Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maladuzaja

Coś na trawienie

Polecane posty

Gość maladuzaja

Dziewczyny, czy Was też zawsze boli brzuch z przejedzenia? Mnie tak... Rozumiem, że jest ciężko, ale ja czuję normalnie skurcze jak prawie w czasie okresu. Co wtedy brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci o coś z apteki? Jest przecież tyle tego na rynku, idź po prostu do apteki i zapytaj czy coś może ci polecić. Ja tak zawsze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślalas o jakim leku z apteki? Jest tego sporo na przejedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problemy z trawieniem, zwłaszcza tłuste czy nawet coś tylko podsmażone na oleju roślinnym u mnie wywoływało nieprzyjemne efekty. Ale poczytałam sobie porady na trawienie.expert i co ważniejsze zaczęłam je wprowadzać w życie i naprawdę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio bolał brzuch nad morzem, bo zjadłam za tłuste frytasy. Ale wtedy łykam cholestil max i szybko pomaga. Dlatego wożę go na wszelki wypadek na urlopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarvusia
Macie racje poczytałam o tym leku na ich stronie http://cholestilmax.pl/ i faktycznie wydaje się być skutecznym. Polecacie go, a ja ostatnio mam problemy z trawieniem kupię, spróbuję i dam znać czy faktycznie pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam problemy z odpowiednim trawieniem i Twoje jelita nie pracują prawidłowo to możesz sobie z tym poradzić kupując w aptece wyrób medyczny Intesta. Już po jednej kuracji poczujesz ulgę, wiem bo sama ją stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×