Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złamany_życiem

Czuje się bezwartościowy

Polecane posty

Gość złamany_życiem

Jestem dorosłym mężczyzną a mam 3,5 cm penisa w wzwodzie 12 cm :( nie potrafię się z tym pogodzić, nie potrafię normalnie żyć, nabawiłem się przez to lęków, boję się ludzi, boje się wychodzić z domu, wydaje mi się że wszyscy się na mnie gapią i się śmieją:( nie czuję się prawdziwym mężczyną :( popadłem w nerwicę i lekką depresję, mam także kłopoty ze zdrowiem, kiedy czytam jeszcze różne tematy na forach jak na to patrzą kobiety to czuję się jeszcze gorzej, przecież to nie moja wina, że tak jest, chciałbym żeby było inaczej ale nic na to nie mogę poradzić:( każdy dzień jest dla mnie ciężarem, w dodatku ta samotność:( ta myśl że nigdy nie będzie się miało kobiety którą można by było kochać:( nie wiem już co począć czuję się taki zagubiony:( samotny:( bezwartościowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie85
na pocieszenie powiem, że najwrażliwsza część pochwy jest do 10 cm, więc spełniasz kryteria ;) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
Na pewwno znajdziesz kobietę, której udowodnisz, ze jesteś prawdziwym mężczyzną:) Cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
I pamiętaj, ze żadna wartościowa kobieta nie mierzy wartości faceta wielkością penisa, a jeśli tak robi to sama jest bezwartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój były chłopak miał
13 cm i był zupełnie ok. Nie spałam z nim, ale jak go widziałam wydawał mi się całkiem duży, szczerze mówiąc on też coś tam marudził na początku, że niby ma krótkiego i krzywego, ale jak dla mnie to był prawdziwy skarb, w dodatku miły i aksamitny w dotyku. Ale to dlatego, że to On był skarbem. Poza tym kobiecie można sprawić przyjemność innymi sposobami. Nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Trudno jest uwierzyć w siebie, szczególnie kiedy się nabawiłem choroby nerwicowej:( no i ten rozmiar w zwisie:( jak to kiedyś usłyszałem "wygląda nieestetycznie":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
To nie ma być estetyczne tylko funkcjonalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
No niby tak, ale jak tak czytam wypowiedzi kobiet nie tylko na tym forum, to w oczach prawie wszystkich jestem skreślony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chłopie głowa do góry...:) wiem że to zabrzmi dziwnie ale rozmiar naprawde nie ma tu żadnego znaczenia...każdy ma jakieś defekty urody,naprawde nie ma człowieka idealnego uwierz mi...ja np jestem bardzo ładną dziewczyną ale moim problemem są krzywe nogi...tak bardzo lubię mini spódniczki,ale co z tego jak wiem że i tak nie mogę ich załozyć?!....na pocieszenie moge dodac że mój chłopak też nie jest zbyt hojnie \"obdarzony\" przez naturę...ale nie przeszkadza mi to...nie jest wielki ale za to bardzo sprawny:-p pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie bo mądrze
gadam - Nie sugeruj się wypowiedziami ludzi z forum! Nigdy! Bo zwariujesz i popadniesz w depresję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam cycków:) To też wygląda nieestetycznie. Ale jak się komuś nie podoba, to nie musi oglądać. Ja tam z klatą na wierzchu nie biegam po ulicach, Ty pewnie też się nie obnosisz ze swoim penisem. 12 cm to nie jest koniec świata, jeszcze się łapiesz na taki średni rozmiar. Jeżeli tylko to jest powodem Twojej nerwicy, to zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590789
Moja ciotka mówi:może być mały,ale ma być wariatem:-)(szalonyk)Jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
No nie wiem, jeszcze tego nie sprawdzalem, nie mam nawet smialosci znalezc sobie dziewczyny:( bo mi sie wydaje ze zadna mnie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamany_
Chętnie bym sprawdziła czy masz się czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to to!!!! zgadzam sie z powyższym komentarzem;) daj szansę przede wszystkim sobie!!! jak nie zaryzykujesz to nigdy nie będziesz tak naprawde wiedział czy zechce cie jakaś dziewczyna czy tez nie...więc do dzieła!! trzymam kciuki,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadaj pytanie
czy sądzisz, że kobieta pokocha Cie za długość? jeśli szukasz partnerki wyłącznie na seks - ok. Ale czy kobieta która pokocha faceta, rzuci go, bo ma małego? Mój facet mógłby mieć 5cm we wzwodzie, ale kocham go i nie zostawiłabym go. Poza tym 12 to nie aż taka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Mam coś więcej do zaoferowania, dla mnie to nie jest kluczowa sprawa ale nie chcę nikogo poźniej rozczarować,a i w normalnych sytuacjach strasznie się denerwuje bo wydaje mi się że jak ktoś się gdzieś śmieje albo patrzy to to się odnosi do mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia.17
tak w ogóle to ile masz lat? Przeczytałam te wypowiedzi i jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam małe piersi(miseczka A) i co....podobam sie swojemu chłopakowi taka jaka jestem...taką w końcu mnie wybrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadaj pytanie
mój facet zaczał być ze mną mimo iż mam biust AA a wtedy miałam 15kg nadwagi. Kocha mnie i tak. Zrozumcie, że miłość nie zalezy od wielkości penisa... Czy uważasz ze dla kobiety to jakiś priorytet? moze tak, gdy szukają, seksu, przygody. Ale Ty szukasz parnerki do życia, na poważnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Lepiej zadaj pytanie - to się tak mówi że jakby miał 5cm , bo nie ma więc jest ok (oczywiście nie oceniam twoich uczuć i nie wiem jakbyś się zachowała)ale jednak prawie wszyscy uważają że to kluczowa sprawa w związku, Lidzia 17 mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Oczywiście że na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadaj pytanie
No więc jeśli kobieta Cie pokocha, jeśli będzie chciała być z Tobą całe życie, to nie będzie patrzyła, czy masz duzego czy małego penisa. Pomyśl, ze poznałeś super kobiete - inteligentną, cudowną, kochaną, z którą chcesz sie zestarzeć, założyć rodzine. Ale ona ma jakiś tam defekt (małe piersi, cellulitis) - to co, zostawisz ją dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Oczywiście, że nie, a małe piersi to nie defekt żaden bo mi się np. podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadaj pytanie
Wiesz, tak gadają kobiety którym zależy tylko na seksie i samozadowoleniu. Nie można pod to podciągać prawdziwych związków opartych na prawdziwej miłości :-) Poza tym 12cm to nie ejst aż tak mało - z własnego doświadczenia powiem, że dla mnie np. 16 (mój facet) to za dużo... PS zawsze mozesz poszukac malutkiej drobniutkiej kobietki (nie chodzi o wzrost, ale właśnie o tą drobną budowe) - takie mają mniejsze pochwy :P (naukowo udowodnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dramatyzuj
Można pogłaskać czule i już jest duży:) W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zadaj pytanie
Wiesz, jednak myśle, że to co Ty uważasz za małe, to nie ejst to, co kobiety uważaja za małe - niektóre mają naprawde tylko lekkie wypukłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Tak jak mówiłem akurat dla mnie nie ma znaczenia jakie kobieta ma piersi, a czy małe czy jak to mówisz lekkie wypukłości to mi się podobają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ze dziewczyny mowia ze to nie ważne jaka długośc... no oczyiście fajnie jesli coś tam jest;P ale ty sie nie masz czym przejmować bo nie jest ak źle 12 cm spokojnie wystarczy:D:)) i musisz koniecznie to sprawdzić całuski:* pozdro dla wszystkich ZWYKłYCH chłopaków:*:*:*:*:*:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×