Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka-jamajka

Czy nosicie okulary z drogerii/hipermarketu

Polecane posty

Gość majka-jamajka

Słyszałam dziś w radiu o szkodliwość takich gotowych okularów, że nie są dobrze wymierzone i mogą pogarszać wzrok, powodować bóle głowy. Czy potwierdzacie to? moja mama ma kilka par takich okularów, ja sama mam jedna "zapasowe" ale prawie ich nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Okulary wogóle pogarszaja wzrok wiec nie powinno sie ich nosic,czyba ze cos chcesz specjalnie zobaczyc,to na chwilke ubrac,a oczy sa zwierciadłem wątroby,wiec wątroba do oczyszczania sie kłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka-jamajka
A w jaki sposób ma zniszczoną wątrobę np. 3 letnie dziecko, które nosi okulary ?;) Z tego co mi wiadomo, wady wzroku trzeba korygować, inaczej oczy się męczą i wada może się pogłebiać.. Co może mieć wspólnego astygmatyzm z wątrobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cznckza
specjalnie zobaczyć? może nie chce sie tylko przewrócić albo wejść na słup, to ma tylko zakładać okulary przed słupem? skąd będzie wiedziała ze ten słup tam jest jesli nie założy okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary nie ubrane
"na chwilke ubrać okulary" po chuja ma ktoś ubierać okulary? zimno im czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
a myslisz ze 3l dziecko nie moze miec zapchanej watroby,skoro matka i juz w łonie matki dziecko otrzymuje taka porcje toksyn ze masakra,okulary nzawezaja pole widzenie gałka oczna słabo sie porusza i jeszcze bardziej oko słabie,czesto tez sie zdarza u dzieci ze jak maja słąby wzrok znaczy to ze w ich rodzinach dzieje sie cos na co nie chca patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
A to Ty cznckza,masz juz na mysli osebe niemalze niewidoma,a to juz zupełnie inna sprawa słupa nie widziec to juz powazna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka-jamajka
Nie ma co sie, nie mówię, że choroby nie mogą mieć podłoża emocjonalnego, czy psychicznego, ale to jest chyba inny temat. chodzi mi o szkodliwość gotowych okularów. Cz uważasz, że prezbiopia, która spotyka każdego po 40 też est wynikiem problemow z wątrobą? ;) A okulary trzeba nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ta prezbiopia
Majko, czy rzeczywiście prezbiopia prędzej czy później dotyczy każdego? Mam 40 lat i ostatnio trochę pogorszył mi się wzrok, ale nie wiem czy to już czas na okulary... W ogóle jestem za dwa tygodnie umówiona do optyka na bezpłatne badania wzroku i mam nadzieję, że wszystkiego się dowiem. Jakby ktoś ze śląskiego lub małopolskiego był też zainteresowany, to więcej informacji tutaj: www.czasnawzrok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńńńka
Nigdy w życiu, jednak wole zdecydowanie postawić na normalne, tradycyjne okulary,zakupione w optyku gdzie jeszcze bede mogła idealnei dobrac sobie oprawki. A znam nawet taki salonw Krakowie http://www.optyk-koczorowski.pl/ I wcale nie jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzakońska
Zgadzam sie z Tobą. To jest super salon. Sama potrzebuje teraz wybrać dla siebie okulary słoneczne, i wybiore się własnie tam, bo juz nieraz słyszałam ze potrafią dobrze dobrac i mają fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
takie okulary nie sa dobre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Dokładnie masz racje, dlatego własnie najlepiej jest wybrac sie do sprawdzonego salonu optycznego i tam profesjonalnie kupić sobie oprawki i okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co bedziesz robiła z tymi oprawka i okularami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z lepszych salonów optycznych do których trafiłam. Nie wiedziałam nawet ze w czerwonych oprawkach mogę wyglądac tak ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dlatego ja też własnie mieszkam w Krakowie i musze powiedzieć ze salon Koczorowski jest najlepszy jesli chodzi o wybór nie tylko markowych okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zerknąć teraz szkła LEd Control http://www.ledcontrol.pl/ Ponieważ to najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o bezpieczeństwo i komfort naszego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noszę, okulary kupuję tylko w salonach optycznych, wcześniej zawsze mam wizytę u okulisty, nie kupiłabym nigdy okularów w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecam coś z czego sama jestem bardzo zadowolona i Wy też bedziecie - polecam szkła LED Control http://www.ledcontrol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie można kupować okularów w tego typu miejscach bo można sobie popsuć wzrok !. Jak coś to tylko i wyłącznie w salonie optycznym gdzie jest i okulista. Mi przykładowo dobierano u mnie we Wrocławiu w Oculusie www.oculus.com.pl i przynajmniej mam pewność że są porządne. Nie ma co na tym oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie powinno nam zalezec na tym aby nasz wzrok był naprawde dobry i kiedy długo pracujemy przed komputerem musimy zapewnić naszym oczom komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze tez jestem bardzo zadowolona z takich okularów ze szkłami LED Control, które kupiłam dokładnie tutaj www.ledcontrol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma takiej opcji w ogóle. Wolę zapłacić drożej, ale kupić je w sprawdzonym miejscu, jak np. salon optyczny przy szpitalu http://www.drmichnowski.pl/. Nie mam zaufania do kupowania takich rzeczy w hipermarketach i drogeriach, po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się na to nigdy nie zdecydowała. Przeraża mnie to trochę, bo skoro są to tak tanie szkła i oprawki, to muszą być zrobione z jakiegoś kiepskiego materiału. Sama wolę kupić oprawki i szkła w http://nyczoptyk.pl/ i mieć gwarancje oraz pewność, ze są dobrej jakości i nie rozpadną się zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nich jest bardzo duzo najróżniejszych oprawek, modnych modeli i co wazne również w dobrych cenach. Spokojnie mozesz tam sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tak katowac swoje oczy. Nigdy nie wiemy co sprzedaja nam w supermarketach jesli chodzi o okulary. Ja jednak postawiłabym na coś co jest i bezpieczne i w pełni wygodne dla naszych oczu http://www.soczewkisolar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×