Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bieżnia elektryczna Ktoś ma?

Polecane posty

Gość Akila
Bo na bieznie po prostu trzeba wchodzić a nie patrzeć LOL , nie myślec nie analizować włączyć i iść na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bieżnię całkiem tanią i wskakuję na nią w wolnych chwilach. Na stałe jest rozstawiona nie ma więc problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuośiowa
ile kalorii można spalić przy marszu ostrym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaGDSK
Ja mam coś takiego: http://olx.pl/oferta/bieznia-hammer-life-runner-lr16i-nowa-salon-warszawa-od-reki-CID767-ID7FWPP.html#d1792f1f3a Kupiłam z polecenia, bo siostra ma taką samą już 4 rok. Wiele dobrego czytałam na temat tej firmy. Co ważne firma Niemiecka, serwis jest w Polsce (3 lata gwar). Widziałam, przetestowałam i mam przynajmniej pewny sprzęt. Znajoma ma taką za 1500 zł tez jest zadowolona, nie powiem, że nie, ale jest delikatna i jej mąż boi się na niej biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77Moniaczek
Podobnie zrobiła moja znajoma z pracy. Uparła się na bieżnię, mąż powiedział OK, ale do pewnej kwoty. No i kupili... Kupili marketówkę w granicach 1500-2000 zł. Wyszło na to, że jej mąż strzelił sobie sam w kolano, bo i tak wydał kasę, ale pobiegać pobiegał 2 razy, a bieżnia zaczęła trzeszczeć. Już na nią nie wchodzi. Marta waży 65 kg, to spokojnie sobie biega, ale Krzysiek już nie :P Moim zdaniem jak już kupować to sprzęt dla dwojga, bo kupić sprzęt nawet za 1500 zł i nie móc ćwiczyć, to moim zdaniem mija się z celem. Ja bym wolała wcale nie kupować, albo wziąć sobie orbitrek, który pewnie byłby tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZzłośnikK
Chytry 2 razy traci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma kupiła bieżnię z Hop-Sport i jest z niej jak na razie zadowolona. Ma ją od pół roku i jeszcze nic nie trzeszczy, a ćwiczy na niej regularnie. Na zmianę z mężem. To czy jest wytrzymała, to zależy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam, sprawdza się rewelacyjnie, trzeba tylko kupować w sprawdzonych miejscach, takich jak np. www.sklepsportowy.pl . Kupowałam bez obaw, bo już nie jeden sprzęt do treningu mam właśnie od nich. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×