Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból wszystkich zębów :((((

Polecane posty

Gość gość

cześć wszystkim. Od dwóch lat mam problem i nie mogę sobie z nim poradzićsmutas.gif Odkąd zaczęłam leczyć zęby , zaczęła mnie stopniowo, po bilka zębów, boleć prawie cała górna szczęka. Od czwórek, do siodemek, po obu stronachsmutas.gif ból jest bardzo ciężki do zlokalizowania, bo boli mnie np raz czwórka po jednej stronie, raz szóstka po drugiej, raz znowu siódemka. Do tego czuję dziwny ucisk na dziąsła, jakby wypychanie dziąsełsmutas.gif prześwietałam zatoki - żadnego stanu zapalnego. Bez sensu przeleczylam kila zębów kanalowo, ktore wydawalo mi się, że bolą- jak bolaly tak bolą dalej" Zasugerowano mi nerwobóle i leczenie u neurologa- przepisał mi Karbagen brałam miesiąc wydawalo mi się że jest mała poprawa... może bralam go za krótko- nie wiem. Zauważyłam, że mój stan znacznie pogarsza się w okresie letnim i wiosennym, na jesień i zimę objawy są troche lżejsze. Czy ktoś miał kiedyś cos podobnego? błagam o pomoc bo ciężko mi żyć z tym bólem smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Jak ci nie pomógł dentysta i neurolog, to co ja mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij herbate z szałwi po 2-3 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś sie zgłosić do dobrej przychodni, np. http://przychodniadental.pl/. Skoro bolą cię zęby to moze być jakieś zapalenie okostnej, albo dziąseł. Powinnaś to dobrze zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym na twoim miejscu jak najszybciej odwiedziła innego dentystę. Ja mam sprawdzoną przychodnię http://medidens.pl/, więc możesz do nich spróbować się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na twoim miejscu szybko udałabym się do dentysty (np. http://www.popkoadam.pl/). Bo jak to jest jakiś stan zapalny to mozesz mieć naprawdę duże problemy, np. z paradontozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ósemki masz? Może to przez nie masz takie bóle, bo chcą rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prześwietlenie szczęki robiłaś? I może faktycznie konsultacja u innego dentysty to dobry pomysł. Mogę polecić moją panią stomatolog www.stomatologiaraszewska.pl z Pabianic, mam do niej zaufanie, wyleczyła mi większość zębów i nie mam z nimi żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na moje to masz jakieś zakażenie ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź może naprawdę skonsultuj się z kimś innym bo to nie jest normalne. Też miałam straszne problemy z zębami, miałam nawet robione implanty zębowe w gabinecie www.ortodentis.pl w Łomiankach i nie miałam żadnych bóli po leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam żadnej ósemki, wszystkie mam usunięte....boli mnie prawie cała szczęka, mega dziwne uczucie ucisku, wypychania bez bólu jednego konkretnego zęba jak to bywa przy zapaleniu miazgi:( naprawdę juz nie wiem do kogo mam się udać, bardzo szybko się przy tym męczę, chodzę taka słaba:/ zaczynam się już doszukiwać prolemu na tle alergicznym bo mialam poł roku spokoju w okresie jesienno-zimowym a objawy znacznie mi się nasiliły teraz na wiosne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakarjeq
to na prawde powazna sprawa! nie bagatelizuj tego! Wizyta u specjalisty jest konieczna! Posluchaj się drych rad :) Wybierz mądrze teraz nowe miejsce i glowa do gory! Ja od kilku lat stale odwiedzam soldent - nawet zaczelam regulanie chodzic na przeglad zebow co pol roku zeby miec wszystko pod kontrola. bol zeba to jedna z najgorszych rzeczy. wiem co czujesz, dlatego koniecznie udaj sie do specjalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może idź do dobrego stomatologa? Ja miałam spore problemy z jamą ustną, ale w końcu wybrałam się do http://dentarama.pl/ i bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony zdecydowanie polecam http://dens.com.pl/ w Bydgoszczy. Maja naprawde profesjonalnych dentystow którzy znaja się na rzeczy, gwarantuje ze otrzymasz tam fachowa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nie ma tutaj co myśleć i czekać za długo tylko czym prędzej trzeba się wybrać do dobrego specjalisty. Przyczyny mogą być różne więc najlepiej zrobisz jak się wybierzesz do Galerii Uśmiechu, tam pracują specjaliści z każdej dziedziny stomatologii i mają też nowoczesny sprzęt, który na pewno ułatwi postawienie diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina4443
O matko.. współczuję. Musisz wybrać profesjonalny gabinet dentystyczny. Ja chodzę do Bonelli dental i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×