Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolo

co mam zrobić żeby urosły mi piersiii!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jolo

Mam 12 lat i nie mam prawie wogule piersi. Troche się tego wstydzę bo moja przyjaciółka jest ode mnie chudsza (waży ok 37 kg) a ja o 10 kg więcej i ma ode mnie większe piersi o dużo. Nie wiem co mam robić czasami śmieją się ze mnie chłopcy z klasy. Chcę żeby urosły mi piersi ponieważ w kwietniu moja siostra ma wesele i chcę mieć większe piersi. Nie chcę być płaska jak deska. NAPRAWDĘ POMOCY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się "W OGÓLE". Zapamiętaj, bo znajomość języka ojczystego jest odrobinę ważniejsza w życiu niż biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam male i mialam mase kompleksow z tego tytulu. Czasem ratuje stanik typu push up. Wizualnie jest ok, tylko musi vbyc dobrze dobrany. Piersi jeszcze sie rozwiną ale u kazdej dziewczyny indywidualnie. Trzeba byc cierpliwym i zaakceptowac takie jakie sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masuj sobie może pomoże ale wątpie poczekaj masz dopiero 12 lat jeszcze ci urosną niektórzy dojrzewają szybciej inni wolniej. A chłopakami sie nie przejmuj bo oni tak naskakują na ciebie a sami w majtkach nic nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamuszka
W przyszlosci sobie powiekszysz jak ja :) tez mialam kompleksy! nie kazdy musi miec naturalnie ogromny biust i juz, z takiego zalozenia wychodze 12.02.2014 Eurosilicone dr Paweł Niemkiewicz. Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 19
Ja mam 19 lat i do tej pory moje piersi są strasznie małe (zaledwie 65C czyli takie 70A mam), ktore i tak urosly dzieki tabletkom antykoncepcyjnym. Jednakże poznałam sie niedawno na opinii mężczyzn i jak się okazała bardzo im się podobał mój biust pomimo małego rozmiaru, zwracali uwagę na ich wygląd bardziej niż na rozmiarze. Wniosek z tego ze nie ważne jaki masz rozmiar, ważneiejszy jest ich kształt i wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×