Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hue22330

Ból nadgarstka od 2 miesięcy...

Polecane posty

Witam was :) Mam pewien problem, tak jak w temacie - od dwóch miesięcy po upadku boli mnie nadgarstek przy poruszaniu, lub dźwiganiu czegoś ciężkiego.. boli mnie w okolicach tej wystającej kostki od strony małego palca, wymacałam już miejsce gdzie po nacisnieciu boli mnie ta kostka. Oczywiście żadnego opuchnięcia.. miał ktoś tak może ? Wie ktoś co to może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze na takie sprawy jest suplement diety, który nazywa się MSM. Najlepiej brać go razem z dużymi dawkami witaminy C. MSM jednak jest w Polsce nielegalne. Można go nabyć na kilogramy jako lek dla konia. Ale nie przejmujcie się tym. Jest to bezpieczna siarka organiczna. Ja kupuję MSM firmy makana, do tego kwas l-askorbinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bagatelizowalbym tego, bo to moze byc tzw zespół cieśni nadgarstka. To dosc podła dolegliwosc, aczkolwiek prosta do wyleczenia metoda zabiegową. Sam umawiałem sie na zabieg do doktora Popowa z Suchego Lasu pod Poznaniem i wlasciwie juz na drugi dzien dolegliwosci ustały. Nie trzeba nawet nocować w szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że zespół cieśni jest prawdopodobny. Jeśli mieszkasz gdzieś koło Poznania, to polecam Klinikę Nadgarstka, to jedni z lepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika nadgarstka się tym zajmuje, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Oczywiście najlepiej jak docelowo nadgarstek zobaczy lekarz, bo przyczyny bólu mogą być różne. Mi też czasami dokucza ból, to efekt niedoleczonej kontuzji. Pomaga mi wtedy stabilizator AR medical. Zakładam go kiedy na przykład piszę na komputerze albo gram w ping ponga. Daje mi to dużą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka

Przy zespole cieśni nadgarstka to metoda BP się sprawdza. Na pewno nie żadne nacinanie czy coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×