Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perspi block

Czy stosujecie perspi block?

Polecane posty

Gość Perspi block

czy ktoś stosuje te tablrtki już przez dłuższy czas? jakie są wasze odczucia? pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perspi block
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncze dopiero
pierwsze opakowanie. cos chyba pomaga, ale mam wrazenie, ze puchna mi dlonie od tego. nie wiem, czy bede brala dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania19830707
kupiłam mojemu facetowi - widzę znaczną poprawę a on czuje się bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
i jak efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska albinoska
ja tak - i mogę polecić z ręką.. pod pachą ;) Efekty zauważyłam po około 10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina 03
Ja przyznam że na początku wątpiłam w skuteczność jakichś kapsułek, ale jak zaczęły działać, to tak od listopada zeszłego roku je stosuję. Jak dla mnie to najlepsze co na razie wymyślono, bo nie drażni skóry i działa ogólnie na wszystkie pocące się strefy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina 03
Już raczej nie stosuję antyperspirantów- zwykły dezodorant . Chyba, że jest potwornie duszno i wiem, że będę aktywnie się poruszać:) to tylko wtedy dodatkowo antyperspirant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy blueone
Ja się przymierzam do zakupu, kumpela już przetestowała i na nią podziałało, więc ona była takim królkiem doświadczalnym:) pomogło bez szkody to teraz ja się odważyłam:) dla mnie to najwygodniejszy spsób, bo te wszystkie stopery potu to się kleją:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikino
ja jakoś pozostałam wierna antidralowi, nawet jak pojawiają się kolejne specyfiki - czy to etiaxil czy perspi block. antidral jest dobry, przetestowany, skuteczny i co najważniejsze tani - 15 zł a wystarcza na 4-5 mies. kapsułek bym musiała sobie wykupić na taki okres chyba za 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno cos w tym jest... te wszystkie srodki zreszta sa niby bezpieczne, ale o pewnych niuansach sie po prostu nie mowi- jak z tym aluminimum. Nie ma wiec nic dziwnego w tym, ze powraca sie chetnie do jak najbardziej naturalnych rozwiazan...i jestem w tej kwestii jak najbardziej za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiako
jejuś... skąd te rewelacje? a PB używam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajno
że co? pokażcie mi w antidralu jakieś aluminium, ale gadacie jak potłuczone;/ a co, jak weźmiecie PB to na pewno naszej wątrobie się nic nie stanie? ehhhhh a w ogóle założę się że wątek zrobiony żeby PB reklamować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
ja stosuje juz jakis miesiac, ale na poczatku bralam 3 tabl dziennie, a teraz biore dwie, troche pomaga ale moim zdaniem malo.. Zyje w kraju, gdzie sa upaly od ponad miasiac po 34 w cieniu dzien w dzien goraco , zar, poce sie tak czy siak strasznie.. biore prysznic po 2-3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzika
Wolę antidral. Kupiłam nawet te tabletki, ale nie dość że drogo wychodzą, to ciągle zapominałam je łykać i nic nie pomagały. To wolę się antidralem dwa razy w tygodniu posmarować i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglaczek85
antidral to super preparat, bardzo pomaga osobom, które mają problemy z nadmierną potliwością, raz-dwa razy na tydzień się go używa i zapomina sie o pocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzika
To zrób sobie przerwę na jakiś czas i zacznij od nowa. Powinno pomóc (mojej mamie taka przerwa pomogła - stosuje Antidral z przerwami od kilku lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomaga
w ogole mi nie pomaga perspi :( koncze pierwsze opakowanie i zero efektu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario24
zjadłem 3 opakowania tego niby super środka zgodnie z instrukcją i wcale nie widze zmiany czyt. poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Wiecie ja juz 2 mc to biore i zero efektow!!!! Nie dziala to i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
wiecie, stalam sie jakas nerwowa po tym perpsi block, moze za dlugo bralam ( 2 mc) a tam jest szalwia w tym preparacie, a gdzies czytalam, ze nawet picie za dlugo szalwi powoduje zaburzenia systemu nerwowego...Ja sie zawiodlam na tym preparacie w y jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB cudo
a ile taletek bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
Ja jak na razie jestem po jednej tabletce, ale mam dobrą nadzieję. W zasadzie jest to chyba moja ostatnia deska ratunku. Ktoś napomniał o antidralu...Też na początku myślałam, że zrobię zapasy tego super środka. Działa, to fakt, ale powiększony węzeł chłonny, to nie jest dobry znak. Zaprzestałam po niecałym roku stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwałość
Nie wierzę w wypowiedzi, brałam 2 miesiące i nie działa! może nie regularnie? Ponieważ, to są zioła, trzeba brać 3 do 4 tygodni - 3 tabletki dziennie i nie więcej. Pocenie prawie całkowicie zniknie. Organizm, musi przyjąć brakujące elementy uzupełnić pierwiastki i to by było na tyle. Efektem jest trochę częstsze siusianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten specyfik nie rozregulował zadnej z was cyklu miesiecznego? Podobno szałwia rozregulowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubek
Mam pytanie, czy perspi block łyka sie w całości czy połyka się tylko ten proszek ze środka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonioooo
Co? buahahahahahahhahaahha.. to żem się obalił aż z krzesłem jak to uczytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagaatkaaa
Strasznie pocą mi się dłonie, stopy oraz pachy. Pod pachy używam już jakiś dłuższy czas etiaxil i jest po prostu świetny, natomiast na stopy i dłonie już nie działa. Teraz się zastanawiam nad tymi tabletkami. Kiedyś natknęłam się na taki środek jak odaban- tu jest o nim wszystko napisane: http://www.odaban.pl/index.html może Ktoś go używał? też się właśnie zastanawiam nad kupnem tego nowego specyfiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermind25***
używałam - nic nie pomógł. najgorszy problem miałam z wiecznie mokrą twarzą, dosłownie się z niej lało. ;/ ale mój problem zniknął gdy kupiłam Odaban (ok. 40 zł na Allegro) - już po pierwszym użyciu twarz była suchuteńka ;p ;))))))))))) - mimo chodzenia po mieście w upalny dzień. stosowałam też antidral na twarz i piłam szałwię ale bez żadnych efektów. z czystym sumieniem polecam Odaban :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×