Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal22

czy lekarz moze przepisac chlopakowi pigulki antykoncepcyjne na tradzik???????

Polecane posty

Gość michal22

czesc dziewczyny! mam wlasnie takie pytanie jak w te,acie. otoz od dluzszego czasu walzce z tradzikiem (bezskutecznie) i czytalem juz niejednokrotnie ze lekarze dermatolodzy przepisuja wam na tradzik pigulki. czy slyszalyscie zeby przepisywali tez chlopakom????? troche sie wstydze spytc dermatologa.... czy jest to w ogole mozliwe, bo w pigulkach o ile sie nie myle sa hormony kobiece??? jakie jest ich stezennie??? nie zaszkodziloby mi???? pozdro michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdag
uważaj bo jeszcze Ci piersi urosną :D poważnie mówiąc nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizze i spaghetti od wlochow
nieeeeee!! te pigulki zawieraja zenskie hormony i nie wolno ich dawac facetom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal22
:( a slyszalyscie o jakis innych pigulkach dla facetow na tradzik?????????????????? to co my mamy zrobic??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddsa
skoncz z paleniem, nie pij tyle alkoholu, zacznij uprawiac jakis sport (najlepiej taki, przy ktorym intensywnie sie pocisz), pij duzo wody (1,5l dziennie), wybadaj jakich potraw, przypraw, etc. musisz unikac (w moim przypadku cebulla :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal22
nie pale, alkohol pije okazjonalnie, nie mam po prostu czasu na spotr, w normalne dni pracuje a w weekendy sie ucze.... juz nie wiem co robic, jakie preparaty stosowac, ktorego lekarza sluchac, bp kazdy mnie olewa i pzrepisuje tak na odczep kolejne drogie preparaty kttore i tam nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spironil roaccutane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale wydaje mi się, że tabletki antykoncepcyjne są tylko dla kobiet i facetom nie mozna ich przepisywać, bo mają dawki homonów kobiecych. Oczywiście, że są inne tabletki na trądzik, ale one niosą za sobą masę skutków ubocznych... I w sumie są antybiotykami i zwalczają tylko stany zapalne... Poczytaj sobie trochę na forum \"kampania...\". Tam jest dużo na ten temat. Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
a moze do endokrynologa, moglby ci zapisac cos hormonalnego, bo to jego dzialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Michale pigułki antykoncepcyne sa tylko dla Kobiet (podobno maja być także dla mężczyzn) pigułki dla kobiet regulują hormony odpowiedzialne za cechy męskie. Gdybyś ty zaczął brać to byś się tragicznie czuł i penis nie stałby ci wcale:D. Na trądzik kup sobie w aptece Salfazin lub Zincas forte+Capivit A+E, wyeliminuj śmieciowe żarcie ze swojego menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry jest krem acnefan 7zł w aptece i smarowac nim całą twarz przez 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, no co Ty z tymi pigułkami?! A brałeś antybiotyki (tetracyklinę bodajże?) Jeśli naprawdę nic nie pomaga i masz spory ten trądzik radzę porozmawiać z jakimś mądrym lekarzem o roacutanie. MA on dużo skutków ubocznych (poszukaj o nim informacji), ale działa i to w sposób trwały. Moja przyjaciółka, której nie pomagału ani pigułki. ani antybiotyki, ani żadne zabiegi, co prawda męczyła się z tym przez chyba pół roku, ale udało się. Musiałbys się na pewno przebadać, bo to lek silnie działający, ale może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal22
dziewczyny dziekuje!!!! buziaczki dla was! :* zeby tak lekarze u ktorych bylem btli tacy pomocni.... nie bralem zadnych antybiotykow, gdy raz niesmialo zaproponowalem lekarce ze moze jakies tabletki na tradzik to tylko na mnie spojrzala glupio i powiedziala "to ja ty jestem lekarzem" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Michał !!!! mój brat też miał poważny problem z trądzikiem a te wszystkie zntybiotyki zabiegi u dermatologów nic nie dały... w końcu wpadł na ten sam pomysł co Ty bo ja brałam pigułki poszliśmy więc do endokrynologa i przepisał mu hormony ... pomogło na tyle że nie miał juz nowych wykwitów :) ale poradze ci coś innego znajdź dobrą kosmetyczkę leczącą trądzik i zmiany trądzikowe ona zaproponuje ci leczenie kwasami naprawde pomaga likwiduje nie tylko trądzik ale i zmiany jakie powastały po nim rewelacja !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę MIchał ma 22 lata, i pisze,że stosował różne specyfiki, więc to już nie jest tak łatwo zlikwidować trądzik jak u 14latka. Michał, postaraj się wejść na jakieś forum, np. regionalne, gdzie ktoś mógłby polecić Ci dermatologa sprawdzonego,w Toim mieście, lub w najbliższym większym, jeśli mieszkasz w małej miejscowości. bo jest też wielu ździerców, którzy proponują mnóstwo zabiegów drogich, ale działających krótkotrwale. Ten problem na pewno się przewija, bo dotyczy wielu osób. POwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojoj o matko
jądra by ci zeszły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy głodówka może pomóc przy uciążliwej grzybicy układu pokarmowego i przy trądziku? Trądzik powstaje najczęściej w wyniku nadmiernego jadania skrobi. Organizm usiłuje wyrzucić nadmiar skrobi i najczęściej robi to właśnie za pomocą wyprysków. Skrobia zaśluzowuje przewód pokarmowy i daje dobre warunki do rozwoju grzybów. Taka dieta z przewagą skrobi pozwala panoszyć się grzybicy. Leczenie hormonalne, czy antybiotykami niewiele mogą pomóc w tym przypadku. Najlepszą i jedyną zresztą metodą wyleczenia grzybicy i zarazem trądziku jest więc odpowiednia dieta. Po pierwsze należy całkowicie wyeliminować skrobię. Jadać duże ilości surowych warzyw i owoców. Oczyścić jelita za pomocą płukania lub lewatyw. Później można także zastosować głodówkę leczniczą. Uwaga. Przy zmianie diety objawy mogą się nasilić. Będzie to świadczyć o odpowiedniej reakcji na dietę, lepszym oczyszczaniu się organizmu z toksyn. Nie trądzik jest tu do leczenia, ale to co dzieje się w jelitach. Tłumienie trądziku za pomocą leków może doprowadzić w konsekwencji do ciężkich stanów chorobowych. Organizm nie będzie mógł wyrzucić tą drogą toksyn i będą one lokować się, na przykład, w nerkach lub w stawach. Należy się wręcz cieszyć z tego, że organizm znalazł sobie taką drogę oczyszczania się z toksyn i wykorzystuje ją, gdy jest mu to potrzebne. To cytacik ze strony o głodówce i jej cudownych właściwościach. Więcej na www.glodowka.pl tam jest napisane co i jak. Polecam to na prawde działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do michał22
michal to co sie przepisuje najczesciej na tradzik to jest octan cyproteronu (np. diane) i jest to antyandrogen, a jego dlugie branie prowadzic moze do uszkodzenia miazszu jader. jesli masz jakis problem z tradzikiem i zachowujesz nalezyta higiene proponuje sie przyjrzec twojej diecie. znam wiele osob ktore dostaja paskudne wykwity po coca-coli (! 2,5 litra ma około 50 łyżek cukru), albo bardzo ostrych czy pikantnych potrawach. przeanalizuj swoją dietę, ogranicz spożycie cukru, zobacz czy po spozyciu jakichs napojow (red bull, coca-cola i inne gazowane o wysokich stezeniach sukru) zmiany nie ulegaja zmniejszeniu. u dermatologa nie daj sie namowic na dzialajace miejscowo masci z glikokortykosterydami (to sa te "cudowne" hormony) bo dlugo stosowane powoduja scienczenie skory i wzrost jej narazenia na urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×