Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złamany_życiem

Czuje się bezwartościowy

Polecane posty

Tak naprawdę liczy się nie długość magicznej pałeczki, ale jej tajemna moc :) Seks to nie jest geometria precyzyjna, gdzie wymiary i każdy milimetr ma znaczenie. 12 cm to zwiastun dobrej zabawy :) Nie zadręczaj się niepotrzebnie tylko zacznij działać. Poza tym wg seksuologów kobiecy orgazm tkwi w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany_życiem
Być może masz rację Rein, ale i mój problem też tkwi w dużej mierze w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - sam to przyznałeś: twój problem rzeczywiście tylko tkwi w głowie i rozmiary członka w ogóle nie mają tu nic do rzeczy. Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi dziewczyn na tym forum - każda z nich napisała to samo: 12 cm to nie powód żeby sie załamywać i rezygnować z seksu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam się wyobcowana, nie miałam znajomych z którymi lubiłabym przebywać, co gorsze nie chciało mi się wychodzić do ludzi. Do tego dochodził stres w pracy i kłopoty ze snem. Bywały dni gdy nie spałam w ogóle, czasem 1 czy 2 godziny. Nie miałam na nic siły i ochoty. Przeczytałam gdzieś że może się to brac z negatywnej energii w naszym ciele. Postanowiłam oczyścić tę energię zamawiając kilka sesji na stronie http://moc-energii.pl . Efekty przerosły moje oczekiwania. Po kilkunastu dniach od odprawienia zaczęłam być żywsza i otworzyłam się na ludzi. Teraz funkcjonuje normalnie, tak jak większość ludzi. I umiem cieszyć się nawet z małych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×