Odpowiedz na ten temat

APARAT ORTODONTYCZNY STAŁY W WIEKU 20 LAT, NIE ZA POŹNO??

• wystający ząbek 2009.08.23 [19:33]
    mam ogromną prośbe do osób podobnych do mnie, mam wystającą jedynke od zawsze, kiedys nosilam aparat nie-stały, ale właściwie go nie nosilam bo mnie wkurzal i nic mi nie pomogl przez moja glupote, ale teraz chcialabym zalozyc staly, czy w moim wieku (przypominam mam 20 lat) nie jest za pozno na taki??
  • nie jest znam wiele osób 2009.08.23 [19:34]
    co taki nosi w tym wieku i póxniej. Z tym ze koszt spory
  • wystający ząbek 2009.08.23 [19:39]
    no koszty niestety znamsmutas.gif uzbierałabymusmiech.gif )bo bardzo mi na tym zalezy a pozatym wydaje mi sie ze ten ząb jest coraz bardziej krzywysmutas.gif
    dzieki za odpowiedz, czyli za pozno nie jestusmiech.gif
    a czy moze znacie takie aparaty zakladane od srodka ktorych nie widac gdy sie usmiechniemy?? slyszalam o takim.. zainspirował mnieusmiech.gif
  • a więc tak 2009.08.23 [19:41]
    Owszem są takie, z tym że dużo droższe niestety

• wystający ząbek 2009.08.23 [19:51]
    a znasz koszt?? jeśli możesz to napisz, bardzo prosze, nie moge nigdzie znalezdzsmutas.gif
  • GrazynaKowalczykk 2017.09.13 [15:28]
    Pewnie żę nie jest za późno!Ja zakładałam aparat w wieku 29 lat i się udało!Moja wada zgryzu została skorygowana!Ząbki mam prościutkie!!Mogę śmiało się uśmiechać!A wszystko dzięki temu że trafiłam do świetnej specjalistki a dokładnie do pani dr Iwony Gnach-Olejniczak do Unident Union Dental Spa!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...