Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa2299

Bielenda Professional

Polecane posty

Gość ewa2299

Mam zamiar zacząć używać profesjonalnych kosmetyków Bielendy i chciałam uzyskać opinie od osób które już miały z nimi styczność, może ktoś z was używał ich w domu lub chodził do kosmetyczki która ich używała. Przede wszystkim czy warto je kupić i czy macie wśród nich jakieś swoje ulubione specyfiki? Czy są po nich jakieś widoczne efekty? A może polecicie mi jakąś inną firmę która jest godna uwagi, jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania123
Ja niestety nie używałam kosmetyków profesjonalnych Bielendy ale takich zwykłych które można dostać w drogerii, bardzo lubię ich balsamy do ciała, też jestem ciekawa opinii o tych profesjonalnych specyfikach, widziałam je w kilku sklepach internetowych z kosmetykami ale nigdy nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam kilku rzeczy ale nic mnie nie zachwyciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2299
A czego dokładnie używałaś?? Najbardziej interesują mnie kosmetyki do twarzy: maski, kremy, kosmetyki do demakijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuszkA85
ja słyszałam, że te maski algowe są dobre, ale nie testowałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ta maska strasznie podrażniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maski algowe najlepiej używać razem z serum, inaczej nie dają takich rezultatów jak w tym duecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2299
Te maski algowe z serii diamentowej, złotej i perłowej podobno dają efekt rozświetlenia, ujędrnienia i sprawiają że cera wygląda na zdrową i świeżą, ale to co pisze producent na stronie i jak to się ma do rzeczywistości to już inna sprawa, dlatego najlepiej zapytać się kogoś o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja maskę algową stosowałam łącznie z serum arbuzowym z tej samej linii i naprawdę zero efektów. ale wiadomo, to kwestia indywidualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2299
Kurczę, a myślałam że te maski algowe dają radę :( Tym bardziej że te kosmetyki są w dużych opakowaniach i jak już bym je kupiła to starczą mi na długo, ale jeśli nie dają żadnych efektów to szkoda kasy. A możecie polecić jakąś inną firmę która ma dobre kosmetyki z serii profesjonalnych ? Może Farmona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa2299, nie wiesz, czy u Ciebie nie przyniosą żadnych efektów, jeśli nie spróbujesz na sobie. U mnie nic nie zadziałały, co nie znaczy, że u nikogo nie działąją. Czytałam sporo opinii o nich przed zakupem i właśnie dlatego zdecydowałam się na zakup, bo miały mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie o nich na wizażu, tam jest sporo ocen użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2299
emixx a konkretnie których? Bo ja zastanawiam się nad tą złotą albo diamentową plus serum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie maski algowe bielenda zbyt intensywnie pachną i nic konkretnego nie robią. Polecam pełne zabiegi z naturalnymi algami np.z Thalgo. Bielenda ma zwykłe alginaty, a to bardzo duza róznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa2299- uzywałam witaminowej- cera ładnie nawilżona, świeża i wypoczęta; arbuzowej, te same efekty plus delikatnie rozjaśnione przebarwienia; diamentową miałam możliwość zastosować tylko raz, efekty jak wyżej; po każdej skóra wygląda na wypoczętą i zdrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbowałam sporo różnych "professional" i ogólnie najbardziej lubię profesjonalną serię Bandi i Farmony. Genialne są też maski jonowe (różnych firm). Alg próbowałam z różnych firm, Bielendy też, i najlepsze IMHO są te z Apisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są algi tylko alginaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie firmy mają te maski jonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zaczęłam naukę w szkole policealnej o kierunku technolog usług kosmetycznych i będziemy pracować na zajęciach z kosmetykami Bielendy Professional, też jestem ciekawa tych kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj zakupiłam olejek arganowy z Bielendy do włosów, ciała i twarzy, mam nadzieję że będzie dobry:) w sumie w moim mieście jest hurtownia kosmetyczna z kosmetykami profesjonalnymi Bielendy ale przeważnie kupuję w niej kosmetyki do włosów, ale może skuszę sie na jakąs maskę algową skoro piszecie że są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłaś olej sojowy z niewielkim dodatkiem arganowego, trzeba czytać składy a nie dawać się robić w konia producentom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślam się że za 20 zł to nie jest czysty olej arganowy ale ma fajną konstystencję i jest w sprayu co jest wygodne, myślę że na pewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uzywala ktoras z was zielonej maski algowej ze spirulina z bielendy> ma bardzo duzo dobrych opinii i zastanawiam sie nad jej kupnem bo slyszalam ze spirulina super dziala na skore. co do sprawdzonych kosmetykow z Bielendy- uzywam na co dzien kremu cc 10 w 1 z bielendy i bardzo dobrze sobie radzi z moja dosc problemowa cerą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamerko, nie używała i nie użyje, nie kupuję niczego od spamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielenda jest profesjonalna tylko z nazwy. Nie chodzę o salonow, ktore uzywają ogólnie dostepnych kosmetykow, ktore mozna kupic w kazdej hurtowni i na allegro. Po za tym wg mnie mają zbyt intensywne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu spamerko??? bo zapytalam produkt??? ktory dotyczy pytania zadanego w wątku??? pytam czy któras z was UZYWALA, nie wklejam tępych linkow i nie spamuje, pytam bo na wizazu ma dobre opinie a PRZEDE WSZYSTKIM slyszalam ze sama spirulina w tabletkach bardzo dobrze wplywa na skore ale jest dla mnie zbyt droga. nastepnym razem radze wylaczyc komputer i przestac doszukiwac sie teorii spiskowych na forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego spamerko, że ledwie wpadłaś na forum to już w co najmniej 2 innych tematach zdążyłaś tę firmę "subtelnie" zareklamować a inne odkopujesz sprzed miesięcy, przygotowując sobie teren pod kolejne reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×