Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bieżnia elektryczna Ktoś ma?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad kupnem i sama nie wiem... Co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że ktoś odpowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, ale dziś na takiej biegałam na siłowni. Biega się super i tez chciałabym mieć taką w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zdrowiej biegac na dworze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dworze mi się nie chce, ni muszą się na mnie gapić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć w domu, to na allegro już poniżej 500 można kupić. Ja się tylko obawiam, że kupię i będzie mi to kurz zbierać. Ale kto wie? Może załapię bakcyla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość A dlaczego maja sie na ciebie nie gapić???nie zyjesz dla gapiów zyjesz dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja mam :) dla mnie idealna sprawa bo czasem mam limitowany czas a wskoczyć na bieznie w domu jest mi po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
A zapomniałam napisać moja kosztowała 550 euro jest składana do pionu ( choć ja nie używam) jest solidna i myśle ze długo mi posłuży. Używam nie tylko do biegania ale i do marszu np w trakcie oglądania TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak, ale w domu ubiorę się po swojemu i jeśli uznam, że nie mam ochoty, to po prostu wycofam się. Nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, a na taką bieżnię w każdej chwili sobie wskoczę i... Nie ukrywam, że moje zwierzęta chętnie postawię;) Takie koty kanapowe mogą być spragnione ruchu, a z domu nie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to włąsnie nie ma byc łatwiej,masz sie ubraz odpowiednio i na swierze powietrze głebokie oddech cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akila, ja przeznaczyłam na to 1500 pln i myślę że spoko sprzęt kupię. Daj link do swego, chcę zerknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne,jak ktos chce cwiczyc to i sprzetu nie potrzebuje a jak ktos chce udawac przed soba ze cwiczy to lenistwo i tak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Nie mogę nawet nazwy wpisać bo spam pokazuje , wpisze w kolejnym poście z kropkami pomiędzy literami moze pójdzie. Do gościa ...ja wcześniej biegałam pól maratony ale teraz mam duzo mniej czasu i możliwość wiec bieznia jest idealna ...wiec sorry to żadna wymówka a ułatwienie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaden sprzet nie pomoze,tylko bedzie kurz zbierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
F.o.c.u.s , F.i.t.n.e.s.s, s.l.i.m.l.i.n.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Akila,bedzie kurz zbierał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez jakieś 6 lat biegałam na dworze, ale teraz się przeprowadziłam i niestety nie mam już takiej możliwości, gdyż w mojej miejscowości sporo psów biega samopas i najzwyczajniej w świecie boję się takich wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja mam moja pól roku i jest używana CODZIENNIE , mam dyskopatie i musze duzo chodzić wiec co by sie nie działo poza jakaś totalna grypa np na bieznie wchodzę codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Akila, zaraz oszukam:) Te komentarze o lenistwie są zbędne, w końcu to moja sprawa na co wydaję kasę i co robię ze swoim czasem. Nie muszę jak ty biegać po osranych przez psy chodnikach:o I temat jest o bieżnii, chcesz, załóż swój o joggingu w plenerze. Chyba jasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cały czas piszemy tu o bierzni,a dla mnie to mozesz nawet sobie w kominku palic pieniedzmi ,piszemy o bieganiu ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłam temat o bieŻni, a pisz sobie o czym tam chcesz:) Akila no świetna jest, ale dla mnie za duża. Zmieściłaby się pod łóżko? Masz ją na stałe ustawioną, czy chowasz po każdym użyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Mam to szczescie ze mam dodatkowy pokój na moje hobby plus bieznie i inne fitness zabawki , czekaj wstane i zmierzę ile ma po zloznieniu na płasko , juz około 30 cm ale ona sie do pionu składa pięknie i ma taka nóżke do podpierania wiec możesz ja codziennie pod ściana składać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tu pisza o czym chca jak przystało na wolnosc słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, mam dość wysokie łóżko w sypialni i jeden pokój nieużywany, bo dziecko w internacie. Jeśli jesteś zadowolona, rozejrzę się za czymś takim lub podobnym. Nie ukrywam, że chodzi mi o zrzucenie paru kilogramów, masz w tym zakresie jakieś osiągnięcia czy wyłącznie dla zdrowia biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich zabawek- jak piszesz- mam jeszcze wioślarza i stepper, ale jakoś niespecjalnie korzystam. Muszę wdrożyć jakiś program treningowy. Obecnie poszukuję czegoś, co mnie uczciwie zmęczy, a nie zanudzi jak wspomniane sprzęty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja jestem juz na końcowym etapie diety ( mój topik to dieta 4 hours body). Mam 162 cm schodzilam z 66 kg po ciąży teraz juz mam 58,9. Zawsze lubiłam sport, kiedyś biegałam polmaratony, teraz wracam do biegania bo marzy mi sie maraton. A moje zabawki to raczej siłowe , kettlebell, odważniki rożne , piłka ta duża dmuchana, i wielkie hulahop z wypustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bierznie ale co ,jeden wiecej przedmiot do odkurzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, jutro oblukam te Twoje zabawki. Fajnie, że wpadłaś:) Miło było, dobranoc🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×