Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blagam KTO SIE ZNA NA SKLADZIE KOSMETYKOW CZY TEN SKLAD JEST BARDZO ZLY

Polecane posty

Gość gość

składniki ingredients : aqua (water), cyclohexasiloxane, dimethicone, cyclopentasiloxane, peg-10 dimethicone, butylene glycol, talc, silica dimethyl silylate, aluminum hydroxide, sodium chloride, disteardimonium hectorite, c30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, caprylyl glycol, chlorphenesin, disodium stearoyl glutamate, alumina, alcohol denat., peg-8, magnesium myristate, dipropylene glycol, methicone, tocopherol, glyceryl caprylate, tetrasodium edta, parfum (fragrance), ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid,[+/- (may contain) : ci 77007 (ultramarines), ci 77019 (mica), ci 77491, ci 77492, ci 77499 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide)] 11bmt006-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie masakra. nie wiem co to jest, ale ja bym nie używała. same silikony i glikole, prawie żadnych substancji odżywczych. to coś do włosów, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bourjois, rozświetlający korektor pod oczy w pędzelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nałożyłabym tego na twarz..... może i efekt ewentualnie da, ze względu na właściwości silikonów, aczkolwiek pod tą warstwą lepiej nie myśleć co się ze skórą będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczepię się. Dziewczyny, a co powiecie o składzie tego preparatu? substancje aktywne: lipofilowa frakcja liofilizowanych wyciągów z kwiatostanu kocanki (Helydol)* i korzenia ruszczyka*, odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego*, wodny roztwór z kwiatostanu kocanki*, wyciąg olejowy z kwiatostanu dziurawca*, olej jojoba*, masło Karitè*, olejki eteryczne z owoców cyprysu i liści mięty pieprzowej. Ponadto zawiera: stearynian sacharozy, distearynian sacharozy, stearynian glicerolu, alkohol cetylostearylowy, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, oleje roślinne, uwodornione oleje roślinne, wosk candelilla, guma ksantanowa, gliceryna roślinna, kwas cytrynowy, tokoferole, krzemian sodu, alkohol benzylowy, sorbinian potasu, dehydrooctan sodu, olej słonecznikowy. *Składnik z upraw ekologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skład dobry dośc, ale pytanie w jakiej kolejności to jest. bo im wyżej, tym tego więcej. jeśli tych olejków i wyciągów jest ilość śladowa to nie mają one znaczenia wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano właśnie skład podany w ten sposób. Niepełny skład, tylko substancji aktywnych znalazłam taki: Frakcja lipofilna kwiatów kocanki włoskiej (Helydol) 0,1% (standaryzowana do całkowitej zawartości flawonoidów wynoszącej 3%) Korzeń ruszczyka kolczastego 1.2% (standaryzowany do całkowitej zawartości ruskogeniny wynoszącej 10%) Żel z odwodnionych liści aloesu 0,2% Roztwór wodny z kwiatów kocanki włoskiej 65% Wyciąg olejowy z kwiatów dziurawca czterobocznego 3% Olej Jojoba 7%; Masło Karite 2%. Olejki eteryczne z owoców cyprysu 0,2% Olejki eteryczne z liści mięty pieprzowej 0,2% Szukałam maści na hemoroidy dla męża i zainteresował mnie właśnie ten niepełny skład. Tak to jest maść na hemoroidy Fitoroid. Zastanawiam się, czy nie użyć jako koncentratu na naczynka (na noc ze względu na dziurawiec). Zapraszam do wyrażania opinii na ten skretyniały pomysł:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocanki ma bardzo dużo, więc będzie dobry :P o***t jest przecież delikatnym miejscem, więc na twarz raczej to nie zaszkodzi :P chyba, że ma jakieś dodatkowe znieczulające właściwości to ja bym się zastanowiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny skład większości korektorów czy podkładów, muszą mieć silikony, żeby dawać spodziewany efekt na skórrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki gościu 15.05.14 za opinie. Gdyby ktoś miał jeszcze coś do dodania mądrego lub głupiego, to zachęcam gorąco. Nagrody nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważałabym na ten olejek cyprysowy, może uczulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy olejek może uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, zwłaszcza eteryczny. Bardziej się boję sorbinianu potasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maść na hemoroidy działa cuda na worki pod oczami i efekt jest natychmiastowy. Rewelacja , poza tym skład maści jest sporo zdrowszy niż wielu kremów pod oczy. Polecam , wiele celebrytek po cichu go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, czyli coś jest na rzeczy. Dziękuję za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i działa cuda pod warunkiem że ktoś nie ma chorych nerek jak się ma chore nerki to ma się wory pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za maść, z ciekawości spytam..... nazwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść nazywa się Fitoroid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, szlaki zostały przetarte, nie tylko mnie urzekł skład, znalazłam na innym forum wpis o stosowaniu tej maści na naczynka, zamówiłam. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy widzicie silikon ?! silica dimethyl silylate to sililowana krzemionka dimetylu, to że coś brzmi podobnie niż po polsku nie oznacza, że tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
clohexasiloxane, dimethicone, cyclopentasiloxane <- to są silikony; to, że coś po polsku nie brzmi podobnie, nie znaczy, że tym nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×