Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa2299

Bielenda Professional

Polecane posty

Gość gość
P.S. jak chcesz spirulinę to kup czystą sproszkowaną, będziesz o wiele taniej niż jakakolwiek gotowa maska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie reklamuje zadnych produktow, z Bielendy uzywam TYLKO tego kremu i niczego wiecej, nie przepadam za polskimi kosmetykami- co najwyzej uzywam jeszcze peelingu z Sorayi i czasem kremu peelingujacego z Pharmaceris. wiekszosc produktow ktore uzywam to produkty uzywane od dluzszego czasu, sprawdzone, mam wrazliwa skore potradzikowa i nie lubie kombinowac z nowinkami kosmetycznymi, bo zwyczajnie boje sie ze mnie zapchają i znowu bede miala wypryski- Biochemia urody, azjatyckie kremy It's skin, tusz Max factor, róż Bourjois, balsam Dove- to moje stale produkty.ten krem cc po prostu mi przypasowal i tyle, jesli znajde cos lepszego to bede uzywac czegos lepszego i tyle. nie wciskam nikomu zadnych kosmetykow wiec bede wdzieczna za darowanie sobie takich komentarzy i nierobienie off topu w tym wątku, bo na pewno nie na takich odpowiedziach zalezalo osobie zakladajacej ten watek, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość a tej juz znowu cos przeszkadza spamerce jednej,co kto przygotowuje to jego sprawa,a ty nie wtykaj swojej kichawy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rade- dopiero teraz spojrzalam na sproszkowana, rzeczywiscie jest tania caly czas patrzylam na ta w tabletkach bo chcialam ją łykac dla wzmocnienia organizmu ale ze wzgledu an cene pozostaje mi tylko ta w proszku jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten żel-krem jest do mycia czy jako masc w zelu na krosty? uzywam plynu micelarnego Bourjois do zmycia makijazu a potem myje skore olejkiem myjacym z Biochemii, potem tonik- hydrolat tez z Biochemii i na koniec krem wodny z wyciagiem z drożdży It's skin. I jest ok. Ale chodze tez na mikrodermabrazje wiec to pewnie tez wplywa na stan mojej skory + łykam antybiotyk na trądzik :) tez czasem wyskoczy mi jakis zaskornik i nie wiem jak sobie z nimi poradzic. jak mialam sporo zaskornikow i wypryskow ropnych to uzywalam żelu dermatologicznego do smarowania na noc Epiduo, ale on jest na recepte i niestety male opakowanie a cena dosc wysoka. ale bardzo mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten żel-krem niby na delikatny trądzik, a ja trądziku nie mam tylko zaskórniki. Może zwykła mikrodermabrazja by pomogła? Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz chodze na mikro, ale nie wiem czy ona Ci pomoze na spora ilosc zaskornikow. mi wyszlo na wierzch tylko kilka i zaleczyly sie, zostal mi tylko jeden, z ktorym nie moge sie uporac.............. tez chetnie znalazlabym masc, ktora przyspieszy wyjscie zaskórnika na wierzch :( moze przejdz sie do dermatolog i poweidz ze ta masc totalnie sie u Ciebie nie sprawda i popros o cos konkretnego na zaskorniki, no i oczywiscie daj znac co to za masc i jak sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wlasnie planuje odnowic swoja cere na wiosne... i chcialam kupic jakies produkty z bielendy- co mozecie mi polecic? moja skora ma liczne przebarwienia, jest taka jakas szara bez zycia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tej serii professional są kosmetyki to twarzy czy i do ciała też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popełniaj podstawowych błędów! Sprawdź jak dobrze zadbać o swoją twarz. Poradnik pielęgnacji cery. Odpowiedz na 5 krótkich pytań a otrzymasz na maila porady kosmetyczne dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Zapraszam. http://www.ankietka.pl/ankieta/176148/poradnik-pielegnacji-cery.html Ankieta potrwa 1-3 min. Udział w ankiecie i porady są BEZPŁATNE., wypełnij są właśnie TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam maski z bielendy professional maski algowej z kwasem hialuronowym. Raz w tygodniu piling i na to maska. Skóra jest super. Odświeżona, nawilżona, rozświetlona i gładka. Nic więcej z tej serii nie używałam ale ta maskę pokochałam. Używam jej już od jakichś 3 lat z przerwami. Moja kosmetyczka tego używała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczzkate
U mnie bardzo dobrze sprawdza się maska algowa z koloidalnym złotem http://uholki.pl/product/1789457/bielenda-professional-ujedrniajaca-maska-algowa-z-koloidalnym-zlotem-190g500-ml.html. Skóra jest nawilżona i dużo bardziej napięta. W ogóle muszę powiedzieć, że jestem fanką kosmetyków z bielendy, ich ceny nie są wygórowane, a jakość jest naprawdę dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ich kosmetyki ale do ciała, nazywały się jakoś professional home expert, działały ujędrniająco i antycellulitowo. W połączeniu z regularnymi ćwiczeniami było widać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiatekpustyni- co dokladnie stosowalas z tej bielendowej serii? wystarczy jeden produkt czy trzeba polaczyc kilka>? zbliza sie wiosna, lato, wypadaloby cos zrobic ze skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam peeling z czerwonym winem. Kupiłam go w hurtowni kosmetycznej w swoim mieście za ok 40 zł. Jest bardzo duży dlatego troszkę kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest cukrowy peeling czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie 4 dyszki za peeling taki zwykle to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kosmetyków profesjonalnych Bielendy bardzo lubię maseczkę do twarzy nawilżająca Skin Clinic Professional, przy regularnym stosowaniu widać ładne efekty. Ogólnie oni mają dobre maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola234
Też kiedyś korzystałam z bielenda, ale od jakiegoś czasu przerzuciłam się na kosmetyki academie. Są chyba nieco droższe, ale znacznie lepiej mi służą. Mają świetne kremy i mleczka do demakijażu http://www.butikspa.pl/mleczko-do-demakijazu-dla-skory-wrazliwej,id12.html Jest trochę drogie, ale mają też tańsze produkty, które są naprawdę warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy dobrze trafiłam,ale chcialam się podzielic opinia na temat fluidów bielenda,to dla mnie koszmar,nic nie wygładza,wszystko widać jeszcze więcej niż bez fluidu,wszystkie poory,zmarszczki,słowem nic nie ukrywa ,jedynie co,to dobrze matuje,az za bardzo,po prostu jestem zniesmaczona inne kosmetyki o.k,mowe serum w kapsułkach,najlepsze zielone najsabsze niebieskie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Używałam maski z Bielendy algowej z mlekiem, cera świetnie nawilżona, pięknie pachnie. Użyłam jej również na dłonie a były w stanie tragicznym ( zrobiłam za dużą ilość do twarzy) efekt zadziwiający. Właśnie zamierzam kupić serie całą do twarzy i na pewno skuszę się na tą z kwasem hialuronowym. A co do maski ze spiruliną to jednak wolę samą czysta spirulinę jest tańsza i mi świetnie oczyszcza twarz stosowana raz w tygodniu, jedyny jej minus to zapach ....ale da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieren
A z tej hurtowni cosnet.pl to trzeba hurtowo zamawiać, czy można mniejsze ilości? Bo się właśnie zastanawiam nad zakupem kilku kosmetyków z tej serii. Też słyszałam same pozytywne komentarze i chcę spróbować ich działania. A właśnie mi się trochę kosmetyków skończyło, więc chętnie bym wypróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie ostatnio z Kivvi Marmoladę do ciała (Cytryna i Mięta) za taką dużą butelkę dałam ok 70zl wiec sie opłaca https://witalnie.com.pl/kivvi-cytryna-i-mieta-marmolada-do-ciala-120-ml.html Zawiera oleje z rokitnika i kokosowy, pachnie cudownie, jest świetna, bardzo mi się podoba i widzę, ze jest różnica w stosowaniu naturalnych kosmetyków ze składnikami organicznymi, a tymi, które miałam porzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz widocznych efektów to musisz używać takich naprawdę profesjonalnych kosmetyków. A takie to kupisz tylko w hurtowni kosmetycznej jak MIMARI, gdzie mają kosmetyki i sprzęt do profesjonalnych gabinetów urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Bielendę i stosuję ją od lat. Wszystkie inne kremy mnie uczulają!! Dziewczyny wypróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś właśnie u kosmetyki która używała kosmetyków marki bielenda professional. Byłam całkiem nieźle zadowolona z efektów więc postanowiłam sprawdzić gdzie je można kupić. I znalazłam! Obecnie kupuję swoje peelingi i maski algowe ze strony www.hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Uzywalam i sa znacznie lepsze niz te disteone w sklepie bielendy. Kosmetyczka zrobila mi serie zabiegow ze slimaka i jest super, postanowulam sobie zakupic zestaw dama bo zabieg jest orosty do wykonywania samemu (no a takze duzo tanszy ;) ) serum peptydowe pod oczy tez, seria Asia takze, satin rose water, teraz planuje wyprobowac serum do cery naczynkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia

Z tej serii Professional regularnie stosuję  Aktywne serum korygujące ANTI-AGE i nie wymieniam go na żadne inne. Moja skóra jest cały czas świetlista i nawilżona. Nie mam też praktycznie zaskórników od kiedy  go używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×