Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemwwiele

Budowa...pochwy

Polecane posty

Gość problemwwiele

W necie nie mogę znaleźć, jakiegoś schematu budowy pochwy Mam problem... wiem, że muszę iść do ginekologa, ale najpierw zapytam tu. Ostatni raz byłam u lekarza jakieś 3 lata temu. Na długości mniej więcej palca... srodkowego, w pochwie, mam takie coś. Hmmmm, takie 2 cm walcowate coś... z wglebieniem na środku mam to od zawsze, ale kiedyś było duzo duzo dalej wymyslilam ze to szyjka macicy, a choroba- obnizanie czy wypadanie pochwy ;) czasem przeszkadza we wspolzyciu, uklada się w poprzek tak ze czlonek nie może wejść strasznie upierdliwie nigdy nie dałam dotknac ;tego ; palcami mojemu chlopakowi, az wczoraj sie przemoglam on stwierdzil żejestem glupia bo każda dziewczyna tak ma,... hmmm? osobiscie tez mialam przyjemnosc obcowac z kobietami i nigdy czegos takiego nie wyczulam wiec... czy ktos tak ma czy to moze byc szyjka macicy tylko jakos ultra nisko, czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole!!!! kobieto a słyszałaś o czymś takim jak cykl?? i że podczas cyklu zmienia się położenie macicy i szyjka raz jest wyżej a raz niżej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemwwiele
ja mam to zawsze na jednej wysokosci i to bardzo nisko, przeszkadza we wspolzyciu, czy tak powiinno byc..? cykl mam od dawna rozwalony, okres zupelnie nieregularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemwiele
nie sprawdzam codziennie, ale zawsze kiedy sprawdzę to tam jest, bardzo blisko ujścia pochwy, naprawdę bardzo blisko... no i ułożone najczesciej w poprzek tak że prawie uniemożliwia stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprawdzaj codziennie w tej samej pozycji, to zobaczysz, że zmienia położenie. a jeśli dalej będziesz uważać że coś jest nie tak to wybierz się do gina, i tak nie byłaś tam 3 lata!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,:D :D :D :D dobre, dobre... ale sie uśmiałam... choć to chyba wcale nie jest śmieszne... :( intymne kontakty z kobietami i mężczyznami, a zero wiedzy o budowie własnego ciała i zero wizyt u ginekologa idź do lekarza i jemu to opowiedz, też się uśmieje :D jemu też się coś należy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no nieladnie
Miałaś przyjemność obcować z kobietami :O Ble,i takie rzeczy tu piszesz :O A kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmonika
a ja mam nieco inne pytanie - jakiej 'faktury' powinno być samo wejscie do pochwy? Tzn podobne do warg sromowych - normalna skóra, czy też może bardziej zbliżone do języka - czyli nierówne, trochę podobne do kubków smakowych? Oczywiście idę do ginekologa,ale na razie czekam na wizytę, więc licze na Wasze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto puk puk
problemwwiele !!!!!to nie to forum! jednym solowem głupia cipka z ciebie ,mezczyzni i kobiety , fffffe brzydze sie takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatenlel
Uwazaj bo ci wypadnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych problemow wiele
Ja mam podobne pytanie. Tylko od razu zastrzegam, ze nie utrzymywalam zadnych stosunkow obojniaczych:P Jestem dziewica wiec wlasnego ciala nie znam za bardzo...Ostatnio dostalam od lekarza leki dopochwowe i sila rzeczy musialam je trcohe ...hmmm... "Poznac" :P No i na glebokosci okolo 5 cm zauwazylam, wyczulam, ze mam takie jakby dwa...hmm..nie wiem jak to okreslic...platy skory? To mi sie kojarzy z zastawkami w tetnichach, czy tam w żyle już nie pamietam gdzie one są:P Zawsze myślałam, że ściany pochwu ą gładkie, że nie ma na nich żadnych tego typu "wypustek', "fałdów" Ginekoldzy podczas różnych badań kontrolnych robiąc mi USG czy sprawdzając palcami zdrowość jajników nic nie mówili, że mam coś nie tak z budową, więc chyba normalna jestem. Ciekawi mnie jednak co to jest...Tez cos takieg macie? Czemu na rysunkach anatomicznych tego nigdzie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxa
Kobietki czy tam inne stwory tu bywajace;) nie mowcie ze ktos jest głupi,brakuje mu wiedzy na temat własnego ciala itd.......Nikt nam nie pokazuje pochwy,wlasnej tez nie widzimy a te przedstawione na ksiazkowych rysunkach jest "surowa",gładka i prosto obrazkowo przedstawiona.Ja jestem mezatka,urodzilam dziecko,naczytalam sie o budowie czlowieka i nadal nie wiam zbyt wiele na temat naszej wewnetrznej budowy.tez mam dziwne uwypuklenia,pagórki i fałdy i nie wiem czy sa prawidłowe.chodze regularnie do lekarza,lecz oni sa rutynowcami i dla nich tego typu pytania "co to jest?co ja tam mam?" sa smieszne i dziecinne bo oni maja to oklepane od dziesiatek lat,wiec nie kwapia sie zeby tlumaczyc i rozwiewac watpliwosci...Powiedza ze jest ok i tyle.Wiec nie ganiajcie tych młodych/i nie tylko/ ludzi,którzy maja problem,czegos nie wiedza a chca sie dowiedziec.Jezeli nie macie ochoty im pomagac, nie wchodzcie na fora,nie mądrzcie sie i idzcie na podworko szukac słuchaczy na swoje mądrosci a na forach dajcie sie wypowiedziec tym,którzy maja cos do powiedzenia i chca pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×