Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perspi block

Czy stosujecie perspi block?

Polecane posty

Gość nevermind25***
a, i zapomniałam dodać - Odaban można stosować na całe ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <taka ja>
Tez zastanawiam się nad tymi tabletkami perspi block,bo pocę się okropnie na twrazy(nosie)dłonie,stopy no i te nieszczęsne pachy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (taka ja)
A ile one kosztują w aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iRFAN
JA OSTRZEGAM PRZED STOSOWANIEM BEZ POTRZEBY I DŁUGO LEKÓW ZIOŁOWYCH.MOŻNA RAKA PŁUC DOSTAĆ.CZASEM.SZAŁWIA DZIAŁA NAWET KILKA DNI,SZAŁWIA OD SZAŁU,A W CZASIE UPAŁU MOŻNA PAŚĆ UMRZEĆ,ZEMDLEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciiiiiiiiiiia
stosowalam bardzo dlugo. mi nie pomagalo, a jak pomagalo to na chwile. Myje sie dwa razy dziennie, czasem nawet trzy a i tak dupa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciiiiiiiiiiia
a no i jeszcze oprocz tego stosowalam antyperspiranty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srac mi sie chce jak go biore
Co zawiera Perspi Block? 1 kapsułka zawiera: Liście szałwi (450 mg) zmniejszają intensywność pocenia Ziele skrzypu (150 mg) działanie moczopędne Liście pokrzywy (400 mg) również działanie moczopędne Ziele melisy (175 mg) działanie uspokajające Szałwia Z tego wszystkiego szałwia wydaje się najsolidniejsza. Napary z liści szałwi używane są od wieków w leczeniu nadpotliwości spowodowanej wieloma czynnikami: zarówno przy przeziębieniu, jak i przy gruźlicy i nowotworach. Dobrze sprawdzają się też przy łagodzeniu zlewnych potów podczas menopauzy. Myślę jednak, że zastosowana dawka może być trochę za słaba. Źródła zalecają przy nasilonych dolegliwościach - wypijanie w ciągu dnia 2 -3 szklanek naparu, przygotowanego przez zalanie 1 saszetki szałwii fix szklanką wrzacęj wody. Jeśli nadpotliwość nie jest zbyt uciążliwa, wystarczy pół szklanki takiego naparu co 2 dni. Taka ilość byłaby mniej więcej porównywalna z zalecaną dzienną dawką Perspi Blocku (3 kapsułki 450 mg = około 1,5 g). Uważam więc osobiście, że w umiarkowanej nadpotliwości Perspi Block może być skuteczny; przy bardziej nasilonym poceniu można zaryzykować większą dawkę. Warto jednak pamiętać, że osoby z problemami neurologicznymi (np. z padaczką) nie powinny stosować szałwii bez konsultacji z lekarzem. Grozi im nadmierne podudzenie, a nawet drgawki! Nie wolno również stosować szałwii w ciąży może wywołać poronienie! Inna sprawa, że szałwia hamuje laktację (jest więc przeciwwskazana dla karmiących mam) oraz ma słabe działanie estrogenne (czyli nieco zbliżone do działania żeńskich hormonów płciowych). Teoretycznie więc, długotrwałe stosowanie dużych ilości liści szałwii może nieco rozchwiać gospodarkę hormonalną szczególnie u mężczyzn. Z drugiej strony jednak, pewną ilość składników estrogennych zawiera również piwo, co niewielu panom przeszkadza ;) Melisa Drugi składnik preparatu Perspi Block to ziele melisy, stosowane tradycyjnie jako środek uspokajający. Uważam, że może ono zmniejszyć ten rodzaj pocenia, który jest spowodowany stresem, nadmiernymi emocjami i ogólnym pobudzeniem układu nerwowego. Ziele melisy łagodnie wycisza, jednak nie otępia; badania wykazują wręcz pozytywny wpływ melisy na zdolności poznawcze i „konstruktywne wykorzystywanie czasu :) Ostrożność powinny jednak zachować osoby z zaburzeniami pracy tarczycy ziele melisy sprawia, że tarczyca słabiej reaguje na pobudzające ją do pracy bodźce hormonalne. Choć brzmi to kusząco dla osób z nadczynnością tarczycy, lepiej, aby konsultowały one ze swoim lekarzem prowadzącym długotrwałe przyjmowanie preparatów melisy! Bo chociaż jednorazowa dawka tego zioła w preparacie Perspi Block namieszać nie powinna, to dłuższe jej stosowanie owszem :) Ciekawy artykuł na ten temat pisze dr. n. farm. Jadwiga Nartowska. Skrzyp i pokrzywa Pozostałe 2 składniki Perspi Blocku ziele skrzypu polnego i pokrzywy mają teoretycznie działanie moczopędne. Jest to jednak działanie dość słabe i zostaje szybko „zamortyzowane poprzez działanie wielu innych mechanizmów regulujących ilość wydalanego moczu. Innymi słowy to, co ziólka każą nam wysiusiać, organizm i tak wyłapie z powrotem, aby zapobiec nadmiernej utracie płynów. Zwłaszcza w upalny dzień :) Tak więc, trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Perspi Block działa, czy nie. Myślę, że połączenie szałwii i melisy może pomóc, jeśli będzie stosowane na dłuższą metę - czyli po jakimś miesiącu/dwóch miesiącach stosowania. Wszystkich niecierpliwych, którzy chcą łyknąć jedną tabletkę przed wyjściem na randkę i mieć spokój, niestety rozczaruję. Nawet jeśli człowiek spożyje całe pudełko Perspi Block tak jak producent przykazał, to starczy mu to tylko na 10 dni i różnicy może jeszcze nie poczuć. Nie pozostaje więc nic innego, jak próbować i dzielić się doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocona
ja uzywam PESPIBLOCK deo.. pomaga ale ETIAXIL jest lepszy chociaz drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaola /
tak stosuje. jestem z niego zadowolona. efekt po 4 dniach .. czuje sie lepiej .. bardziej kkomfortowo . biore 3 razy dziennie . w trakcie posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rootek
Wszyscy mówicie o antidralu lecz nie ma on pelnego zastosowania i nie działa na wszystkie okolice ciała tylko pachy wiec wypróbuje perspi blok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdrhjuert
a czy wpływa on źle na antykoncepcje hormonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wintermute
typowy polski suplement - szeroko roklamowany - rekalmy piętnujące pocenie, wskazujące, że pot jest czymś hańbiącym, reklama w przerwie meczy finałowego euro 2012! a fakty? cztery proste zioła w ilościach tak niewielkich, że nie można się spodziewać niczego innego niż efektu placebo. cena w stosunku do użytych składników - najpospolitszych ziół krajowych jest wysoka. polecam samemu kupić po paczce każdego składnika- zrobić sobie mega mocny wywar i naprawdę sprawdzić, że nawet OGROMNE DAWKI tychże ziół nie wpływają na pocenie w zauważalnym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonka
Nic a nic nie pomaga ten perspi block. jedyne co zauważyłam to to, że podczas brania tych ziółek stałam się ospała. jak dla mnie lipa i tyle. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przyszłą farmaceutką i powiem tak, Perspi-block ma w składzie same składniki moczopędne więc nie zdziwcie się że bedziecie gonić to kibelka co chwilke. Niestety jest to taki mały mankament ponieważ jeżeli osoba ma nawet małą niewydolność nerek to lek niestety nie pomoże, i dlatego u niektorych dziewczyn może występować nadmierna potliwość po zażyciu tego suplementu. Niestety dziewczyny to są zioła które na pewno nie poradzą sobie z nadmierną potliwością która jest objawem problemów hormonalnych. Więc jeżeli macie problemy z nadmierną potliwością powinnyście się wybrać nie do dermatologa ale do endokrynologa który zrobi wam badanie poziomu hormonów. Mam także smutną wiadomość dla osób które skarżą się na to iż Perspi-block przestał działać, kochane/i zioła mają to do siebie że niestety większość z nich w pewien sposób uzależnia tzn przyzwyczaja się do nich organizm i nie działają, więc mam rade róbcie przerwy między opakowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dziad=producent, cwaniak i oszust wyciągnął od nas pieniądze. Tabletki nie działają!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinao78978575
Ja uzywam juz prawie miesiac i widzę poprawę. Nie ma brzydkiego zapachu pod pachami, nie pocę sie na twarzy (dzieki czemu makijaż się nie psuje) chociaz dłonie i stopy nadal mi się pocą, choć juz nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2828
mnie po miesiacu uzywania nie pomoglo. kompletne dno. ale znalazlam cos lepszego albo bym nawet powiedziala ze najlepszego,dziala od pierwszego uzycia. pot pod pachami przestal sie pojawiac juz nastepnego dnia. bylam w szoku. stosowalam odaban antyperspirant w spreju. normalnie masakra. polecam i podaje link http://allegro.pl/listing/listing.php?string=odaban&search_scope=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletne placebo. Mało tego, po zażyciu wydaje mi się że działa odwrotnie niż powinien. Strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na dłonie i stopy też działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo sobie chwalę te tabletki.Zazywam je 2 razy dxiennie I są efekty! Przede wszystkim nie poceę się bez przerwy,a ciało mam suche nie tylko pod pachami,jak to ma miejsce przy antyperspirantach.Nie wiem tylko,czy mogę je brać bez przerwy.W każdym razie ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadostwo, oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co zażywać jakies tabletki i jeszcze sobie obciażac watrobę, jak można się 2 razy w tygodniu posmarować Etiaxilem i mieć zapewniony pełen komfort i wolność od potu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zażywałam i perspi block zwykły i forte i niestety jak się pociłam, tak się pocę. Trochę mnie blocker Ziaji ratuje, a te tabletki to po prostu beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×