Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparattkaa

Czy ktoś nosi lub nosił aparat na zęby WYCIĄGANY

Polecane posty

Gość aparattkaa

Ja mam taki apart i chciałabym sie dowiedzieć ile go nosicie i po jakim czasie wam pomogło i czy wogle pomogło? Daje to coś czy to jakaś ściema.. Bardzo chciałabym miec proste zęby... Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicowata
ja nosiłam- niestety więcej w "kieszeni" - ale moja siostra nosiła i naprawdę pomogło jej. tylko trzeba nosić jak najczęściej no i niestety długo. moja siostra nosiła ze 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Nosiłam taki aparat w około VII klasy szkoły podstawowej (dawno to było:) ), ale już nie pamiętam jak długo natomiast pamiętam, że miałam go zakładać na noc i nosić 2 godziny w dzień. Nosiłam go nawet więcej niż 2h dziennie, bo bardzo chciałam mieć proste ząbki, a problem miałam z górnymi jedynkami, które nachodziły na siebie. Aparat ten bardzo mi pomógł, bo całkowicie wyprostował mi zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedorna
A czy ten aparat pomaga tez na wysunięta do przodu gorna szczeke?? zeby mam proste, ale tp wysuniecie:/ jak zacisne szczeki to gorne zeby tak zachodza na tolne ze moge pomiedzy nie wlozyc palec:( okropne... Pomoze mi taki aparat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Myślę, że tak, ale musisz go naprawdę nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nosiłam
i mnie pomógł ale na to co ty to nie wiem czy w ogóle jakis pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Na pewno pomoże. Znam dwie dziewczyny, które miały wadę zgryzu i jedna nosiła aparat wyjmowany, a druga taki na stałe i jednej i drugiej naprawdę pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparattkaa
biedrona - o o o mam to samo... Dzięki waszym wypowiedziom jest optymistycznie nastoawiona do tego aparatu i właśnie go włozyłam. Ja go mam już jakiś rok , ale w nim prawie nie chodziłam z lenistwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki aparat na zębach
wyciągany przez odbyt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k9ołaczka
....... Stały około 1,5 roka czy rok a wyciągany 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k9ołaczka
prosze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
ale strasznie mi się podobają dziewczyny z aparatem na zebach , nie podobaja wręcz niesamowicie mnie kręcą ah te sliczne żabki z aparacikiem pa kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia wodna
aparat wyciagany jest do pupy... Lepiej staly szybszy efekt i o wiele wiele lepszy i trwalszy Wyciagany tylko dla malutkiej wady w uzębieniu ktora bardzo latwo skorygowac... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparattkaa
no to moja nie jest bardzo mała wadą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia wodna
to z aparatem ruchomym bedziesz sie męczyc i męczyc a poprawa bedzie minimalna... Jak masz dużą to polecam tylko stały... pomęczysz sie rok, póltorej i bedziesz miec proste ząbki... A tak to szkoda męczarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparattkaa
w sumie tak... ale nie... wole sie meczyć długo... nikt mi tego nie wypomina moze nie widać tego tak mocno... pomęcze sie w domu i w nocy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba z 6 lat noszę :P miałam parę przerw w noszeniu, a poza tym to nic nie boli więc mogę i całe życie nosić :) ząbki mam ładne ale też i nie doskonałe ale lepsze są stałe, u mnie nie było takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola light
ja nosilam taki aparat , poniewaz nie moglam nosisc salego bo mam za slabe zeby. Zanim nie mialam aparatu zebu byly koszmarne niektore obrocone o 180 st :/ teraz zeby mam idealnie rowne co prawda nosilam bardzo dlugo ale efeky jest wspanialy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola light
acha jezeli masz wysuniete zeby do przodu tzn ze masz za dlugi jezyk i ciagle nacskasz na zeby dlatego sie przesuwuja, prawdopodobnie bedzies miala skracane takie sciehno( w znieczuleniu) i jezyk przesunie sie do tylu , wtedy dopiero bedzies zmogla nosisc aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apatattkaa
przeraziłas mnie... ale chyba mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek Polny
Ja nosze staly aparat. Mialam bardzo ladne zeby, ale niestety w ktoryms momencie moje zeby madrosci "popsuly" wszystko. Pokrzywily mi moje proste, piekne zeby, a to dlatego ze nie bylo na nie miejsca :( Gdybym wiedziala to wtedy usunelabym je dawno, ale nie przywiazywalam wagi. W koncu zauwazylam ze jedna jedynka wysuwa sie naprzod a druga cofa. Tego juz bylo za wiele. Udalam sie wiec do ortodontki ktora zalecila noszenia apratu stalego, gdyz procesu krzywienia, mimo wyrwanych wszystkich zebow madrosci, nie dalo sie nijak zatrzymac. Nosze wiec aparat staly, tzw estetyczny, tj mniej go widac a niektrozy nie widza go wcale ;) Koztowal duzo wiecej ale bylo warto! Nosze juz 9 miesiecy a zeby doslownie pieknieja w oczach!!!!!! Przede mna jeszcze 14 miesiecy. Jezeli chodzi o aparat wyciagany, to zanim zdecydowalam sie na staly, myslalam o tym. Moja ortodotnka odradzila mi go jednak twierdzac ze moge sie tak bawic nawet 4 lata, a noszenie go do najprzyjemniejszych nie nalezy. Dziewczyny... i chlopaki ;) z czystym sercem polecam wam stale aparaty. Czynia cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×