Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysiunia25

AmbasadorkaLPM urzekające zapachy

Polecane posty

Mam przyjemnośc testować LPM i zanurzyć się w tych cudownych zapachach, zwłaszcza moje serce podbiła malina z piwonią, cudo. Po prysznicu jestem bardzo odprężona i zrelaksowana a skóra pachnie rozkosznie malinami, jakby moja skóra "jadła maliny" :) Zapachy LPM czerpie prosto od natury i to mi się właśnie u nich bardzo podoba. Do testowania dostałam jeszcze balsam do mycia ,z masłem arganowym i olejkiem różanym z woskiem pszczelim, oraz krem do mycia z masłem shea. Też są to hity,ale dla mnie mają zbyt słodkie zapachy. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#ambasadorkaLPM ja także moge z czystym sumieniem polecic świetny nowy plyn pod prysznic marki le petit Marseillais o zapachu maliny i piwonii. jest cukierkowo slodki, uwielbiam takie kompozycje cos a la zapach gumy do żucia czy waty cukrowej :) swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina73
Jestem ambasadorką marki i otrzymałam trzy rodzaje kosmetyków :balsam,krem i żel do kąpieli.Żel malina i piwonia -kremowy i aksamitny o słodko-kwaśnym zapachu lata.Dobrze się pieni,jest wydajny i pozostawia po użyciu gładką skórę i miły zapach.Jak dla mnie w zapachu maliny są trochę za kwaśne. Balsam-masło arganowe i olejek różany.Zdecydowanie mój faworyt.Róże można prawie zobaczyć,tak wyraźny jest ich zapach.Masło arganowe intensywnie odżywia i wygładza. Krem -masło shea i akacja.Miłe wrażenie w czasie i po myciu,lekko słodki ale dla mnie mdły zapach kokosów.Skóra po myciu gładka,sprężysta z lekkim zapachem (na szczęście dość delikatnym ). Kosmetyki bardzo sympatyczne ,choć ja wolę wersje owocowe.Myslę,że bęą gościć w mojej łazience w różnych wariantach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al dona
#ambasadorkaLPM Dla mnie osobiście bardzo przypadł do gustu Kremowy żel pod prysznic Malina i Piwonia. Jego owocowo-kwiatowy zapach bardzo mi się spodobał i co ranek towarzyszy mi właśnie on. Pomaga mi się obudzić i rozpieścić swoim aromatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELKA167
Również testuję produkty LPM. Moim numerem jeden został żel pod prysznic Malina i Piwonia-idealnie się pieni, pięknie pachnie i co najważniejsze zapach utrzymuje się naprawdę długo. Pozostałe produkty też spełniają moje oczekiwania jednak żel malina i piwonia jest TYM, którego będę z pewnością kupować w najbliższym czasie :) #ambasadorka LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! zapachy są niesamowite :-) mi najbardziej przypadł do gustu zapach maliny z piwonią, po kąpieli z nim bardzo długo pozostaje na skórze:-) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel Malina i piwonia pieni się świetnie - mała ilość wystarczy do spienienia na całym ciele, więc jest niesamowicie wydajny.Najbardziej przypadł mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×