Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basialkas3

alergia -odczulanie czy warto?

Polecane posty

Gość basialkas3

Jestem alergikiem lekarz zaproponował mi odczulanie jednak jest to dość kosztowne -1 miesiąc ok 400zł czy to faktycznie pomaga Jak długo trwa takie odczulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basialkas3
ciekawe filmiki dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Myślę, że cena ta jest nieco zawyżona. Dostępne szczepionki są tańsze, kwota którą Pan podał prawdopodobnie obejmuje również wizytę lekarską. Polecam immunoterapię, ponieważ jest to przyczynowa metoda leczenia alergii i osiągamy dobre wyniki terapeutyczne. Pozdrawiam, dr nauk med. Marzena Gajewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to moze byc od mąki
mój kolega się od lat odczula i jakoś nie bardzo pomaga :) podstawą jest tak naprawdę unikanie alergenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgrt
Ja się odczulam 3 rok na pyłki traw. Mam nadzieję, że ten sezon obędzie sie już bez leków. Przed odczulaniem nie pomagały mi juz leki, miałam bardzo nasilone objawy dotychczasowe: katar sienny, zapalenie spojówek, plus doszły duszności, dlatego zdecydowałam się na odczulanie. Poprzednie dwa sezony pylenia przeszłam tylko na zyrtecu, w szczytowym okresie pylenia, bez płaczu i smarkania. Mam nadzieję, że odczulanie przyniesie u mnie efekt stuprocentowy. Wiara czyni cuda:). Co do kosztów odczulania. Wcześniej odczulałam sie Allergovitem, który kosztował ok 120 złotych, teraz przeszłam na Phostal, za który płacę jakieś grosze, 3 zet z kawałkiem. Odczulam się na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusienka4
tu co s na temat znalazlam odetchnijspokojnie.pl/123-odczulanie, ja sie odczulalam 3 lata i juz mam spokoj ale inhalator mam na wszelki wypadek w torebce tyle z ejuz ogn ie uzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dopiero przed zabiegiem, tzn. mam go w planach. ale jak czytam wasze komentarze, to jestem coraz bardziej na tak. pozostaje tylko wybór kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomniane lata
jeśli jesteś z lubelskiego polecam Ci panią doktor http://www.alergolog.lublin.pl/. przynajmniej będzieszmiała pewnośc, że wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przede wszystkim warto poczytać o samym procesie odczulania a następnie znaleźć kilka gabinetów, w których pracują alergolodzy i porównać oferty. Ja na odczulanie uczęsczałam do alergologa w Lublinie - http://www.alergolog.lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może przebadaj się najpierw raz jeszcze, może są inne rozwiązania? Polecam alergologa z www.centrummedyczne.com.pl nam bardzo się przysłużył, warto spróbować ni wyrzucisz pieniądze w błoto, a co gorsza- zrobisz sobie krzywdę, bo nie wiadomo jak tak naprawdę twój organizm na to zareaguje. Każdy to przechodzi indywidualnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingahanusiak
Wydajny i prosty w obsłudze jest Alergia Stop. Jakoś od pół roku go używamy u nas w domu i jeszcze mi nic nie nawaliło. Lek się wchłania, kompresor tłoczy nieźle, bez robienia hałasu na pół osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś inne leki niż ten alergia stop? Tutaj znalazłam takie tomipomaga.pl/choroby/alergia Ktoś może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenadabrowska
Małą cząstkę leku wytwarza mój Inhalator Alergia Stop, a to o tyle ważne że im mniejsza tym lepiej dotrze na dół dróg oddechowych zamiast zatrzymywać się na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Lublina lub okolic to mogę wam polecić przychodnię alergologiczną www.alergolog.lublin.pl Miałam ciężką alergię. Tam uzyskałam odpowiednią pomoc. Teraz nie mam już tak ciężkich objawów alergicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jak na razie działa Simple, szybko wytwarza mgiełkę i też samo sterowanie jest uproszczone, można się szybko połapać co jest do czego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aerozol w dobrym standardzie robi nasz Simple, czuć jak mgiełka schodzi w dół dróg oddechowych, nie osadza się na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka88
Dałam się namówić siostrze na Alergia Stop co go sama od roku już używa i spisuje się super, mimo że cichy to generuje mgiełkę z mocą i dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet cicho działa nasz Simple nastawiałam się na większe drgania kompresora, bo u mojej siostry na jej inhalatorze widziałam jak to potrafi buczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pomyśleć o czymś mniejszym, ja kupiłam model Simple, mały lekki, wygodny w przenoszeniu a aerozol robi stosunkowo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile???? Ja płaciłam 80 zł w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie. Oczywiście, że warto ale nie za taką cenę jaką podał Ci lekarz. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym urządzeniem w budowie i w całym podlączeniu jest mój Simple. Można inhalację przeprowadzić szybko, skutecznie, bez tracenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Mój mąż odczulał się kilka lat. Efekt może nie jest spektakularny, ale poprawa jest widoczna, także może warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia Stop ma wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości, często za podobnej klasy modele trzeba zapłacić u innych marek sporo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 17.10.2018 o 16:38, Gość gość napisał:

Alergia Stop ma wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości, często za podobnej klasy modele trzeba zapłacić u innych marek sporo więcej.

Mi się tak samo Alergia Stop bardzo podoba, działa szybko, nie marnuje lekarstwa nie robi jakiegoś huku przy okazji.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makii

Jak chodzi o inhalatory to na pewno warto zobaczyć, co ma w ofercie Sanity, bo to wiodąca na rynku marka, dobre sprzęty, sprawdzone pod względem, jakości jak np. model Simple, myoelê ¿e będziecie z nich zadowoleni. Polecam zapoznać sie z ich propozycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×