Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Codzienne ból głowy!Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Mam na imie Lena i mam 16 lat.Mam codzienne bóle głowy ,które są raz pulsujące ,raz uciskajace,raz tepe ,(czuje jakby mnie glow w srodku piekla )obejmujace calą glowe ,czasem tylko tył,lub przód. Bylam u neurologa-wzrok-ok,badanke krwi-ok,stwierdzil tylko alergie ,rtg zatok-ok . Bole te zaczely sie w sierpniu 2014r . Zaczely sie od sytuacji(nie bd wymieniac jakiej bo czesc osob wysmialaby mnie)w ktorej zaczelam sie bardzo denerwowac ,balam sie o swoje zdrowie i bliskich nic nie jadlam z tych nerwow ,plakalam :/ . Jestem osoba bardzo wrazliwa ,byle jakie slowa doprowadzaja mnie do placzu,wszystkim bardzo sie przejmuje. W calym rokj przez 2 miesiace nie bolala mnie glowa ale znow Sie zaczelo:/ Tabletki nie pomagaja .Co to moze byc?Powiem jeszcze ,ze musze co jakos czas sprawdzac czy jest wylaczony gaz ,poniewaz dreczy mnie to od srodka i nie moge wykonywac innyc czynnosci dopoki tego nie sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie bardzo jakiejs powaznej choroby:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nerwicowe bóle glowy, powinnaś leczyć nerwicę narządową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem zamiast do lekarza się zgłaszać, tam specjalista naprowadzi ciebie gdzie masz jeszcze iść i jakie badania porobić a ty piszesz tu na forum, Ludzie czasami błędnie odpowiadają a tym samym wprowadzają w błąd.Powiedz mamie o swoich bólach, wygląda na nerwicę, lekarze zdiagnozują te dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerwica natręctw. A poza tym rzadko kiedy lekarzom chce się pomagać w takich sprawach. Na przykład moją kuzynkę non-stop bolała głowa i lekarz stwierdził, że to bóle wzrostowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×