekstra wchłanialność dzięki pantenolowi. Dobesylan wapnia wprowadza się dzięki temu wprost na pajączki. Stosuje go i polecam. Naprawdę działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wina genów i najpewniej zawsze będziesz miała problem z naczynkami. Powinnaś zrezygnować z mocnego opalania, gorącej wody i wysokich obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć. Przetestuj, zobacz. : ) Jeśli to dziedziczne, to pewnie sam Diosminex nie wystarczy. Wiem to po sobie, bo sama mam po mamie popękane naczynka. U mnie świetnie się sprawdził zabieg laserem Varilite. Minusem takiego zabiegu jest oczywiście cena, no ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena nie jest taka aż straszna skoro sposób działa. Ja byłam na quadrostar pro yellow czy jakoś tak - po prostu laser. On jest nawet tani - za 5 zabiegów zapłaciłam około 300 zł więc wiecie (a byłam akurat w Gdańsku w Clinica Cosmetologica). Możecie sobie w necie o tym poczytać. Wg mnie warto bo teraz ja się np. nie wstydze założyć sukienki i nogi są bez tych czerwonych i fioletowych pająków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtasq
Mi diasminex nic nie dał, a stosowałem go regularfnie przez kilka miesięcy! szkoda kasy i czasu, teraz stosuje varosin forte i efekty są o niebo lepsze, już po 2 tygodniach widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×