Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał_WWA

algevera na odchudzanie, opinie

Polecane posty

Gość Michał_WWA

walcze z nadwagą od dłuższego czasu, znalazłem odpowiednia dla siebie diete, codziennie wieczorem mam swój zestaw ćwiczeń, ale to wciaż mało dla mojego organizmu i chce się wspomóc jakimiś naturalnymi metodami. dietetyk polecił mi jakiś produkt na bazie alg morskich (chlorelli i spiruliny). W internecie natknąłem sie na suplement o nazwie AlgeVera i nie wiem co o tym sadzić bo cena jest dosyć wysoka ale jest w postaci tabletek ktore zawieraja w sobie obie algi. zna ktoś może ten produkt? prosze szczere opinie o algevera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj takich rzeczy w internecie z niewiadomych źródeł, ostatnio głośno było o dziewczynie z Anglii, która kupiła cudowny specyfik na odchudzanie w internecie i przypłaciła to śmiercią. Nie eksperymentuj na sobie, korzystaj tlyko z rzeczy dostępnych w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na kolejne oszustwo Kaszubskiego, takie samo jak np. Lipoxine. Na stronie zero danych kontaktowych firmy... ani okresu, ani adresu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 1979
ja używałam i udało mi się schudnąć 5kg, więc polecam. Nie było aż takich powalających efektów jak w reklamie,ale fajnie się po nim czułam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że oszustwo, i tak samo jak w innych podobnych zaraz będzie 200 wpisów, jaki to cud, choć strona tego czegoś istnieje od niecałych 3 tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak... ten sam schemat, choćby nieistniejący "fachowcy", o, zdjęcie pani "Olaczek" jest skopiowane stąd: www.blogs.davita.com/kidney-diet-tips/?p=2150 Pani "Różyńska", znaczy tak podpisane zdjęcie, występuje w internecie na kilkuset stronach, reklamujących 10 różnych cudów na odchudzanie. Pan "Michał z Pilawy" tutaj występuje jako "Derek Johns": www.rapidchallenge.com.au/success-stories/ Pana "Przemysława" odnajdujemy choćby tu: www.forum.el-wlid.com/t497844.html Itp. itd. Ech, czy wy idioci naprawdę myślicie, że ludzie nie potrafią g00gle używać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jeśli masz dietetyka to on by sam polecił tobie odpowiednie wspomagacze a nie szukasz po necie na własną rękę. Ćwiczysz, na pewno stosujesz dietę ułożoną specjalnie pod ciebie, wychodź na spacery, na rower i nie będą potrzebne tobie żadne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_81szcz
nie dramatyzowałabym z tym kaszubskim, może rzeczywiście troche bajek na stronie jest ale stosuje te tabletki od 3 tyg. i serio czuje że pomagają mi przy mojej diecie i ćwiczeniach. wiadomo, że ten sposób sprzedaży zrobił się modny i może producent troche przesadził ze stroną, ale produkt jest pożądnie zapakowany i niczym nie przypomina tego o czym mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiekM
ja tam nie wiem nie stosowalem akurat tego algevera o ktorym mowicie, ale suplement o tym samym skladzie i serio pomoglo. algi rzeczywiscie sa skuteczna pomoca w odchudzaniu nie zapominajac oczywiscie o diecie i ruchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu WHITETIME i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSKAZÓWKI dla osób oszukanych przez Piotra K. 1. W przypadku dokonania płatności jako przedpłaty za pośrednictwem PayPal lub Transferuj.pl (kanały płatności dostępne w sklepach internetowych Piotra K.) i nie otrzymania przesyłki lub innych nieprawidłowości należy wysłać e-maila do powyższych pośredników płatności, którzy po otrzymaniu takiego zgłoszenia są zobowiązani zablokować środki zgromadzone na koncie firm Piotra K. na rzecz ewentualnych przyszłych roszczeń pokrzywdzonych. W praktyce najlepsza metoda na otrzymanie przesyłki, bo już nie raz się zdarzało, że z powodu zgłoszeń 2 klientów Piotr K. nie mógł podjąć środków od pośrednika płatności co zmuszało go do nadania paczki. 2. Warto także wysyłać e-mailowe skargi do firmy kurierskiej SIÓDEMKA, która obsługuje wysyłkę przsyłek od Piotra K. 3. W przypadku zamówienia produktu u konsultanta i późniejszych problemow warto żebyście nagrywali swoje rozmowy z konsultantami na call center, którzy mają przyzwolenie na mówienie wszystkiego klientom i nawet na podszywanie się za lekarzy. Takie nagrania to cenny dowód w sprawie karnej i są legalne – nie musicie informować konsultanta-oszusta, że go nagrywacie, ponieważ takie nagrania stanowią dla was i policji potwierdzenie ustaleń jakie zostały dokonane w toku takiej rozmowy. 4. Dołączyć do grona osób oszukanych przez Piotra K. w sprawie prowadzonej przez prokuratora Agatę Kucharską w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Pamiętajcie, że przestępstwo oszustwa jest ścigane z urzędu, nawet jeśli Piotr K. naprawi szkodę po waszych bojach z nim i tak macie prawo żądać ukarania go bo to nie zmienia faktu, że przestępstwo już zostało dokonane, dotyczy to także osób które otrzymały pismo windykacyjne, a wpłaty nie dokonały. 5. Piszcie komentarze ostrzegające przyszłych klientów w internecie co może uchroni następnych przez wyłudzeniem 6. Skueczną metodą jest także bezpośrednia wizyta przy ul. Podbipięty 27/1 w Warszawie z żądaniem zwrotu pieniędzy. W razie braku porozumienia należy zadzwonić na policje celem spisania protokołu ze zdarzenia. W praktyce bardzo skuteczna metoda, Piotr Kaszubski od razu zwraca pieniądze. 7. Wysyłajcie zawiadomienia do inspekcji Sanitarnej lub farmaceutycznej, UOKiK i Rzecznika Praw konsumentów. Produkty sprzedawane przez Kaszubskiego są niezarejestrowane i nie przebadane, a dołączone certyfikaty są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, że za tym stoi Kaszubski, przecież wszystko, od strony z zerem danych firmy za to masą kłamstw pod postacią nieprawdziwych "lekarzy" etc. po ten wątek (wszystkie jego tematy tu zaczynały się od "xyz, opinie/wasze opinie") :D sprawa w prokuraturze przeciw niemu już jest, on sam ma zakaz opuszczania kraju, w UK, gdzie takie same "biznesy" próbował robić do dvpy mu się dobrali wzorowo, a tutaj jeszcze próbuje się nachapać, rzutem na taśmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest inny i dla każdego dobre będą inne ćwiczenia, dieta czy suplementy. :) Ja akurat biegałam 3 razy w tygodniu, stosowałam dietę śródziemnomorską i brałam suplement Olimp L-Carnitine ze sklepu http://swiatsupli.pl/ . :) Efekt jest taki, że od stycznia udało mi się zrzucić 11 kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka324
Tego środka nie znam, ale ja brałam Lipocut. Tu masz adres strony http://lipocut.pl. Rzeczywiście działa, tłuszczyk się zmniejszył i skóra ujędrniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne tabletki które mi pomogły to AFRICAN MANGO. Żałuję tylko że tak późno się o nich dowiedziałam, bo dziś moje życie mogło wyglądać inaczej. Mój chłopak (były zresztą) rzucił mnie wygadując takie rzeczy o mojej nadwadze, że aż wstyd powtarzać. A może lepiej ,że go już nie ma za mną? W końcu jak mu zależało na anorektyczne to mógł sobie taka wcześniej znaleźć. Jestem po 3 miesięcznej kuracji i właśnie wróciłam z Zary. Mam super sukienkę, taką o jakiej wcześniej nie mogłam pomarzyć. Te 15 kg !! mniej zrobiło ze mnie nawet fajną babkę. Jestem z siebie dumna i zawdzięczam tym małym kapsułką bardzo wiele. POZDRAWIAM dziewczyny i trzymam kciuki. http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×